Şimdi Ara

AEG F55500M0 A+ 6 PROGRAM INOX BULAŞIK MAKİNESİ YORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni evlenecek birisi olarak beyaz eşya araştırmalarım sürüyor.Bulaşık makinası olarak bu modelle ilgili fikri, deneyimi , tavsiyesi olan var mıdır acaba.

http://www.teknosa.com/urunler/115030322/aeg-f55500m0-a-6-program-inox-bulasik-makinesi

• nasil bir site bu, adamlar usenip makinenin ozelliklerini bile yazmamislar. laf olsun diye iki satir yazip birakmislar. bir de teknosa olacak.
  • Program çeşitliliği yönünden güzel bir cihaz. Ancak ben sepet tasarımını beğenmiyorum. Sepet telleri ince ve üst sepeti biraz küçük. 1100TL civarında Profilo BM5380MG tercih edilebilir. Ya da kampanyaları gözleyip F55022M0 modelini daha ucuza alabilirsiniz. 55500 ile arasında panel ve filtre malzemesi dışında fark yok.

Benim AEG'de favori modelim F65712M0P. Gerçekten harika bir makine. XXL iç hacim, Proclean çift dönme sistemli püskürtme kolu, 3 sepet sistemi, Inverter değişken devirli motor, A+++ verimlilik ve otomatik kapı açarak kurutma özellikleri var. 1499TL'ye bile bulunabiliyor, onca özellik için bedava diyebilirim.

Forum İstanbul Teknosa'da makineyi görmüş ve fotoğraflarını çekmiştim. Merak ediyorsanız ekleyebilirim.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Resimleri ekleyebilirseniz çok sevinirm Candogan Bey.

Benim 1000-1100 lira civarında bir bulaşık makinasına ihtiyacım var.Fakat 600 TL'lik bir hediye çekim olduğu için Teknosa'dan almam gerekiyor makinayı.

Bu profilo yu birçok başlıkta önerdiğinizi okudum.Fakat teknosa da bulamıyorum bu ürünü maalesef.O yüzden AEG ürünlerine yöneldim.

F65712M0P ürünü bütçemi zorluyor açıkçası ama düşünücem yine de.Başka bir öneriniz olur mu teknosa da bulabileceğim.

teknosa da bulunan profilo inox bulaşık makinası sadece BM4282EG.Bu makina ile AEG 55500 arasında tercihiniz hangisi olurdu.Fiyatlar aynı gibi.

Çelik taban ve filtre istiyorum sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torsito -- 22 Temmuz 2014; 9:58:04 >
  • aeg f99009 bulaşık makinası kullanıcısı olarak aeg tavsiye edemeyeceğim malesef özellikle servisler makinalardan kesinlikle anlamıyorlar bir problem yaşayacak olursan çok sıkıntı çekersin.. candoğan hocanında yönlendirdiği gibi bosh-profilo-siemens grubuna bak derim
  • candogan62 bey forumdaki değerlendirmeleriniz ölçüsünde aeg F65712M0P. bulaşık makinası alındı teknosadan 1500tl inşallah uygun bir tercih yapmışızdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pices

candogan62 bey forumdaki değerlendirmeleriniz ölçüsünde aeg F65712M0P. bulaşık makinası alındı teknosadan 1500tl inşallah uygun bir tercih yapmışızdır.

memnun musunuz makineden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: colsuwin

quote:

Orijinalden alıntı: pices

candogan62 bey forumdaki değerlendirmeleriniz ölçüsünde aeg F65712M0P. bulaşık makinası alındı teknosadan 1500tl inşallah uygun bir tercih yapmışızdır.

memnun musunuz makineden ?

evet süper
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.