Şimdi Ara

700 TL Bütçe Tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar 700 TL civarında, Telefondan çok daha yüksek performans ve zevk sunan bir tablet arıyorum.
    Yardım ederseniz sevinirim.

• Yokmu yardım edecek birisi yahu ?
  • MehmeTkc kullanıcısına yanıt
    Samsung tab pro 8.4 inç veya benzer özellikte ve kalitede daha ucuz olan Lg gpad 8.3 inç. öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkngzr

Samsung tab pro 8.4 inç veya benzer özellikte ve kalitede daha ucuz olan Lg gpad 8.3 inç. öneririm.

Hocam boyu küçük geldi bana , galaxy tab 4 10,1 önerirmisiniz ?
    Önerdiğim modelleri bir de canlı inceleyin derim. İdeal boyuttalar bence. Tab4 'ü fazla bilmiyorum ama ekran çözünürlüğü, işlemci vb. gpad ve tab pro'dan geride. Telefondan sonra tatmin edermi bilmiyorum.
  • quote:

Önerdiğim modelleri bir de canlı inceleyin derim. İdeal boyuttalar bence. Tab4 'ü fazla bilmiyorum ama ekran çözünürlüğü, işlemci vb. gpad ve tab pro'dan geride. Telefondan sonra tatmin edermi bilmiyorum.

Peki bütçeyi biraz arttırıp 16 gb ipad air alsam ? ozaman
    İpad air tatmin eder.. Canlı görmediyseniz önerdiklerimi de bir inceleyin, karşılaştırın.
  • quote:

İpad air tatmin eder.. Canlı görmediyseniz önerdiklerimi de bir inceleyin, karşılaştırın.

Örneğin ipad air de g2 den alacağım zevkten daha fazla zevk alabilecekmiyim ?
    Fiyat-performans olarak tatmin eder. Lg gpad bu aralar 500 civarı alınabiliyor. Tabi bütçe sorun değilse İpad air..
  • quote:

Bencede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gakaxsy n8005 10.1"

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.