Şimdi Ara

Kitkat hakkında birkaç sorularım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar kitkat hakkında bazı sorularım olacak bilgi verirseniz yükleyeceğim.

1- Şarjda bi gelişme görebildiniz mi ? Art ye alınca daha da mı iyi şarj bakımından ?

2- Art de kasmalar oluyor deniyor doğru mu ?

3- Dts kaybolmuş diyorlar yine de ses de bir bozukluk filan var mı ?

4- Ahize sesi nasıl acaba ?

5- Wifi kapanmıyor filan diyolardı açık kalıyomuş kapatmaya bassanız da ne kadar doğru acaba ?

6- Kamera 4.2.1 e göre daha iyi mi çekiyor kumlanma var mı acaba ? Yavaşlama filan var diyorlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Merhabalar arkadaşlar kitkat hakkında bazı sorularım olacak bilgi verirseniz yükleyeceğim.

1- Şarjda bi gelişme görebildiniz mi ? Art ye alınca daha da mı iyi şarj bakımından ?

2- Art de kasmalar oluyor deniyor doğru mu ?

3- Dts kaybolmuş diyorlar yine de ses de bir bozukluk filan var mı ?

4- Ahize sesi nasıl acaba ?

5- Wifi kapanmıyor filan diyolardı açık kalıyomuş kapatmaya bassanız da ne kadar doğru acaba ?

6- Kamera 4.2.1 e göre daha iyi mi çekiyor kumlanma var mı acaba ? Yavaşlama filan var diyorlar ?

1- Art'a alınca şarjda gelişme yok. Konuma göz atabilirsiniz:http://forum.donanimhaber.com/m_94661685/tm.htm
    2- Hayır değil. Fakat ART yeni olduğu için birkaç programla uyuşmazlığı var.
    3- Yok. Google Play Müzik ayarlarında Ekolayzer ayarları var, beğenmezseniz çeşitli müzik programları telefonunuza kurabilirsiniz.
    4- Aynı.
    5- Külliyen yalan.
    6- Yavaşlama yok. Aynı. Artı olarak ön kamera 3.9 MP olmuş. (Ne kadar doğru bilemem, telefonda ayarlarda 4MP yazıyor. Ama Donma falan yok.)

• Nalk kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için çok teşekkür ederim . ART nin uyumlu olmadığı programlar devamlı kullandığımız programlar mı acaba facebook twitter whatsapp filan mı ? Ha youtube sorunu diyolardı o mu yoksa ? Bundan başka eksikler var mı sizin aklınızda olan ona göre kitkatı yükleyeceğim artık millet yüklemeyin şöyle böyle diyorlar kafam karıştı ...
  • quote:

Cevaplar için çok teşekkür ederim . ART nin uyumlu olmadığı programlar devamlı kullandığımız programlar mı acaba facebook twitter whatsapp filan mı ? Ha youtube sorunu diyolardı o mu yoksa ? Bundan başka eksikler var mı sizin aklınızda olan ona göre kitkatı yükleyeceğim artık millet yüklemeyin şöyle böyle diyorlar kafam karıştı ...

ART'ın uyumlu olmadığı programlar facebook twitter whatsapp falan değil hocam. Şu anda bilinen Messenger var FB Messenger. Gerçi o da sıkıntı yaratmıyor çoğu kişide. YouTube sorunu demişsiniz. O genel sorun değil. Mesela bende o sorun oluşmadı, ama çoğu kişide var, şans işi. Yükleme işine gelince... Telefonda ne istediğinize bağlı. Görsellik isterseniz (Ben sadece GM temalarını seviyorum derseniz.) kesinlikle yüklemeyin. Ama GM temaları olmasa da olur derseniz yükleyin, Go Launcher EX, Solo Launcher, Nova Launcher, Apex Launcher, Smart Launcher 2 gibi alternatif programları yükleyebilirsiniz. HIZ İSTİYORUM DERSENİZ KESİNLİKLE YÜKLEYİN, BEN HIZ İÇİN YÜKLEDİM. BİR DE KULLANIM SÜRESİ UZASIN, ŞARJ ÇABUK BİTMESİN DİYE YÜKLEDİM AMA... Uzamadı malesef. Onu da size link attığım konudaki programla çözdüm. Artık KitKat'la sorunum yok :)

• Forumdaki konuları bi araştırsanız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Anladım hocam belki yüklerim ya o zaman teşekkürler bilgiler için
  • Hokkabaz06 kullanıcısına yanıt
    Benim dediklerimden başka sorun biliyorsanız yazar mısınız ne gibi mesela
  • RealSchule R kullanıcısına yanıt
    Araştırdım biliyoruz zaten forumda konularının olduğunu ama bazı soruların cevaplarını bulamadım bulsam bile adamın biri çıkmış wifi kapanmıyo filan diyor bugün yükleyecektim yüklemeden kesin bilgi almak için konuyu oluşturdum
  • Tipik GM düşmanısın hocam ha :)
  • quote:

Anladım hocam belki yüklerim ya o zaman teşekkürler bilgiler için

Önemli değil
  • Kitkat tam sürüm çok gecikecek heralde ikilemde kaldım çok. Memnun kalamazsam filan diye neyse şansımızı deneyelim olmassa akşam yüklüyüm ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Nalk

Tipik GM düşmanısın hocam ha :)

ben mi? Onu nerden çıkardın

• quote:

Kitkat tam sürüm çok gecikecek heralde ikilemde kaldım çok. Memnun kalamazsam filan diye neyse şansımızı deneyelim olmassa akşam yüklüyüm ya

Memnun kalmazsan dönersin hocam

Dönme romlarını nerden bulucaz kitkat yüklemek kadar kolay olur mu farklı rom yükleyecektim normalde onu da yüklemesi çok zor geldi wipe data bilmem ne

• quote:

Dönme romlarını nerden bulucaz kitkat yüklemek kadar kolay olur mu farklı rom yükleyecektim normalde onu da yüklemesi çok zor geldi wipe data bilmem ne

http://generalmobilediscovery.blogspot.com.tr/2013/10/gm-discovery-orijinal-rom-yukleme.html?m=1
    Buradakilerin aynısını yap.geri dönersin çok kolay. Anlatım da mükemmel aynısını yapiyosun ben de bunla yaptım. Tek degistirecegin şey, PRELOAD secenegindeki tiki kaldıracaksın. Yapınca beğenmezsen dönüş kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nalk -- 15 Temmuz 2014; 19:11:22 >

Anladım ben cwm den filan bakıyodum her romu bu şekilde kurabilir miyiz mesela açıklamalarında bazılarının cwm den kurun filan yazıyor ya ?
  • quote:

Anladım ben cwm den filan bakıyodum her romu bu şekilde kurabilir miyiz mesela açıklamalarında bazılarının cwm den kurun filan yazıyor ya ?

Sorun çıkartıyor diye duymuştum cwm romu flashlaninca.

Hocam kitkata güncelledim duramadım valla şu anlık hoşuma gitti bakalım bugün bi kullanacağız artık :) kamera bende biraz yavaş diğerine göre zaten çok kullandığım özellikler sorunsuz galiba o yüzden yükledim hoşuma gitti şimdilik

• quote:

Hocam kitkata güncelledim duramadım valla şu anlık hoşuma gitti bakalım bugün bi kullanacağız artık :) kamera bende biraz yavaş diğerine göre zaten çok kullandığım özellikler sorunsuz galiba o yüzden yükledim hoşuma gitti şimdilik

Ne güzel işte :)

• tablette kullanıyorum kitkatı . eğer tamamen şarz edip parlaklığı biraz kısarsan 2 gün wifiyi kapatmadan gider sürekli internete girsen bile.
    hız olarak adı üstüne kitkat. 1 gb ram var kasması normalmi değilmi bilmiyorum. hiç kasmadı , tık demedi. google kitkatı daha geç piyasaya sürme nedeni üzerinde çok durulmasından kaynaklandı sanırım. 3 aydır kitkat kullanıyorum hiç kasma görmedim tam tersi hız yüksek bence şu an ki piyasada bir cihaz alacaksan bu android kitkat olmalı. karışamam ama şiddetle öneririm :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.