Şimdi Ara

Microsoft, Lumia cihazları için Windows Phone 8.1 güncellemesini dağıtmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Microsoft, Lumia cihazları için Windows Phone 8.1 güncellemesini dağıtmaya başladı

Uzun süren deneme aşamalarından sonra Microsoft, Windows Phone 8.1 güncellemesini Lumia modelleri için dağıtmaya başladı.

Cyan adı verilen güncellemede WP 8.1 yenilikleri yanında Nokia'nın da bazı katkıları bulunuyor. Microsoft tarafında Swype benzeri World Flow kavye, başlangıç ekranında arka planı karolara yayabilme, bildirim çubuğu, Kişiler bölümünün tasarımında değişiklik, Cortana sesli asistan, Office geliştirmeleri, Bluetooth 4.0 desteği, sağlık takip ortamlarından gelen verileri bir merkezde toplayabilme şeklinde yenilikler mevcut.

Nokia tarafında ise kamerada renk üretiminde iyileştirme ve sürekli otomatik odaklama, yeni fotoğraf uygulaması, RAW fotoğraf yakalayabilme, Lumia 1520 ve Lumia 930 için zengin ses kaydı ve Dolby Digital 5.1 yenilikleri sayılabilir. Cyan güncellemesi önümüzdeki haftalarda tüm Lumia cihazlarına yayılmış olacak. 

Kaynak:http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-north-america/

• Önümüzdeki haftalar, önümüzdeki haftalar.. Bi turlu gelemedi su önümüzdeki haftalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buda geçer bu da geçer dayanmalısın alışmasın... ne türküydü be.

• Guzel. Betasındaki problemleri ortadan kaldırmışlardır umarım.

• Geç olacak ama iyi olacak bundan sonra daha erken verirler güncellemeleri artık tecrübe kazanıyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • L925 için geldi, betadan küçük detaylar olarak farkı var. Yakın zamanda yeni güncellemeler gelir diye düşünüyorum. Misal dinamik kilit ekranı, bildirim merkezi iyileştirmeleri vs.

• Başlığa nihayet yazsaydınız, kullanılması en uygun yer bu konu

• Bluetooth 4.0 desteği black güncellemesiyle geldi zaten.

• Dolby Digital 5.1 yenilikmi oluyor Benim N8 de bile var o yanlış bilmiyorsam
  • 2 gün öncesinin haberini şimdimi yapıyorsunuz??Bu arada başlığa "Nihayet" yazmayı unutmuşsunuz onuda hatırlatiyim.
  • Nokia 1520 için beklemedeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: skidproof

Bluetooth 4.0 desteği black güncellemesiyle geldi zaten.

Bluetooth 4.0 LE yazıyordu güncelleme içeriğinde.
  • Sürekli otomatik odaklanma geldiyse nasıl ayarlıyoruz. Ben bulamadım. Yapmıyor da.

• quote:

Orijinalden alıntı: redbest

Sürekli otomatik odaklanma geldiyse nasıl ayarlıyoruz. Ben bulamadım. Yapmıyor da.

Sürekli odaklama cyan yüklü icon, 930,1520 için geçerli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben başka bir forumdan geldim buraya L520 kullanıyorum. Bir bilgi yanlış Bluetooth 4,0 desteği zaten Black ile geldi diye biliyorum.

• Yukarıdaki mesajım için pardon zaten yazılmış.

• jumuu J kullanıcısına yanıt
    Bundan da kısılmaz ki. Ayıp etmiş Microsoft.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.