Şimdi Ara

Eray İşçan ZAM+ 3 Senelik sözleşme(Bu sözleşmeleri yapan defolsun gitsin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
2.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kusura bakmayın ama bu sene şampiyon olacaksak,ya uefa drabesiyle olur,ya da şansımıza.Bu beceriksiz yönetim hiçbir hamleisyel umut vadetmiyor.Rezil sözleşmeler,saçma transferler4,uçuk maaşlar.Sonra para biter tabi

• bazen kıllığına fm'de fenebahçe'ye yeni menejer ekleyip çer çöp oyunculara 5 yıllık max kontratlar verdiriyor, kulübü batırıyordum.
    biri aynısını galatasaray'a yapıyor galiba.
  • oq

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salağız ya. Ayıp oluyor ama tek kelimeyle salağız.
    Tamam Eray' aldığı çok bir para değilde - diğerlerine göre- bir anda maaşını 10 kat arrttıracak ne yapmış bu adam.

Yeter yahu, futbol şubesi kulübü bitirmeye başladı finansal açıdan.
  • Aysal ın Galatasaraylı olduğundan biel ciddi ciddi şüphelenmeye başladım,bir insan birden bu kadar olumsuz yönde naısl değişir,nasıl saçma icraatlerde rakiplerini geçmeye başlar.Kime değer versek saçmalamaya,kendini kaybetmeye başlıyor
  • Üçüncü kaleci nasıl olabiliyoruz beyler ? Ellerim büyük.
  • eray'ın kalmasın karşıyım ama senin gibileride biliyoruz. 2 gün sonra balotelli gelir, ooo ünal başgan dersiniz.
  • bu kadar yeteneksiz bir kaleci ile sözleşme imzalamanın mantığını anlayabilmiş değilim.alt yapıdan bu mu çıkmış sadece?ikinci sabri vakıası olur.
  • Para bol demek ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh

• quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas

eray'ın kalmasın karşıyım ama senin gibileride biliyoruz. 2 gün sonra balotelli gelir, ooo ünal başgan dersiniz.

Balotelli mi ooooooo başgan çalışıyo yav
  • yediği gollere bak.bırak uçmayı kolunu bile uzatsa bale nin vuruşunu çıkarırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas

eray'ın kalmasın karşıyım ama senin gibileride biliyoruz. 2 gün sonra balotelli gelir, ooo ünal başgan dersiniz.

kişi kendinden bilirmiş işi aysal o vizyon toplantısına gttikten sonra gökten güneşi indirse bitmişti benim için.burdada en ağır ben eleştrdim.
  • Eray geçen sene üçüncü kaleciydi 12.600 euro maaş aldı aykut ikinci kaleciydi 173.000 euro kazandı erayi bu sene ikinci kaleci yapacaklar demek ki amca öyle açıklanır

• Yapılabilecek en saçma hamleyi yaptılar.
  • Ünal Aysal gittikten sonra Galatasaray'ı kötü günler beklıyor arkadaşlar.
  • 12 bin euro alıyordu 220 bin euro alıcak bunda bir şey yok selçuk burak'a laf edersiniz anladık da bu ne şimdi.
  • Bir kulübe kapağı at zaten gerisi geliyor. Güzel meslek.
  • resmen golü izlemiş.inanılır gibi değil.
  • konu aldığı ücret değil aga.3. kalecide olmaz eraydan.alt yapıdan gelecek yetenekli genç kalecininde önünü tıkıyor.sabri yıllardır yedek.bir tane genç sağbek adayı çıkmadı bu yüzden.hep yabancı oyuncular ilk 11 oynadı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.