Şimdi Ara

Eray İşçan ZAM+ 3 Senelik sözleşme(Bu sözleşmeleri yapan defolsun gitsin) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
2.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç başılarla yaklaşık 3 MİLYON TL ALIYOR LA OHA
  • Selçuk ve Burak ile 2019 yılına kadar ve büyük miktarlı sözleşme yapmak resmen kulübe ihanettir. Eray için de normal Selçuk ve Burak'ı düşününce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuk ve Burak bişeyler yapıyor, katkı sağlıyor en azından. Onlarla nasıl kıyaslayabiliyorsunuz. Selçuk ve Burak'ı eleştirenler, yabancı kuralına göre buralarda kimlere yer verecekler acaba. Tabi ki Selçuk formsuz ama Burak yerine yerli forvet yok. Adamlar öyle yada böyle 3 sezondur bizi götürüyor.

Eray nasıl duruyor bu takımda. Bu yetenekte kaleciyi Ptt 1. ligde bile oynatmazlar.
  • ben kaleciye ne zaman kaleci derim, geçen sene ikinci kopenag, birinci fenerbahçe, ikinci madrid maçlarında kova gibi goller yedi gözümde 0dı hep yazdım ptt yi geç amatörde oynayamaz..kayserinin 2.kalecisini al daha iyi kalecilik yapar o derece..

• Biri de dememis ki bu kaleciyi calistiran, onunla zamanini gecirip, her turlu ozelligini bilen kaleci antrenoru Taffarel nasil olur da boylesi yeteneksiz bir kaleciye guvenoyu verir. Ben onu bunu bilmem Hagi ne kadar degerli bir oyuncuysa Galatasaray tarihi icin Taffarel de kaleciler icinde oyle. Yalniz ikisi de iyi antrenor degil. Oyunculuk baska hocalik bambaska bir sey.
  • alkışlar eraya,alkışlar aysala
  • geçen sene 72 bin tl alıyormuş yüzde 900 zam yapılmış adama yuh yani semih 3 yıl boyunca bu adamın aldığı paranın daha düşüğüne oynadı
  • Gercekten yazik. Boyle yeteneksiz bir oyuncuya bu zammi yapmak kulube atilmis kazigin kralidir.........

• Bu adamın belli ki kulüpte sağlam torpili var. Yoksa bu rezil performansıyla böyle uçuk bir zammı ve sözleşme uzatımını hak edecek biri değil.
  • 3 golde ki yaptığı hata çok acemice
  • eray hiç boş geçmedi hepsini yedi maşallah
  • Halı sahada kaleci olan pek çok insan o 3. topu sektirmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sözleşmesini fesh etsinler bunun. Bu kadar olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: Barred

Aysal GS'yi batıracak

Lan , Aziz sizi batırmadıysa Aysal bizi hiç batırmaz.Rahat ol sen.

Üstteki GS'li yorumlarını okumanı tavsiye ederim.

Aziz Yıldırım gibi kulübe tesisleşme ve maddi imkanlar anlamında çağ atlatan başkan mı gördün sen hayatında

• Şu adam senede 1 milyon lira alacak. O sözleşmeyi yapan yöneticiler kendi şirketleri olsa bu maaşları verecekler mi acaba? Ama Galatasaray'ın parası nasılsa. Harcayın gitsin anasını satayım.
  • haram zıkkım olsun lafı tam bu arkadaşlık
  • şunu net olarak gördük ki birileri galatasarayı fena halde kazıklıyor.eray da ne gördün de sözleşme yapıyorsun?

ünal aysal ın amacı galatasarayı batırmak mı? 29 yaşındaki selçuk ve burak a yıllık 3 milyon avro verip sözleşme uzatıyor.hem maddi durum kötü hem rakamlar uçmuş.
  • Ünal aysal'a sövenlere soruyorum Sneijder'i 7.5 milyona aldı şuan satsak 25 milyona rahat gider,Muslera'yı 8 milyon gibi bir rakama alındı 15 milyona rahat gider,Alex Telles 10 milyona rahat gider bu mu başarısız yönetim şu takımda niye 5 kaleci olur anlamıyorum taffarel mi diyor acaba bana saz arkadaşı lazım sıkılıyorum maksak Muslera zaten benden bir şey kapmıyor bari genç çocuklar kapsın diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Ünal aysal'a sövenlere soruyorum Sneijder'i 7.5 milyona aldı şuan satsak 25 milyona rahat gider,Muslera'yı 8 milyon gibi bir rakama alındı 15 milyona rahat gider,Alex Telles 10 milyona rahat gider bu mu başarısız yönetim şu takımda niye 5 kaleci olur anlamıyorum taffarel mi diyor acaba bana saz arkadaşı lazım sıkılıyorum maksak Muslera zaten benden bir şey kapmıyor bari genç çocuklar kapsın diye.

Sneijderi çok severim ,ama hayal görme satsan satsan aldığın fiyata satarsın sneijderi o da maximum.Adam iki sene daha yaşlandı,fiyatı artmadı,düştü.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.