Şimdi Ara

Neta HD 6400 vs Next Minix HD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni uydu ile beraber hd kanallar artınca bende hd destekli bir uydu alıcısı almak istiyorum ama neta ile next minix hd modelleri arasında kararsız kaldım fiyat olarak next minix hd daha avantajlı fakat ali ve sunplus işlemci kullanıyor neta nın işlemcisi daha iyi sanırım next dış görünüm ve arayüz olarak netadan daha iyi gibi duruyor sizce hangisi alınmalı neden benim aklımda şuan black plus var

edit:

hala bir uydu alıcısı alamadım Next Minix Black Plus, Next Minix HD Amigo ve neta 6400 arasındayım

kanal geçiş hızı önemli değil benim için görüntü kalitesi ve arayüze önem veriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadTR -- 7 Ağustos 2014; 18:19:24 >

• Yardımci olabilicek yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netayı bilmem ama Next Minix HD Cool cihaz kullanıyorum.Son derece memnunum.Minix HD serisi değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cunuyil -- 17 Temmuz 2014; 18:23:18 >
  • Minix serisi istiyorsan, Amigo veya Minix HD Pembe, normal kutu şeklinde olan uydu alıcılarından Next YE-20000 öneririm. Next'in HD arayüzü ve yazılımı diğer uydu alıcılarıyla kıyaslanmayacak kadar iyi.
  • neta 6400hd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SMYRN1A

Minix serisi istiyorsan, Amigo veya Minix HD Pembe, normal kutu şeklinde olan uydu alıcılarından Next YE-20000 öneririm. Next'in HD arayüzü ve yazılımı diğer uydu alıcılarıyla kıyaslanmayacak kadar iyi.

next ye 20000 de tkgs de olsa tadından yenmezdi
  • hala bir uydu alıcısı alamadım Next Minix Black Plus, Next Minix HD Amigo ve neta 6400 arasındayım

kanal geçiş hızı önemli değil benim için görüntü kalitesi ve arayüze önem veriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadTR

hala bir uydu alıcısı alamadım Next Minix Black Plus, Next Minix HD Amigo ve neta 6400 arasındayım

görüntü kalitesi diyorsanız , tkgs ıle otomatık kanal gunceller , bıssler kolay eklenır neta 6400
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: MadTR

görüntü kalitesi diyorsanız , tkgs ıle otomatık kanal gunceller , bıssler kolay eklenır neta 6400

neta, next minix den hem sd hem hd olarak daha mı iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.