Şimdi Ara

Dizi Tavsiyesinde Bulunabilir misiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba.Daha once yayinlanmis ve bitmis bir dizi ariyorum.Evimde internet olmadigi icin baska bi yerden indiricem ve o sekilde izliycem.Dizinin konusu ve turu hic onemli degil.Sizin akliniza kazinan bir dizi varsa duymak isterim.

• Lost, Friends, Prison Break, Breaking Bad, Dexter, Fringe.
  • Hepsini izledim :) daha cok duyulmamis diziler olursa daha iyi olur .
  • The Wire,Oz ve The Sopranos
  • Oz`i izlemistim.HBO dizileri gercekten de cok basarili.The Wire ve The Sopranos da cok basarili duruyorlar.Sanirim tavsiyene uyacagim.Tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mike Tyson

Oz`i izlemistim.HBO dizileri gercekten de cok basarili.The Wire ve The Sopranos da cok basarili duruyorlar.Sanirim tavsiyene uyacagim.Tesekkur ederim.

Başla The Wire'a direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

Lost, Friends, Prison Break, Breaking Bad, Dexter, Fringe.

Güzel liste vermiş arkadaş.Lost ve Prison Break'i sıkılmadan izlersin.
  • Dodge kullanıcısına yanıt
    Izlemistim zaten daha once,gercekten de harikaydilar...
  • imzamda duyulmamış bir dizi var onun ingilizcesi youtubede yüklü macera dizisi ilgilenirsen göz at
  • Sons of Anarchy.
  • Fargo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingStark kullanıcısına yanıt
    Bitmis dizi ariyorum.
  • Blue Mountain State
    Californication

Edit: Konusu ve türü farketmez dediğin için önerdim. +18 sahneleri bolca olan dizilerdendir ikisi de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ludovico. -- 16 Temmuz 2014; 2:23:28 >
  • Mike Tyson kullanıcısına yanıt
    SHERLOCK
  • Supernatural
    Doctor Who
    Spartacus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eddrick -- 16 Temmuz 2014; 5:25:37 >
  • quote:

Bitmis dizi ariyorum.

Bu sezon bitecek zaten.
  • quote:

Arkadaslar merhaba.Daha once yayinlanmis ve bitmis bir dizi ariyorum.Evimde internet olmadigi icin baska bi yerden indiricem ve o sekilde izliycem.Dizinin konusu ve turu hic onemli degil.Sizin akliniza kazinan bir dizi varsa duymak isterim.

Başlangıç için Leverage-Lost-Prison Break uygundur.
  • Öyle herkesin duyup gördüğü diziler dışında Black Sails çok iyi, tavsiye ederim. Korsan dizisi, eğer ilgini çekerse. Starzda yayınlanıyor, spartacüsün yerine.
  • battlestar galactica, nip/tuck, chuck, entourage, band of brothers (mini dizi), the pacific (mini dizi), the rome ve spartacus serisi

yazılmamışlardan izlenmeye değer olarak aklıma gelenler bunlar.
  • Sons of Anarchy 7. ve son sezonuna başlayacak eylülde. İlk sezonundan bu yana oldukça güzel bir dizi. Dram aksiyon macera her türlü dizi severe hitap edebileceğini düşünüyorum. Özellikle biraz motor ilgin varsa kesinlikle beğeneceksindir. IMDB puanı yüksek bir dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eizer -- 16 Temmuz 2014; 17:12:49 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.