Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanyalı fiyatlar nerede yazıyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre.35

Kampanyalı fiyatlar nerede yazıyor acaba ?
    Otomatik vites araçlarda kampanyaya dahil mi? Otomatik araçların fiyatlarını nasıl öğrenebiliriz? özellikle clio ıcon 1.2 nin fiyatı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4KiLL!

quote:

Orijinalden alıntı: KIZIL MASKE

quote:

Orijinalden alıntı: adembyr

Yanlış bilmiyorsam her Oyak üyesinin yalnızca bir kez kampanyadan yararlanma hakkı var. Bu yüzden kolay kolay kimse bu hakkını vermek istemiyor..

Kampanyadan faydalanan kişi fatura tarihinden itibaren 1 (bir) yıl başka bir otomobil kampanyasından faydalanamıyor.
    1 yıl sonra atış serbest

Bu konuda benim de kesin bilgiye ihtiyacım var. Yılda 1 kere kesin değil mi hocam. Bana yardımcı olacak abinin de seneye alma ihtimali varmış da yoksa yalan olur benim ki :/

"Kampanyada OYAK Üyelik süresi şartı aranmayacak olup, bu kampanyadan otomobil alan OYAK Üyeleri, daha sonraki dönemlerde yapılacak kampanyalardan fatura tarihinden itibaren 1 yıl süre ile yararlanamayacaklardır."
    OYAK SİTESİNDEN ALINMIŞTIR

• quote:

Orijinalden alıntı: deathrider13

1.5 dci icon 90 bg clio için 48 bin civarı bi fiyat bekliyorum..Eski gözağrım..Çok başımı ağrıtmıştı ama.. bu fiyat ve altına alınası var..

bende 49 bin fiyat bekliyorum. 1 bayiye not bıraktım dönermi dönmezmi bilinmez?
    Ama hafta sonu tekrar bayide baktım bana çok küçük geldi. kararsız kaldım.
    oyak kampanyası 48.200 tl
  • Lütfen okuyalım sorulan soruların cevabı giriş sayfasında mevcut .
  • sitesindeki word dosyasında, aşağıdaki gibi açıklamışlar

"Kampanyada OYAK Üyelik süresi şartı aranmayacak olup, bu kampanyadan otomobil alan OYAK Üyeleri, daha sonraki dönemlerde yapılacak kampanyalardan fatura tarihinden itibaren 1 yıl süre ile yararlanamayacaklardır"

fatura araç tesliminde kesiliyor, dolayısıyla bu kampanyadan araba alırsanız, 2015' te alamazsınız ama 2016 kampanyasında tekrar araç alabilirsiniz. tabii o dönemde de şartlar aynı şekilde olursa
  • SalçalıDomates S kullanıcısına yanıt
    Otomatiklerde de indirim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xNeferx

Beğendiğim bir kaç araç var manuel ve benzinli. Açıkçası otomatik vites arıyorum. 2. el Opel Astra almayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ben OYAK üyesiyim, ancak bu kampanyadan faydalanmayacağım. Anlaşırsak yardımcı olabilirim. Özelden mesaj atın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serbulent_2626

Arkadaşlar ben OYAK üyesiyim, ancak bu kampanyadan faydalanmayacağım. Anlaşırsak yardımcı olabilirim. Özelden mesaj atın.

Alıntıları Göster
    Bende 2012 kampanyasindan Megane Icon dizel almıştım. Güzel indirimi ve kredi firsati (0 faiz ) oluyor.

Yalniz dikkat edin, o donem donanimda bazi eksiklikler vardi, vaad edilen ekipmanlar yoktu ( mercekli far, arka cam perdesi gibi.. ) . Bunun icin Mais herkesten bunlarin tutarini dusmustu teslimatta. Aman dikkat edin arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [escobar] -- 4 Kasım 2014; 20:54:58 >
  • Beklentimi karşılamadı benim Renault ve Dacianin sitesinde ki fiyatlar ile arasında 2 bin lira fark var onu anlamadım herhangi bir bayiye gittiğinde 2000 lira indirim yapıyorlar zaten tek avantajı kredi imkanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnsed

Beklentimi karşılamadı benim Renault ve Dacianin sitesinde ki fiyatlar ile arasında 2 bin lira fark var onu anlamadım herhangi bir bayiye gittiğinde 2000 lira indirim yapıyorlar zaten tek avantajı kredi imkanı

hocam benim baktığım model megan hb touch plus 1.5 dci 90bg. 2014 liste fiyatı 58.500. oyak kampanyası 52.250. ki birkaç donanımda fazla ayrıca 2015 model. bu araç hakkındaki yorumlarınızı alabilirmiyim?
  • Değerli forum üyeleri, kendim oyak üyesi olmamama rağmen bir tanıdığım vasıtasıyla bu kampanyadan yararlanabilirim. Fakat ilgili araçları ve fiyatlarını göremiyorum. Yardımcı olur musunuz?
  • jckl35 J kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada fiyatlar var tum modeller icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can1043

ilk sayfada fiyatlar var tum modeller icin.
    Bu sene çok iyi indirim olmuş. Ancak yakın gelecekte bitecek ve yeni kasası çıkacak modelleri de bilmekte fayda var. (Ben araştırmadım o modelleri düşünmediğim için.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: obyilmaz

quote:

Beklentimi karşılamadı benim Renault ve Dacianin sitesinde ki fiyatlar ile arasında 2 bin lira fark var onu anlamadım herhangi bir bayiye gittiğinde 2000 lira indirim yapıyorlar zaten tek avantajı kredi imkanı

hocam benim baktığım model megan hb touch plus 1.5 dci 90bg. 2014 liste fiyatı 58.500. oyak kampanyası 52.250. ki birkaç donanımda fazla ayrıca 2015 model. bu araç hakkındaki yorumlarınızı alabilirmiyim?

52250 tl. fiyata hem 110 hp hem de 2015 model olacak. Kampanyalı liste fiyatı 58.500 ama 2015 şubatında tahminimce en az 500 tl fiyat farkı olur, bayi fiyattan 2500 indirse 56500 gibi bir rakama 90 hp olanı alınır. Bu durumda bile fiyatta 4250 tl fark var, bir de kredi kullanılırsa oradan 0 faiz ve masraf nedeniyle 2-3 bin tl avantaj var. Kısacası kredi ile alındığında bu araç için 6-7 bin tl fark oluyor, üstüne 110 hp olması gayet güzel..

• quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

quote:

quote:

52250 tl. fiyata hem 110 hp hem de 2015 model olacak. Kampanyalı liste fiyatı 58.500 ama 2015 şubatında tahminimce en az 500 tl fiyat farkı olur, bayi fiyattan 2500 indirse 56500 gibi bir rakama 90 hp olanı alınır. Bu durumda bile fiyatta 4250 tl fark var, bir de kredi kullanılırsa oradan 0 faiz ve masraf nedeniyle 2-3 bin tl avantaj var. Kısacası kredi ile alındığında bu araç için 6-7 bin tl fark oluyor, üstüne 110 hp olması gayet güzel..

Alıntıları Göster
    megane HB'de olan "touch plus" donanımın "touch" dan ne artısı var bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: blldmc

Bu mesaj silindi.
    Arkadaşlar megane touch plus ta touch'a göre farklar
    -alaşım jant
    -arka koltuklarda havalandırma çıkışı
    -yağmur sensörü
    -far sensörü
    -elektronik klima
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

quote:

quote:

Hocam 110 bg değil arac 90 bg. Siz biryerden mi okudunuz? Bence suan listedeki en makul arac bu. Baska gözüne carpan var mı ???

• Hocam kusura bakmazsanız ben fiyat listesinde kayboldum.

Megane Sport Tourer 1.5 dCi EDC GT Line anahtar teslim olarak ne kadara geliyor rica etsem söyleyebilir misiniz?
  • DolceVita. kullanıcısına yanıt
    72800
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.