Şimdi Ara

Bu Bisikleti Nasıl Adam Ederim (SSli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaşlar . Bu bisikleti yaklaşık 5 yıl önce aldım . Daha çok dağda bayırda , tümsekli alanlarda sürdüğüm için jantları yamulmuş , dengesi mahvolmuş ve pas tutmuş . Burdaki bisikletciler bisiklet sağlam diyo . Yok mu böyle sağlam bi bisikletci . Yada sanayi vs . (İSTANBUL / BAHÇELİEVLER'de yaşıyorum).
     Bu Bisikleti Nasıl Adam Ederim (SSli) Bu Bisikleti Nasıl Adam Ederim (SSli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonlightsonata -- 16 Temmuz 2014; 16:37:42 >

• bisikletin biseyi yok. jant fren vs ayarini yaptir bin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk önce fren sisteminizi elden geçirenilirsiniz frenlerinizi hallettikten sonra ön arka vitesleriniz zinciriniz jantlara akord yaptırabillirsiniz vidaları gözden geçirerek gevşemiş olanları sıkabilirsiniz
  • bnym97 kullanıcısına yanıt
    Jant yamuk işte onu nasıl halletiriyoruz akort meselesini anlayamadım . Akort edince düzelmiş mi oluyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockme.baby

Jant yamuk işte onu nasıl halletiriyoruz akort meselesini anlayamadım . Akort edince düzelmiş mi oluyo ?

Evet genelde tanesini 5 tl olmak üzere 10 tlye yapıyorlar akord ayarını kendiniz yapmak istiyorsanız akord sehpası ve akord için anahtar gibi birşey var ona ihtiyacınız var
  • bnym97 kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.