Şimdi Ara

Atlanta Hd Box Neo vs Neta 6400 Hd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sti işlemcili hd bir uydu alıcısı almayı düşünüyorum.Neta'nın methini çok duydum ama media player özellikleri biraz zayıf geldi.Herkes performans açısından sti işlemciden başkasını tercih etmeni söyledi.Biraz daha araştırdım media player özellikleri de fena olmayan uygun fiyata sti işlemcili Atlanta Hd Box Neoyu buldum.Bu cihazın görüntü kalitesi(hd-sd performansı),kanal geçiş hızı,pvr ozelliginin verimi,güncelleme durumları hakkında yardımcı olacak karşılaştırma yapabilecek arkadaşların yardımını ve yorumlarını bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben neta kullaniyorum görüntüsü iyi satin aldigim yere sordugumda atlanta nin tuneri daha iyi demisti daha iyi tuner daha iyi sinyal demek yagmur yagdiginda daha az sinyal kaybetmek demek özellikle apartmanda merkezi sistem kulqniyorsan. Gecende de yazdım neta nin en buyuk problemi hassas tuneri daha önce de defalarca yazılmış
    Atlanta daha cok modeli olan daha bilindik bir marka islemci sti ise dedigin gibi bence atlanta dene

• Atlanta'nın iyi marka olduğunu biliyorum hd box ı baya tercih ediliyor fakat hd box neo ile alakalı doğru dürüst hiç birşey hiç bir bilgi hiç kullanan yok forumlarda vs.Açıkçası elimde patlamasından korkuyorum.

Hizlial'da kampanyası olarak 160 lira şu anda.Neta'dan 20 lira daha ucuza.

http://www.hizlial.com/atlanta-hd-box-neo-full-hd-uydu-alicisi-siyah/10146141

• quote:

Orijinalden alıntı: polatc

Atlanta'nın iyi marka olduğunu biliyorum hd box ı baya tercih ediliyor fakat hd box neo ile alakalı doğru dürüst hiç birşey hiç bir bilgi hiç kullanan yok forumlarda vs.Açıkçası elimde patlamasından korkuyorum.

Atlanta nin kalitesi orta niye patlasin sonucta neta da katherin yada techni degil
    Kendi sinifinda iyi atlanta da genelde kaliteli oldugu icin iyidir
    Ama tabi karar senin

• quote:

Atlanta'nın iyi marka olduğunu biliyorum hd box ı baya tercih ediliyor fakat hd box neo ile alakalı doğru dürüst hiç birşey hiç bir bilgi hiç kullanan yok forumlarda vs.Açıkçası elimde patlamasından korkuyorum.

Ben de 150 TL civarı media playerlı bir hd uydu alıcısı arıyorum atlanta shine modelini öneriyorlardı araştırdığım kadarıyla şuan listemde sırayla

1.Atlanta Shine Hd Box
    2.Next Minix HD Brother
    3.Nextstar YE-18000HD
    3.Hiremco MacroBox
    3.Redline TS 200
    4.Neta HD-6400

modellere bakmanızı öneririm.

• Atlanta Shine Hd Box Ali işlemcili bir ürün.Benim isteklerimi(kanal geçiş hızı ve görüntü kalitesi) olarak neta 6400 fazlasıyla karşılıyor ancak media player özellikleri pek iç açıcı değil.Fiyat olarak da çok da düşük değil 180-190 liraya satılıyor şu an da.Benim aradığım makina neta 6400 hd ayarında media player-pvr özelliği gelişmiş bir alıcı.

• polatc P kullanıcısına yanıt
    Neta medya player hic yok onu ele
    Atlanta neo verdigin linkte herseyi oynatiyor gibi islemci de sti

• quote:

Atlanta Shine Hd Box Ali işlemcili bir ürün.Benim isteklerimi(kanal geçiş hızı ve görüntü kalitesi) olarak neta 6400 fazlasıyla karşılıyor ancak media player özellikleri pek iç açıcı değil.Fiyat olarak da çok da düşük değil 180-190 liraya satılıyor şu an da.Benim aradığım makina neta 6400 hd ayarında media player-pvr özelliği gelişmiş bir alıcı.

Siz daha profesyonel cihaz arıyorsunuz hocam bence 2.el cihazlara da bakın bence, neta 6400 2 .el ,2 yıl garantili sahibinden.com da görmüştüm sanki 115 tl civarı ,diğer birkaç iyi makina da 100-180 TL arası
  • 180 liraya kadar bir bütçem var çok da profosyenel bir işim olmaz internete bagliyim kablo takiyim yok bende.bana da neo iyi gibi geldi sti işlemcili oluşundan dolayı ama nette arama yaptığımda hemen hemen hiç bir kaynak hiç bir kullanıcı deneyimi bulamıyorum acaba bu cihazı alacak olan ilk kişi ben mi olucam diye düşünüyorm

Sen al ilk kullanici ol forumda da yazini uazarsin baskalari faydalanir.
    Ya hocam al begenmezsen benim 3-4 aylik neta 6400 u gönderirim sana senin neo yu bana verirsin takilma bukadar inan aldigin receiver da kıl kadar fark olur cok ayirt etmezsin sonucta yayın kalite belli

• Bakalım bir süre daha bekliyelim çıkar belki birileri,takas fikri hoşuma gitti bu arada

Merhaba atlanta hd box neo aldım kullandım cihaz cok güzel kullanımı,görüntüsü hızı cok iyi ancak
    multimedia özellikleri(youtube iptv vb) hiç bir özelliği aktif değil calışmıyor firmada destek veremiyor cihaz aldıktan sonra bir hafta uzaktan destek almaya calıştım bir hafta firma kendisine almak kaydı ile destek vermeye calıştı ancak cözüm üretilemedi. Cihazı iade almak zorunda kaldılar.

Cihaz incelendiğinde atlanta hd box neo - CubeRevo-100HD aynı cihaz bu cihazında üretim yapan firmanın kapandığı ve yazılıma destek verilemediğini form sitelerinden ögrendim CubeRevo-100HD aranılırsa sizlerde göreceksiniz.

o bakımdan cihazı uydu cihazı olarak kullanmak görüntü kalitesi olarak ve kanal rehberini bilgisayardan veya cihaz üzerinden yönetmek isteyenler için çok çok iyi bir cihaz olduğunu multimedia olarak ise hiç bir özelliğinin çalışmadığını belirtmek isterim.

• Görüntü kalitesi ve akıcılığı bakımından Atlanta mı daha iyi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.