Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar herkese bugün İstinye Maisi arayıp bizim megane lar ne zaman gelcek durumu nedir diye sormak için. MT şubatın ikinci yarısında araçların geleceğini söyledi.
  • Arkadaslar iyi aksamlar foruma yeni uye oldum ama takip ediyordum arac clio 1.2 icon 75 bg teslimat icin aradilar Ankara maisten,burada cogu konu konusuldu ama yinede sorusu olan olursa yardimci olmaya calisirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Araçlarını Teslim alan arkadaşlardan Fotolar Bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gölge18

Arkadaslar iyi aksamlar foruma yeni uye oldum ama takip ediyordum arac clio 1.2 icon 75 bg teslimat icin aradilar Ankara maisten,burada cogu konu konusuldu ama yinede sorusu olan olursa yardimci olmaya calisirim

Hayırlı olsun
    Peşinat yatırdınız mı ?
    Vekalet işlemleri?

• yavaşta olsa araç teslimleri başlıyor, süreç ilk açıklanan takvime göre uygun.çok fazla kasmaya gerek yok bence.. zaten kampanya duyurusunda şubat 20- mart 20 arası araç teslimi öngörülüyordu, kanaatimce o zamana kadar herkes aracını alacaktır.önceki yıllarda hep açıklanan takvimden önce araçlar teslim edilmiş.
    ha buradaki handikap benim gibi ankara maisten alanlar, 1300 başvuruyu hangi düzene göre nasıl teslim edecekler orası inşallah sıkıntı olmaz...
    teslim alacak arkadaşlar ilk fotoları paylaşsalarda görsek
  • Yok usta araç felan ne fotosu

Emrekağan
    uslanmaz

Bu iki arkadaş dışında araca yakın olan

Gölge18 var

Teslim yok

• İşimden dolayı arabayı pazartesi alacağım malesef bizim iş tamam şükür şimdi diğer arkadaşların haberlerini beliyoruz ilk megan talihlisi kim olacak aceba?
  • Tesekkurler evt teslimat odemesini bugun yaptim vekalette ellerine bugun ulasmis cuma gunu araci teslim alabilecegimi soylediler bu arada kasgo icin dun aradilar ve uygun buldugum icin onlara yaptirdim(kasgo 610 trafik sigortasi 280 tl) arac hatay plaka olacak

• Teslimat ödemesini hemen istiyorlar mi yoksa üç beş gün süre veriyorlar mi

• Beni cumartesi aradılar pazertesi-salı parayı yatırıp dekontu ve vekaletnameyi gönderin dediler
  • Ya bu ikinci vekalet ne icin. Ben bursadayim muracat ettigimizde abim vekalt gondermsti plaka islemlerni ben halletcm demstik ozel plaka alcaz diye not yazdirdik evraka ikinci vekalete gerek varmi yinede

• mjfox M kullanıcısına yanıt
  • Beni daha arayan yok sizin clio icon 1.2 75 bg ne renk Benim beyaz ve arayan yok hiç?

• Alfahulen A kullanıcısına yanıt
    Plaka işlemleri için istenen vekalet. Sen yapacak isen gerek yok. Ben de özel plaka için MT ile konuştum istediğin plakaya göre emniyetin istediği farkı (Bağış) işlemi yapan aracıya ayrıca vermem gerektiği söylendi. O fark ile ve plakaya göre çok çok değişiyor.
    Ancak ruhsat ve plaka işlemleri için harcanacak parayı (Aracı ücreti, dosya parası, plaka ücreti, ruhsat ücreti vs.) fiyata dahil olduğu için ödedik.
    Sadece devlette yapılacak artışı vereceğiz. Daha önceki arkadaşlarca bahsedilen farklar MTV ve bu ücretlerde meydana gelen artış ile ilgili.
    Bu durumda siz bu ücretleri, plaka işlemlerini kendiniz yapacağınız için vermediniz mi? Eğer zaten bu ödemeyi yaptınız ise neden işlemleri siz yapıp tekrar para vereceksiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O dediginiz ucreti verdik biz sadece ikinci vekalet ucretini neden verecemizi anlamadik sonucta ilk vekalette butun islemler icin ben vekalet aldim ve trafikte pkaka isindde vekalet gerek ama plaka cikarirkn soforler cmiyetnde vekalt gerekmiyo onemli olan bnm plaka secmem vekaletim var. Bagis konusuna gelince orasni ayarladik emnyt persnelinden ve 1. Derece yaknindan bags almiyorlarmis

• Müşteri temsilcimiz yıllık izine ayrılmış benim araba işi yas

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen benimde izinde bakalım umarım izinden gelir gelmez işleri halleder.
  • Bu özel plaka işine girsek bize ne kadara patlar ki? sadece Harfleri seçsem ne yapmam lazım.
  • Bugün arabayı teslim aldık, henüz yazma fırsatım oldu. Alan 2.kişiymişiz, darısı sizlerin başnıa
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.