Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu araç derin mavi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5510gokhan

Merhaba arkadaşlar Sarıyer mais 1.2 edc clio aldım bu akşam bulut gri
    Vergi borcuna bakıyorum birinci yarı otv ödenmemiş gözüküyor ne zaman ödenecek faturaya yansitmislar sonuçta.
    Bilgisi olan olan var mı

Geç ödüyorlar biraz
  • Arkadaslar pzt teslim odemesini yapmistim. Arac gelmis az once sigorta islemleri icin arandim.

Kadjar icon dci
    Kirmizi
    Ankara Mais
    Basvuru 7 subat
    Kredi 7 nisan

• deepblue17 D kullanıcısına yanıt
    Evet arac derin mavi

• quote:

Orijinalden alıntı: ciekmete

Arkadaslar pzt teslim odemesini yapmistim. Arac gelmis az once sigorta islemleri icin arandim.

Kadjar icon dci
    Kirmizi
    Ankara Mais
    Basvuru 7 subat
    Kredi 7 nisan

Hayırlı olsun bizide ararlar yakın zamanda insallah kadjar icon edc sedef beyazı

• quote:

Orijinalden alıntı: ciekmete

Arkadaslar pzt teslim odemesini yapmistim. Arac gelmis az once sigorta islemleri icin arandim.

Kadjar icon dci
    Kirmizi
    Ankara Mais
    Basvuru 7 subat
    Kredi 7 nisan

Ben sizden önce bursa dan başvurdum ama benden ses seda yok... size hayırlı olsun
  • Dün Clio Sport Tourer İcon için gittim. Haftaya muhtemelen parayı yatırmam için arayabileceklerini söylediler. Muhtemelen sözcüğünün kullanım yeri ve amacı çok iyi öğrenilmiş, iç içe olunca :) Yalnız Ankara MAİS önü Cliolarla dolu. Nerede bizim Sport Tourerlar bilemedim. Hayırlısı artık, bekliyoruz arabasız.
  • Fluence Icon' a baş vurupta benim gibi alamayan başka arkadaş varmı?
  • Mais ile görüştüm, ilk sevkiyatta benim araç gözüküyor. Ne zamana teslim ederler acaba ?

• Herkes umarım en kısa zamanda teslim alır.

• pizdies kullanıcısına yanıt
    benimde derin mavi 8.7 müraacat ve kredi ne zamandı? bu gün bende çok aradım ama ulaşamadım
  • pizdies kullanıcısına yanıt
    bgn ankara maisten mt ile görüştüm 9 şubat başvuru tarihli megane bu ayın 20 si ile 30 u arası teslimat dedi fakat ilk megane teslimatı mıdır bilemiyorum
  • Benimkide istanbul mais. 9 mart başvuru 21 mart kredi. Megane icon edc Cosmos blue 8.7 ekran. En son görüştüğümde 10 haziranda stokda olacak diye görünüyor dediler. Cumartesi gidip yüzyuze görüşüp daha kesin bilgi alacağım inşallah. Artik iyice sabırsızlık arttı çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brthsyn -- 2 Haziran 2016; 21:09:45 >
  • Salı günü Ankara Maise gittim ve MT ile yüzyüze görüştüm. 8 Mart başvurulu Captur için üretilmiş dedi :(. Yani ne demek bu dedim, 30 Hazirana kadar teslim edeceğiz dedi. Sevinemedim. Hiç Captur teslim alan oldu mu?
  • Ankara mais megane ilk teslimat değil daha önceden teslimat yapılmış. Araç teslimi temmuz ayına sarkacak olanlar MTV ile ilgili ne düşünüyorlar. ? Temmuz ayı vergisini bayi ödeyebiliyor eğerki teslim alınmazsa o ay içinde. Zaten ilk haftası full bayram tatili. Tabiki temmuza sarkması kötü bir senaryo.

• 8 şubattı başvurum , kredi nisanda onaylandı . Belki de 20 - 30 u arası dağıtımı yapılacaktır. Sevkiyat tamamlandığında ellerinde tutmazlar araçları
  • annotator kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bir tecrübem yok ancak kişisel yorumum Temmuz ayında teslim alınması durumunda herhangi bir avantajımız olmayacağı yönünde, çünkü proforma üzerinde diğer masraflar adı altında MTV bedelini de alıcıya yansıttıklarını göreceksiniz, benim proformada bu şekilde. Bende bugün teslim alacağım aracımı hayırlısıyla.
    Diğer Masraflar
    Plaka : 550,00 TL
    Motorlu Taşıtlar Vergisi : 311,50 TL
    Eğitime Katkı : 31,50 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qaous45

Bu konuda bir tecrübem yok ancak kişisel yorumum Temmuz ayında teslim alınması durumunda herhangi bir avantajımız olmayacağı yönünde, çünkü proforma üzerinde diğer masraflar adı altında MTV bedelini de alıcıya yansıttıklarını göreceksiniz, benim proformada bu şekilde. Bende bugün teslim alacağım aracımı hayırlısıyla.
    Diğer Masraflar
    Plaka : 550,00 TL
    Motorlu Taşıtlar Vergisi : 311,50 TL
    Eğitime Katkı : 31,50 TL

Biz anahtar teslim anlaşmışız. Hangi dönemde teslim edilirse bayii o dönemin 6 aylık vergisini yatırmak zorunda. Ayrıca faturada yazan bizi bağlamaz zaten onlarda paralarını almış durumdalar. Araç tesliminde anlaştığımız fiyatın haricinde para isteyemezler.
  • brthsyn kullanıcısına yanıt
    Motor numarası gözüktü peki orfin de?

• deepblue17 D kullanıcısına yanıt
    Malesef halen tc kimlik yazılı. Zaten 10 haziranda stokda olacak derken tam neyi kastettiğini de anlamadim. Üretim mi tamamlanmış oluyor yoksa arac bayiye mi gelmiş olacak? Yarin gidip yüzyuze görüşerek bilgi alacağım telefonla veya yazısarak detayli bilgi almak zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brthsyn -- 3 Haziran 2016; 9:58:38 >
  • 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.