Şimdi Ara

Asus'un Yeni Seri Kulaklığı ''STRIX PRO'' Karşınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Model: Asus Strix Pro

Tipi: kafa Üstü

Sürücü: 60 mm Neodimyum

Direnç: 32 ohm

Hassasiyet: 98 db

Frekans Aralığı: 20 hz- 20 khz

Mikrofon Frekans Aralığı: 50 hz- 16 khz

Mikrofon GÜrültü Önleme: Var  ENC >90%

Uyumluluk: PC, Mac, PS4, Akıllı Telefonlar ve Tabletler

Bağlantı: 3.5 mm'lik Ses ve Mikrofon

Kablo Uzunluğu: 1.2 m Kulaklık ve 1.5 m Splitter

Ağırlık: 320 gr (Kablosuz)

Kolaylaştırıcı Özellikler:

-Çevresel Gürültü Önleme (Enc)

-Harici Kontrol Ünitesi

-Sökülebilir Mikrofon 

-Aparatlar

• acikcasi beni daha cok oyun denilince kablosuzlar ilgilendiriyor bagzen kablonun takilmasi kötü oluyor tabi konsol oynarken veya pc basinda tikinirken :D
    Project cars + kulaklik ve diraklsiyonla asiri kaba gözükecek yoksa :D ben öyle planliyorum ....

Razer ,TurtleBeach ( talha aynacinin hayran kaldigi ilerde ) ve Creative kulakliklarinida incelemenisi bekliyorum video icin tessekürler ayrica ..

• mementopolis kullanıcısına yanıt
    Talha'yı iyi tanımışsınız. Yorumlar için teşekkürler. İlerde o firmalarla da iletişime geçeceğim zaten. Asus'da oyuncu konularında hassas olduğu için güzel ürünler çıkartmaya başladı bu ürünün 7.1 olanı da gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Sezer -- 16 Temmuz 2014; 0:51:33 >
  • Asus güzel bir ürün yapmış ancak, müzik için vasat performansı düşünüldüğünde 299$ fazla gibi.

• Kısaca;

Güzel oyun sesi kalitesi
    Rakipsiz tasarım
    Kötü fiyatlandırma
  • Harpooner kullanıcısına yanıt
    Türkiye fiyatı daha belli olmadığı için fiyat konusunda pek bir şey diyemiyorum. Ses konusunda size katılıyorum, Strix tam bir oyuncu kulaklığı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Sezer -- 16 Temmuz 2014; 1:37:38 >
  • İnceleme ve kulaklık süper tasarım daha süper fakat pahalı yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 16 Temmuz 2014; 1:42:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarım,kalite hepsi güzelde fiyat Türkiye'de uçuk olur diye düşünüyorum birde sanki biraz büyük duruyor gibi aklıma o takıldı
  • Güzel bir tasarıma sahip olmuş ancak Türkiye fiyatı en az 900 TL olucağı bir kesin.
    Kablosuz olsaymış daha iyi olabilirdi.Logitech G930 gibi.
  • Bundan önceki kulaklıkları değil de bunu Donanım Haber'e bıraksınlar :D Kulaklık pedleri gayet kaliteli ve rahat görünüyor, dizaynı da oldukça iyi. Oyuncu kulaklıklarından tok bass sesler alamamak üzücü; Surround'un bedeli herhalde.

Video için teşekkürler.

• Asus urun yapacagina eski asus olsun fp urunler cikartsin ne bu kendini dev aynasinda gormek her urunu muadilindenn 100 200 daha pahali

• Gercekten guzel bir kulaklik.parasi daha guzel Nedense hicbir kulakligin tasarimi siberia kadar guzel gelmiyor

• tarzın beni ilgilendirmez de biraz üstüne başına bi çeki düzen ver be abi insan karşısına çıkıyosun yani biraz özen gösterin mesut reyizi örnek alın

• positiveboy entry-nick uyumsuzluğu

• positiveboy P kullanıcısına yanıt
    Bak yeter diğer konuya da yazdım sanane ulan sanane? Kendini böyle rahat hissediyor belki? Takım elbise mi giysin ne yapsın? Size yaranmak için şekilden şekile mi girsin? Kendi istediğini yapar. Herkes Mesut Çevik olmak zorunda mı? 'Bak şunun çocuğu bunu yapmış sen niye yapmıyorsun' tarzında yorumlarınızı çocuklarınıza yapın. Onların beynini sulandırın biraz.
  • güzel bir kulaklık olmuş ancak 299 dolar fiyat etiketiyle biraz pahalı geldi bana birde bas kalitesi düşük denilmiş buna rağmen biraz pahalı ki ülkemizde bu fiyat dahada artacak sonuçta kendimce bunu alamam gibi duruyor

• Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar, güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Ben elimden geldiğince her şeye özen gösteren, insanları bilgilendirmek için çabalayan bir insanım sadece : )

Sizlerle farklı etnik kökenlerin harmanlandığı güzel bir parça paylaşıp, iyi geceler dilemek istiyorum.

• Sökülebilir mikrofon gayet yerinde bir geliştirme olmuş. Onun dışında ağırlığı kişiye göre değişir tabi ama bana göre hiç önemli değil. Aksine ağır kulaklık oyuna daha da adapte olmamı sağlar.

Çevre gürültü engelleme de incelemede bahsedildiği gibi toplu görüşme sırasındaki sinir bozucu klavye ve diğer çevre seslerini örteceği için son derece kullanışlı tabi arkadaşlarımızdan kaçında bu kulaklık olur orası bilinmez

İncelemede yardımcı olan arkadaş da bence içeriği zenginleştirmesi açısından iyi düşünülmüş.

Genel olarak beğendiğim bir incelemeydi. Çıkalı 3 sene falan oldu ama Logitech Z906, Z623 türü ses sistemlerini de görmek isteriz. Kolay gelsin.
  • [simage]img.donanimhaber.com/upfiles/1240338/aec3ad46-795b-4ac5-9948-d1780b65f4da.png[/simage]

• İncelemeniz için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.