Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Size katılıyorum hkmtlgz .1.2 75 16v Clio araca profosyonel bir LPG montajı yaptırdığınızda basın basabildiğiniz kadar. Gaza basmaktan korkmayın o zaman çünkü LPGli::) O zaman bakın araba nasıl gidiyor
  • Benim düşüncem ise
    1.2 nin tek dezavantajı uzunyol. Yılda 1-2 defa uzun yol yapacakları etkileyecek durum değil .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben megane3 Touch Plus 1.5 dCi 110bg EDC için RAY sigortadan kasko teklifi istedim. 32 plaka ve %50 indirim ile 623TL dediler. Genişletilmiş, tam muafyetsiz!
  • bugün maise uğradım....
    hararetle 4 defa aranıp da cevap için yetişemeyince aradık tabi....
    açmadılar, meeecbur gittik.
    ama yanlış alarmm...
    estetik için aramışlar....
    dedim ki renault yaptı mı tam yapar estetik olur, sempatik olur.....
    biz boşuna mı seçtik.....
    gerenk yok estetiğe....araba on numara estetik duruyo zaten...
    velhasıl,
    megane filan gelmemiş akşam.yanlış alarm olmuş.
    depolama sahasında iki tane beyaz dci megane vardı ama,
    bizim jantlardan değil, bir de yan bantlar siyahtı.uzaktan baktım....
    muhtemel ellerinde kalan 2014 modeller.başka da megane göremedim.

hasretle bekliyorum telefonunu mt'cim.... emin ol hasta bile beklememiştir sabahı bu kadar...

• saruja S kullanıcısına yanıt
    benide o gittiğim günün öğleden sonrası aramışlar baktım cevapsız geri döndüm renault mais filan dedi içimden daha yeni geldim ordan ordayken niye aramadınız diye hayıflanırken 1-2 müzik sesi operatöre bağladı beni aramışsınız dedim oyak kampanyasından araç aldıysanız estetikten aramışlardır dedi. ben bekliyorum oraya aktarcak ürün satmaya çalışcaklar iyi tamam dedim kadında kapadı zaten telefonu sizle mi uğraşcam gibisinden

ne hikmetse bu ilk araçlardan bizden alan çok az kişi çıktı o yan tarafta karahavacılık mı ne var onun ordan çok başvuru var sanırım hep karacılar hep karacılar ne zaman gitsem karacı görüyorum resmi elbise. bilmem ne albay da araç teslimi yapılıyordu ogün.

• 1.2. Icon 75 lik aldım içim rahat araba mi bekliyorum fazla yakacagini düşünmüyorum lpg taktirmam sanırım ne kadar yakar sizce?

• 2015 captur buda capturculara gelsin başlasın heyecan
  • lastik basıncıda şu menüden ulaşılıyormuş

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®
  • Bu arada clio sport tourer 0.9 alipta pişman olan varsa megane la takas dusunebilirim.. Söylemesi ayip baba oluyorum da . Biraz daha büyük olabilir dedim kendi kendine :)

1.2 cliocular bence LPG super olur size... Önceki aracim lpgluydi... Hele şimdiki fiyatlarla bedava gezilir... Marka önemli değil iyi montaj... Bursa da bu isi yapan güzelbir yer isteyen benle irtibata ggeçebilir bu konuda...

• quote:

Orijinalden alıntı: wadaaeren

1.2. Icon 75 lik aldım içim rahat araba mi bekliyorum fazla yakacagini düşünmüyorum lpg taktirmam sanırım ne kadar yakar sizce?

Şehir içi kışın 9-10 lt arası uzun yol 5.5-6 lt arası yakıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hkmtlgz

Bu arada clio sport tourer 0.9 alipta pişman olan varsa megane la takas dusunebilirim.. Söylemesi ayip baba oluyorum da . Biraz daha büyük olabilir dedim kendi kendine :)

1.2 cliocular bence LPG super olur size... Önceki aracim lpgluydi... Hele şimdiki fiyatlarla bedava gezilir... Marka önemli değil iyi montaj... Bursa da bu isi yapan güzelbir yer isteyen benle irtibata ggeçebilir bu konuda...

Allah sağ sağlim kucağınıza kavuşturmayı nasip etsin hocam,

clio sport tourer için megane değiştirmeye değmez, bizde 4 kişilik aile olunca bende ilk başta geniş olur düşüncesiyle clio sport tourer'a yazılmıştım, megane alıcı gözle inceleyince onun daha geniş, bagajda da aman aman bi fark göremeyince 5 aralıkta clio st yi iptal ettirip megane e geçtim. bagaj farkı çok az arada göründüğü gibi değil insanı görünüm aldatıyo.hatta megane hb clio st'den daha uzun..

• hkmtlgz H kullanıcısına yanıt
    Ooo hayirli olsun hocam.. Allah sag saglim kucaginiza almayi nasip etsin insallah..

Iyi dusunmussun 1 bebek = 3 yetiskin oranti bu.:)

1.2 clio hb lpg simit oluyor mu biliyor musun?

• Allah razi olsun arkadaşlar... Allah herkese nasip etsin... Ben blmyrm ama clio da stepne yeri var diye duymuştum sanki oraya simit olabilir...

• @yalnızefe0909 eminmisiniz? Ona gore hc girmiyeyim bu ise ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkmtlgz -- 1 Şubat 2015; 11:50:32 >
    Hayırlı olsun tebrik ederim. Bence de tek bebekte megane iyidir. Hoş iki bebek olsa yine clio st demicem o da ayrı mevzu :)
  • Clio 1.2 aldıysanız kesin lpg takın derim. Takmayacaksanız 0.9 alsaydınız. Şayet ben lpg taktırmak için aldım. Çünkü basmaktan korkmamak için. Ama öyle bir derdiniz yoksa sıkıntı yok. Yakıt öyle yüksek değerler görmezsiniz.

Lpg konusu ise clio araçlara simit olmuyor olsada ben tavsiye etmiyorum. Gösterge kafayı yiyor ilerki dönemlerde lpg varken bitti gösterip benzine geçiyor kendi kendine. Bunların hepsi simit lpg yüzünden arkadaşlar.

• Merhabalar clio icon ve capturlar nerelerde uretiliyor hangi ulkenin fabrikasinda acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Merhabalar clio icon ve capturlar nerelerde uretiliyor hangi ulkenin fabrikasinda acaba?

Cliolar yerli bursada üretiliyor , captur İspanya

• quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Merhabalar clio icon ve capturlar nerelerde uretiliyor hangi ulkenin fabrikasinda acaba?

Cliolar yerli bursada üretiliyor , captur İspanya

Teşekkürler bilgi için.
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.