Şimdi Ara

Arac şase No Yanlış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sa Arkadaşlar böyle bir başlık acmak zorunda kaldım bilmiyorum dogru yeremi actım neyse sizleri cok sıkmatan Olayı arz edeyim. Ben Bir arac aldım 4 5 gun once kapının onunde aracın sase numarasına bakmak istedim ortasında daki bir numara degişikligini fark ettim aracın üstündeki sase numarayı msj atınca aracın 0 lira hasar kaydı oldugu msjını alıyorum ama rugsattakini msj atınca 3,500 bin Tl hasar kaydı msjı geliyo onuda biliyorum alırken böyle almıştım ben diyorum ki aracın sase numarasını işletmeye götürsem olurmu ? olayın hangisi dogru hangisi yanlış cözerlermi cvp larınız icin tsklr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyüp_16 -- 15 Temmuz 2014; 6:11:53 >

• şimdi öncelikle tespit yaptıracaksınız.. ek 1 belgesi düzenleyeceksiniz. bu belgede aracın gerçek şasi numarası yer alacak bunu tespit içinde yetkili servislere bi sorun yapabilirler mi. yapamazlarsa araç muayene istasyonuna gidin orada yaptırın.. sonra bu belge ile trafik tescile gidecek ve ruhsatınızdaki şasi numarasını değiştirecekler yani yeni ruhsat verecekler...

eger adınıza ruhsatı henüz cıkartmadıysanız. yeni ruhsatınızı direk düzeltilmiş olarak çıkartabilirsiniz..

benimde kangoo da başıma geldi benden önceki sahibi ruhsatı alırken memur 1 harf eksik yazmış. muayeneden geçemedim.. muayene istasyonunda ek 1 aldım trafikten 5 dk da yeni düzeltilmiş ruhsat aldım. oldu bitti.
  • Tskr ederim Kardeşim yardımın icin..
  • CeVaLieR C kullanıcısına yanıt
    Yardımın icin Tesekür ederim. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.