Şimdi Ara

Epson kırmızı rengi hiç basmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar uzun süredir yaklaşık 5 aydır kullanmadığım sx425 mmodel yazıcımıo bu güğn kullanayım dedim. ama kırmızı rengi basmıyor. Nozül kontrolü yaptım. Kırmızı kartuş boş çıkıyor. Doldurulabilir resetlenen kartuş kullanıyorum. Kartuşta mürekkep var akıcılığında sorun yok. 5 kez kafa temizliği yaptım ama olmadı. Ne yapmam lazım.

• Hocam,öncelikle geçmiş olsun.Keşke,haftada bir kez 4 rengi içerek çıktı alsaydınız.
    Kırmızı kartuşa ait kafa tıkanmış.Epson piezo kafaya ait,kafa açıcı solüsyonlar var.
    Cessesor,OCP,Bursa kartuş'ta satılıyor.
    Ancak,onların birini alıp denemeniz gerekiyor.
  • kafada hiç acıklık yoksa nozzle basmak telikeli olur plateni kaldıra biliyor en iyi si kafayı söküp 1 gün sıvıda 20dk sıcak suda bekleterek önce kuruyan mürekkebi yumuşatın sonra sıvı basmayı deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartusbankasi

kafada hiç acıklık yoksa nozzle basmak telikeli olur plateni kaldıra biliyor en iyi si kafayı söküp 1 gün sıvıda 20dk sıcak suda bekleterek önce kuruyan mürekkebi yumuşatın sonra sıvı basmayı deneyin

makineyi bursa kartuşa götürdüm sıvı ile açılmıyor kafayı söküp temizlesemmi acaba yada nası sökerim zormudur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.