Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi de KADJAR için yan basamak taktığın oldu mu maise. Sözleşmeyi imzalarken MT 700TLye gelecek falan demişti önceki model 1200TL falanmış. Taktıran varsa resim falan atabilir mi. Şık ve kaliteli ise 700TL verilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kocaelide nissan qq e uyumlu modeller vardı. Kadjar uyum sağlıyor 400 tl ye fiyat aldık. Araç gelirse taktıracam.
  • Ben de düşünüyorum. Omsa line ürünleri o civardan başlıyor. Ama 700 lere de çıkıyor. Taktıran canım resim paylaşırsanız memnun olurum. Teşekkürler..

• Hiç captur alan var mı acaba? Tüm arabalardan haber var ama capturdan yok. Ayın 20'si geldi. Artık başlaması lazım değil mi dağıtımların.
  • R-2 R kullanıcısına yanıt
    Ben Captur bekliyorum. Bugün gelecek diye bilgi aldım.
  • istanbuldan captur yazılan biriyle görüştüm. teslim ödemesini yatırmış. 25inde teslim alacakmş
  • nirvana01 siz nerden alıyorsunuz acaba, benim izmir mais ama haber yok daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-2 -- 20 Haziran 2016; 14:51:10 >
  • Benim ANKARA MAİS icon 0,9 fildişi beyazı
  • ankara mais mt yi aradım captur gelmiş. bu gün mesaj çekeceklermiş. teslim ödemesi için
  • Bugün Talisman aracımı İzmir maisten aldım. Çiekmete ve isabekir e teşekkürler. USB vermediler, söyleyince aldım, forumda okumasam bilgim olmayacaktı. bilmiyorum ne işe yaradığıni gerçi! Yangın tüpü, ilkyardım çantası, kauçuk paspas takımı verdiler. Araç bekleyen herkesin bir an önce teslim alması dileklerimle.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_cu

Bugün Talisman aracımı İzmir maisten aldım. Çiekmete ve isabekir e teşekkürler. USB vermediler, söyleyince aldım, forumda okumasam bilgim olmayacaktı. bilmiyorum ne işe yaradığıni gerçi! Yangın tüpü, ilkyardım çantası, kauçuk paspas takımı verdiler. Araç bekleyen herkesin bir an önce teslim alması dileklerimle.

Ben captura 8 mart itibariyle yazıldım 1 haziranda Ankara maiste görüştüğüm mt üretilmiş yola çıkacak demişti, 10 haziranda gittiğimde daha üretim aşamasında dedi, nasıl olur geçen geldiğimde üretilmiş demiştiniz nasıl olur dedim. Sonra bana ben excell den baktım program kapalı dedi, bir kaç dakika sonra başka sistemden baktım arabanız üretilmiş, siz 460 ncı sıradaymışsnız şu ana kadar 61 kişiye dağıtılmış dedi, kaç defa telefonla aradım ona da bakmıyorlar, anlayacağınız mt lere güvenim kalmadı,üzüntüm bayrama araçsız gireceğiz, ayrıca oğlumun hayallerine üzülüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: isabekir

ankara mais mt yi aradım captur gelmiş. bu gün mesaj çekeceklermiş. teslim ödemesi için

Araca ne zaman yazılmıştınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • R-2 R kullanıcısına yanıt
    Bursa maisden alıyorum. kampanyanın ilk zamanları yazıldım. geçen hafta ödememi tamamladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_cu

Bugün Talisman aracımı İzmir maisten aldım. Çiekmete ve isabekir e teşekkürler. USB vermediler, söyleyince aldım, forumda okumasam bilgim olmayacaktı. bilmiyorum ne işe yaradığıni gerçi! Yangın tüpü, ilkyardım çantası, kauçuk paspas takımı verdiler. Araç bekleyen herkesin bir an önce teslim alması dileklerimle.

Kauçuk paspas mı ankara mais halı paspas veriyor. Size halı paspas vermediler mi ?

Usb olayını ilk defa duyuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 40karakule40 -- 20 Haziran 2016; 23:26:19 >
  • derinzirve D kullanıcısına yanıt
    12 şubat başvuru 22 mart sözleşme. TESLİM ÖDEMESİNİ YAPTIM BUGÜN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isabekir -- 21 Haziran 2016; 16:46:12 >
  • Ankara Mais, Kadjar Icon 1.5 peşinat 28.03.2016, teslim ödemesi dün yaptı. Araç geldi diyorlar.
  • Arkadaşlar merhaba,

Ankara maisi bugün arayıp plaka ve ruhsat işlemlerim yapılacaktı sonucunu öğrenebilir miyim diye sorduğumda, emniyetin Asbis sisteminin çalışmadığını ve bu sebeple hiçbir plaka ve ruhsat işleminin yapılamadığını söylediler. Bu durumdan haberdar olan kimse var mı aranızda acaba. Eğer gerçekten böyle bir sorun varsa yarın çözülür mü? Tecrübesi olan arkadaşlar tecrübelerini aktarabilirler mi

• ASBİS bir haftadır sorunlu imiş. Bana da sıkıntı var dediler geçen cuma günü, ama pazartesi aracı teslim aldım.

• Bursa mais'in verdiği teslimat ödemesi ibanlarını kaybettim.acaba bana o kağıdın resmini atabilecek var mı?

• isabekir kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullan.
  • 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.