Şimdi Ara

OynuYORUM Video İnceleme - EA Sports UFC

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Electronic Arts'ın yeni nesil dövüş oyunu EA Sports UFC'ye yakından baktık. Xbox One ve Playstation 4 için hazırlanan oyun yeni neslin hakkını veriyor mu dersiniz?

• Şu oyun PCye çıksaydı iyiydi :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ikili yine iş başında :D yine harika bir video :)

• iğrenç bir vuruş hissi var grafikler yerine oynanabilirlik yapsalarmış keşke çoğu oyuna çöp demem ama grafikler dışında çöp

• Oyun iyi güzel, almaya değer bir oyun fakat ben vuruş hissini beğenmedim demosunu oynamıştım ve kontroller çok karışık aynı alkan abinin dediği gibi yani gta V le kıyaslanamaz ikisi çok farklı oyunlar ama ben gta V de vuruş hissini çok süper bir şekilde alıyodum öyle zevkliydiki gel gör dövüş oyunundan alamıyorum

• zaten ne boks ne de tekvando :D :D Karma dövüş sanatı ile dövüşüyorlar .ben dövüşen biri olarak bile oyunda ki tuşları öğrenmenin biraz zaman alacagını dusunuyorum.

• oyun harbıden iyi grafik olarak dedımki ps4 olsun dırek alcam oyun sonra oyuna girdi 1 tanecik yumruk attı one lan hayatta almam cok kotu vurus hıssı dıye bıse yok
  • Yeni bir FightNight oyunu gelse ya :/ keza Ea nin her zaman yapa bildigi en iyi oyunu sadece. Fifa 15 katmiyorum o göreceli benim icin..

yanliz vurus hissi ve animasyonlara biraz katiliyorum,Tunahan ,kadinin karnina ayak yedigi ve düsdügü anda ; offff dedigini duydum :D
    Ayrica Alkan ile Tunahan' a katilmiyorum , oyunun yapisi gergi fazla tus kombinasyonu sorunlu ve Tekken veya Street fighter gibi Arcade bir yapida dövüs istemeleride garibime gitti ? . oldu olacak WWF oyunlari gibi yapsinlar ? ,

10/7.8 alir..benden

simdi bu oynuyorum video inceleme oldugu ve oyuna siz simdiden 6.8 puan verdiyseniz
    dogal olan ve sadece inceleme videosu gelmeyecekmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 15 Temmuz 2014; 22:35:01 >
  • Kafes dövüşü diyince turabi geldi aklıma onuda koysalardı.

• Ben şuan ps3 te Fight Night Championu oynuyorum ve kesinlikle harika bir oyun... Grafikler animasyonlar vuruş hissi boksörden boksöre değişen animasyonlar falan çok gerçekçi... Tysonun alinin hareketleri falan birebir hepsi kendi stilinde dövüşüyor resmen... Grafiksel olarak da adamların bütün kasları falan oynuyo çok çok iyi... Ama bu oyunda bence grafik dışında pek bir şey yok... Bütün adamların animasyonları aynı, vuruş hissi yok gibi... Ama fight night ta sanki gerçekten vurmuş gibi hissediyosun... Bence kesinlikle yeni nesil konsollara yeni bir fight night kesinlikle çıkmalı... Ufc de ısrar edeceklerine boksa dönmeliler bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: a.memo

Ben şuan ps3 te Fight Night Championu oynuyorum ve kesinlikle harika bir oyun... Grafikler animasyonlar vuruş hissi boksörden boksöre değişen animasyonlar falan çok gerçekçi... Tysonun alinin hareketleri falan birebir hepsi kendi stilinde dövüşüyor resmen... Grafiksel olarak da adamların bütün kasları falan oynuyo çok çok iyi... Ama bu oyunda bence grafik dışında pek bir şey yok... Bütün adamların animasyonları aynı, vuruş hissi yok gibi... Ama fight night ta sanki gerçekten vurmuş gibi hissediyosun... Bence kesinlikle yeni nesil konsollara yeni bir fight night kesinlikle çıkmalı... Ufc de ısrar edeceklerine boksa dönmeliler bence...

oynuyorsan hala :) ps3 de kapisalim pm den atarim nickimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 16 Temmuz 2014; 0:26:48 >
  • çok gerçekçi olmuş.

• Yakşalık 2 haftadır oynuyorum şu oyuncuların dayak yiyeceğini anlayınca bi anda oyundan çıkmalarına EA bi çözüm bulmalı.Uğraşıyorsun o kadar dövüyorsun tam K.O olacak adam oyundan çıkıp kaçıyor..

• Şunu eklemem lazım oyunu en az 10 kere falan oynamaz lazım ki hareketleri çözebilesiniz hareketleri çözdükten sonra da istediğiniz komutları ve nereden nasıl vuracağınızı çözmüş oluyorsunuz aslında oyunda aşırı derece de detay var hangi yönden hangi hamleyi yapabileceğinizi seçmek gibi sadece yumruk,tekme yok dirsek uçak tekme döner tek ters yumruk vesaire gibi hareketler de var çözmesi zaman alıyor.Bacaklara çalışmak için ayrı tuşlar gövdeye çalışmak için ayrı tuşlar var.Adamı yere yatırıp tuş edebileceğiniz kombinasyonlar var.Velhasıl ben çok beğendim gayet ayrıntılı zor ama hep şikayet edilen birşey vardı Hardcore oyuncuları düşünmüyorlar diye işte bu oyunda tamamen Hardcore kitleyi hedef almış adamlar.

Lütfen artık şu yorum gönderemem hata verme sorununu çözün lütfen ya..

• ben oyunu çok beğendim kontrolleride alışıldıktan sonra zaten bırakamıyorsunuz. kesinlikle dövüş oyunu sevenlerin denemesi gerekiyor 8/10
  • PS4'te Demosunu oynadım bende, vuruş hissi 0. Grafikler iyi olsada animasyonların bazıları çok saçma ve baltalıyor oyunu tam manasıyla, K.O. olma animasyonları da çok farklı değil ayrıca çok basit K.O. oluyor abimle karşılıklı oynuyoruz daha ilk roundun bittiğini görmedim (ki blok falan da yapıyoruz) 2-3 kafaya darbede anında knock-out, bitti. Son olarak yerdeki kilitten kurtulmanın nasıl olduğunu hala anlamadım, zor yapmışlar o kısmı.

• Ah şu kadın dövüşcüler hakkında yapılan cahil cahil yorumlar ah..Bu oyunun incelemesini birazda olsa ufc'yi takip eden birisinin yapmasını isterdim özellikle kadın dövüşcüler hakkında yaptığınız yorumlar baya bir çocuksu olmuş.

• oyunda bir anda tekme yiyip yere düşmek diye bir durum şöyle gerçekleşiyor. Siz eğer pata küte stamina barına dikkat etmeden saldırırsanız stamina barı düşükken yiyeceğiniz bir tekme ile nakavt oluyorsunuz o yüzden stamina barı düştüğü anda savunma yapıp dolmasını beklemen lazım stamina barı full iken kafana tekme de yesen yumrukta yesen nakavt olmazsın. yanlış bilgiler vermeyelim oynaya oynaya çözülüyor; ama vuruş hissi konusuna katılıyorum vuruş hissi 0. vurup vurmadığını anlayamıyorsun. ben de 10 üzerinden 7 falan verirdim, çünkü bu tarz bir oyunda en önemli öge vuruş hissidir, o olmayınca bir süre sonra sıkmaya başlıyor
  • OynuYORUM turuncu levye takipçileri.
  • fight night çok daha dövüş hissini veren bir oyundu.Ufc 'yi beğenmedim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.