Şimdi Ara

N8 Orjinal Batarya Nerede Bulabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar n8 orjinal batarya arıyoyom malum esnaflarda bulunmuyor teknoloji mağazalarında da bulunmuyor çok nadir belki vardır ama gezdıklerımde yok Kliksa sitesinde Bl-4d bu arada modeli buldum 19 tl yazıyo güvenemedim sizce orjinalmidir 50 60 tl yazıyo orjinaller bi çok sitede uygun fiyatlı orjinal batarya nerde bulabilirim ya da Kliksa dan alayımmı ?

• Servis ver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • servise vermek istemiyorum orjinal batarya bulup kendim takabilirim ama 60 tl vermek istemıyorum zaten telefonun ederi 150 tl n8 lerdede batarya sorunu var orjınal batarya olmayınca telefon kapıyor kendı kendıne açılmıyor bi süre kafasına göre
  • maresal52 kullanıcısına yanıt
    N8lerde sorun yok orijinal batarya almazsan her telefona haller gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N8 lerin bi partisinde batarya oturmama sorunu vardi ilk ciktigi zamnlarda toplanmisti bildigim kadariyla bsna orjinal bataryayi alabilecegim bi site lzm arkadaslar bilen varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gördüğün gibi toplatılmış şuan piyasada sorunlu cihaz yok. Ben 30 liraya yaptırmıştır orijinal batarya haberin olsun servisi tuzlu değil yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 40 liraysa sorun değil de servis bulması da sıkıntı samsunda oturuyorum normalde ama 1 ay kadar su an istanbul esenyurttayım buralarda varmıdır pekde bilemiyom
    Dostum istanbul'dakileri bende bilmiyorum.
  • n11 den aldım replika n8 batarya fena değil, sonra çinden ebay yolu ile buldum bl 4d tam 2680 mah diyordu, taktım 1238 çıktı yani eh işte, orjinal çakma aynı gidiyor.
  • hepsiburada dan al bir sıkıntı çıkmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.