Şimdi Ara

En memnun kaldığınız bisiklet markası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanışı, hareket imkanı , manevra sertliği ve keskinliği vb.özeliklerinden dolayı en memnun olduğunuz bisiklet markası ve memnun kaldığınız özelliklerini bizimle paylaşabilirmisiniz?

• HyperAkif H kullanıcısına yanıt
    Enteresan bir soru olmuş gerçekten, ancak alacağınız cevaplar sizi tatmin eder mi bilemedim. Çoğu bisiklet severin elinin altında bir veya en fazla iki bisikleti bulunduğunu göz önüne alırsanız, bu işe kendini adamış sınırlı sayıda kişi hariç herkesin kendi kullandığı bisikleti övdüğünü görürsünüz. Söz gelimi kendimden bahsedecek olursam, tecrübe etme şansı bulduğum en iyi bisiklet 3500 TL'lik bir Cube Crossrace yol/yarış bisikleti oldu. Normalde de Sedona 301 ile mutlu mesut bir ilişkimiz var. Benim size önerebileceğim en iyi bisiklet Cube Crossrace olabilir, çünkü 10.000 TL'lik full karbon kadro bir bisikletin üstüne henüz çıkamadım.
  • Ilk bisikletim salcano city sport 50 ve gerçekten memnun kaldım bel ki de daha iyilerini görsem eminim fikrim değişecektir bu konuya tecrübeli arkadaşların vereceği cevapları merak etmiyor değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kullanıp da memnun KALMADIĞIM bisiklet nerdeyse yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı şuana kadar tek marka kullandım ondan da memnunum yani

üzgünüm soruna tam olarak cevap veremeyeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.