Şimdi Ara

Vette marka cam filmi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yan camlar için düşünüyorum. Polisin ceza yazıp git söktür deme ihtimaline ve aracı bir kaç yıl sonra satma ihtimaline karşılık pahalı 3m llumar gibi filmleri taktırmayı düşünmüyorum.
    Bulunduğum yerde bu markayı 250'ye kadar takıyorlar. Elegant vb. filmlerden daha kaliteli görünüyor.
    Bu marka hakkında bilgisi olan var mı?

• Muz tipi sileceklerini kullanıyorum gayet güzel ürünler.
  • 3 yıldan beri kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Ki yaşasam bile garantiliydi ürün. tavsiye ederim. bende 200 e taktırmıştım. ben memnun kaldım. umarım sizde memnun kalırsınız.
  • omergenc23 O kullanıcısına yanıt
    Bu filmde uv filtresi var mı? Aracın ısınmasını engellemede başarılı mı?
  • takan arkadaş çok methetmişti yalan olmasın uv filtresi var mı yok mu htırlamıyorum ben 2 numara takmıştım. gayet konforlu.başka marka kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım lakin güneşi kesme oranı bana göre gayet güzel.memnunum yani.
  • Bu cam flimi markasindan da hic anlamam.
    Tanidik arkadas cam flimi cektirmisti bayada memnundu 2 sene once 130 a cektirmis indirimlu fiyat tabi.

Dedim bende cektireyim kalktim eryamandan dikmene gittim nedense Adam dedi ki 75 liraya flim cekerim ama kapidan ciktigin andan itibaren mesuliyet kabul etmem.Yada 150 liraya var dedi 2 yil garanti iyi dedim bunu cekelim baya da memnun kaldim.

Markasi nedir deseniz inanin bilmiyorum ama memnunum yani

Ramazandan sonra da stoplara cektirecem bir arabada gordum hosuma gitti birde ben deneyim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alphace

merhaba. vette taktırdınız mı? bana da suan kampanyada oldugunu 250 liraya 1 numara film cekebileceklerini soylediler. yancamlar ve arka cam dusunuyorum.
  • onurmaurer kullanıcısına yanıt
    İstediğim ton kalmadığı için çektirmedim. 250 normal fiyat, pazarlık etmenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

quote:

Orijinalden alıntı: Alphace

merhaba. vette taktırdınız mı? bana da suan kampanyada oldugunu 250 liraya 1 numara film cekebileceklerini soylediler. yancamlar ve arka cam dusunuyorum.

solarmaster, llumar, solargard lar da hp veya atr serileri 300-350 tl ye.
    pazarlıkla 250 ye yapacak yer bulursunuz. ne olduğu belli olmayan markalara para vermeyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.