Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.U.Y -- 9 Aralık 2022; 14:36:26 >

• Gayet güzel hocam beğendim ben.
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz daha hard olsaymış iyi olurmuş.Bu halini pek beğenmedim ve şarkı sözleri de iyi değil Yine de ablana başarılar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSO J318.5-22 -- 15 Temmuz 2014; 1:36:21 >
  • güzel şarkı olmuş beğendim
  • Teşekkür ederim yorumlar için, sizce grubun yaptığı tür ne?

• Ben de beğendim. Başarılar
  • Teşekkürler :)

• güzelmiş
  • Söyleyen güzel söylüyor, müzik de güzel ama ikisi birbirine uymamış bence. Daha sert, gırtlaktan bir ses sanki daha iyi giderdi gibi geliyor. Anlatabildim umarım

• Tarafsız bir yorum olsun kötü

• zorradam kullanıcısına yanıt
    canın sağolsun :/

Herkese teşekkür ediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Tarafsız bir yorum olsun kötü

N'aptın abi müzik taraflıdır, görecelidir Bence ses güzel ama besteyle uyumlu olmamış yani belki daha farklı beste ile şarkı güzel olabilirdi. Tabi herkesin güzellik görecesi farklı, sonuçta Mabel Matiz seviliyorsa bu ülkede Pürüz kat kat beğenilir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

quote:

N'aptın abi müzik taraflıdır, görecelidir Bence ses güzel ama besteyle uyumlu olmamış yani belki daha farklı beste ile şarkı güzel olabilirdi. Tabi herkesin güzellik görecesi farklı, sonuçta Mabel Matiz seviliyorsa bu ülkede Pürüz kat kat beğenilir bence

Eleştiri için sağolun, ileticem ablama. Grup henüz yeni :)

İnşallah grubun adı duyulur .

• Şarkı In Flames balladlarını andırdı, biraz daha sertleşirse iyi olur. Vokal çok tekdüze. Azıcık ruh katması lazım. Aslında muazzam bir altyapı var şarkıda. Enstrümanlarda biraz değişiklik (sertleşecek belli kısımlar), vokalin yer yer hırçınlaşıp yer yer de şarkı tamamına yayılmış sakin ve kaymak gibi sesini kullanması ve de biraz daha uygun şartlarda kayıt imkanıyla bomba gibi şarkı olur. Ayrıca beğendik fakat ablana 'oo kralsınız hee' falan diyip heveslendirme. Bu ülkede müziği düzgün yapan tanınmaz kolay kolay maalesef.
  • zaman ayırıp yorum yaptığın için teşekkürler. keşke çok imkanlar olabilse de daha iyisi yapılabilse. mesajı ileticem bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

quote:

Bende yıllarca grupta çaldım konserler falanlar filanlar özetle burda iyi diyebilirdim ama bu arkadaşın ablasi diye olurdu tarafsız olmamis olurdum ill defa bir sanatçı dinliyormus gibi dinledim ve yetersiz buldum tabi zamanla daha güzel eserler ortaya çıkabilir konuya eklenirse alıntı yaparsaniz sevinirim

• Fena değil ortalama bir şarkı, radyoda denk gelsem dinlerim ama özellikle açıp dinlemem diyebileceğim bir şarkı. Gruba gelirsek vokal zayıf gibi ama soundu güzel. Yolları açık olsun
  • ortalama bir şarkı olmuş

hep ablan olur diyen çıkmamış ona da şaşırdım
  • ahahah müzik genel ve konu dışı özelde çok troll yok :D
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.