Şimdi Ara

Steelseries Sensei Wireless nereden alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Steelseries Sensei wireless almak istiyorum. Ancak amazon'dan Türkiye'ye gelmiyor.http://www.amazon.com/SteelSeries-Sensei-Wireless-Laser-Gaming/dp/B00ILALMZS/ref=cm_cr_pr_pb_t

FinansBank'ın globalmagazam ile alıyım desem 150$ fiyatın üstüne + 30$da onlar kargo ücreti koyuyor.

Kargo hariç 141$ olan bu ürüne bir de gümrük ödermiyim? Malum bayrama az kaldı, limitler artıyor diye bir duyum almıştım.

Bunun haricinde wireless kaliteli oyuncu mouse'u öneriniz varsa da alabilir. Rat9 gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saldıray_TR -- 15 Temmuz 2014; 22:02:49 >

• www.gameekstra.com burada bulabilirsin. bulamazsan talep et getirsinler. steelseries bu firmanın sponsorudur. güvenilirdir. counter strike camiasının en iyi takımlarından na-vi'yi getirmişlerdi İstanbul'a. başka oyunlarda da böyle birçok takım misafir etmişlerdir. oyun ve oyuncuyu anlıyorlar yani :)

hiç olmazsawww.steelseries.com :)
  • GameEkstra'yı aradım , henüz bu ürün türkiye'ye gelmemiş.
  • Tasarım olarak çok hoşuma gitsede bulamadığımdan RAT 9 aldım. Teşekkürler.
    takas imkanı filan olsada SS sensei wireless ile değiştirsem :) ama neyse artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saldıray_TR -- 17 Temmuz 2014; 10:55:24 >
  • Bilgilendirme :| Ürün GameEkstra mağazasına gelmiş
  • evet gameekstra da var
    elden gidip alabiliyorsunuz, benden once davranan yoksa ilk sensei wireless ı alan ben oldum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saldıray_TR

Merhaba arkadaşlar,
    Steelseries Sensei wireless almak istiyorum. Ancak amazon'dan Türkiye'ye gelmiyor.http://www.amazon.com/SteelSeries-Sensei-Wireless-Laser-Gaming/dp/B00ILALMZS/ref=cm_cr_pr_pb_t

FinansBank'ın globalmagazam ile alıyım desem 150$ fiyatın üstüne + 30$da onlar kargo ücreti koyuyor.

Kargo hariç 141$ olan bu ürüne bir de gümrük ödermiyim? Malum bayrama az kaldı, limitler artıyor diye bir duyum almıştım.

Bunun haricinde wireless kaliteli oyuncu mouse'u öneriniz varsa da alabilir. Rat9 gibi.

amazon yolluyor

oradan al burada kazık yeme.

• Amazon Türkiyeye yollamıyor.
    O kadar fahiş fiyata onu veripte almam. Şeklini çok beğendim ama kısmet değilmiş. Rat9 aldım ebaydan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.