Şimdi Ara

General Mobile E-tab 4 son güncellemde tüm güvenlik herşeyi açma 16/07/2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
14.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar herkesin bildiği gibi meb tüm e tab 4 lere yeni sistem güncellemesi getirdi yavaş yavaş yerleşiyor her tablete belirtileri şöyleki :)
    1-tablet kapatılıyor yazısı çıkar siz ne yaparsanız yapın
    2- tablet yeniden başlatılırken sistem güncellemesi yükleniyor der siz ne yaparsanız yapın
    3-güncelleme yüklenirken yeniden başlatma görülebilir sonra devam eder bitene kadar
    4- bir bakarsınız tüm yollar tıkalı.

Çözüm :)
    1- öncelikle meb birşeyi gözden kaçırmış google playde bir uygulamayı gözden kaçırmış ne kadar %90 engellesede :)
    2-Dosya yöneticisi bunu yükleyin arkadaşlar mdm durdurmayacaktır
    3- programı açın sırasıyla uygulamalara tıklayın ayarlara basılı tutun ve yedekleye basın yedeklendikten sonra çöpe basım birşey çıkkarsa tamam diyin
    4- yedeklere gelin ayarlar.apk kur diyin çıkın ayarlara tıklayan herşey açııık :D tebrikler eğer açılmassa tableti yeniden başlatın.

• Ayarlar gitti [sm=s19.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde ayarlar gitti yedekledikten sonra sildim. yedeklerden kurmuyor tekrar uygulamayı. larke hadi sildik çöz bakalaım sorunu
  • Ayarlar yedekl alındıktan sonra tekrar kurmaya kalktığımızda siliniyo. Başka bi çözüm bulabilen var mı?
  • AMK ayarlar gitti ya dalgami gecion

• quote:

Orijinalden alıntı: larkee

merhaba arkadaşlar herkesin bildiği gibi meb tüm e tab 4 lere yeni sistem güncellemesi getirdi yavaş yavaş yerleşiyor her tablete belirtileri şöyleki :)
    1-tablet kapatılıyor yazısı çıkar siz ne yaparsanız yapın
    2- tablet yeniden başlatılırken sistem güncellemesi yükleniyor der siz ne yaparsanız yapın
    3-güncelleme yüklenirken yeniden başlatma görülebilir sonra devam eder bitene kadar
    4- bir bakarsınız tüm yollar tıkalı.

Çözüm :)
    1- öncelikle meb birşeyi gözden kaçırmış google playde bir uygulamayı gözden kaçırmış ne kadar %90 engellesede :)
    2-Dosya yöneticisi bunu yükleyin arkadaşlar mdm durdurmayacaktır
    3- programı açın sırasıyla uygulamalara tıklayın ayarlara basılı tutun ve yedekleye basın yedeklendikten sonra çöpe basım birşey çıkkarsa tamam diyin
    4- yedeklere gelin ayarlar.apk kur diyin çıkın ayarlara tıklayan herşey açııık :D tebrikler eğer açılmassa tableti yeniden başlatın.

Kardesim eger onu ydekledigimizde ayarlar siliniyorsa sizzde silmek istediginiz. Mdm dosyalarini yedekleyin ve tableti yeniden baslayin :-) deneyin derim bnm tablete stock rom lazim bulursaniz mesaj yazin konu altina. Chain fireden dolaayi bu arada tabletinda ayarlari silip birdaha tableti acamaayanlar veya acilipta ayar olmayanlar 2 defa factory reset 1 defa partition yapin tablet acilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler bildigini uzere okullara e tab 4 dagitildi simdi ben bu tableti sarja takacaktim sarj olmadi sonra başkabir kabloyla denedim meger o kablodad temas varmis fise taktim tablet birden kapandi ve geru acilmadi e sarj da olmuyor neaptim ne ettiysem olmadi herhalde tab kisa devre oldu neyse en son okula garantiye verdim bugun,acaba garantide neaparlar tablete kisadevre cozulebilir bir sirunmu yoksa yenisinimi verirler neolur CEVAPLARİNİZİ BEKLİYORUM

• Ya kardeşim dediğin seyleri uyguladım ayarlar gitti bidaha nasıl formatlıcam factory bende olmuyor formating datadan sonra tıkanıyor bir süre sonra aciliyor yine aynı ne yapmam gerek

• İlk seferde olmuyor birkaç kez dene factory reseti bide ayarlarda güvenlik sekmesi için dosya yoneticisini acinca en altta sistem belleği var oradan sytem>app>settings API yi kur sonra uygulamalardan güncellemeyi kaldır yoksa ayarlar silinir ve acilma sorunu olur

• Kardeşim sen bana ulassana bi gorkemirmak4116@gmail.com

• Dediğini yapamadım.MDM uygulamalarını silemiyorum.Bunun harici başka bir yol var mı?
  • larkee L kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ben dosya yöneticisini yukledim sonra ayarları yedekledim yedeklenmis ayarların üstünü tikladim yükle dedim yuklenmedi dedi ama ayarlar bölümüne girdikten sonra güvenlik kismi gelmişti.bende oldu hic ayarlari silmeye gerek yok sizdede olur inşallah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.