Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1-Kadran rengi
    2-Vites Topuzu
    3-Direksiyon üzerinde ki tuş (sanırım bluetooth)
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teslim alanlardan fotograf koyan hala yok :) Kadjarın resimlerini bekliyoruz.
  • Herhalde sadece edc sansimanlarin topuzu degiști.
    Direksiyon uzerindeki tus sesli komut tusu ama islevi varmi bir bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi floartist -- 4 Mayıs 2016; 19:52:18 >
  • Motor numarasında tc numaram yazarken şuan itibariyle motor no su girilmiş. Teslim Süreçi ile ilgili nasıl bir bilgi verir bu durum ?

• bafiiiii B kullanıcısına yanıt
    Motor numarasi ve sasi numarasi ayni mi acaa.
    Ne zaman, nereye ve hangi model icin basvurmustunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciekmete -- 4 Mayıs 2016; 20:17:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bafiiiii

Motor numarasında tc numaram yazarken şuan itibariyle motor no su girilmiş. Teslim Süreçi ile ilgili nasıl bir bilgi verir bu durum ?

Araç üretildi sevkiyata hazır .

Mais bayileri düzenli takip yaparsa geçen sene bu depişikliklerin anlamları buydu .

Bu sene biraz değişik ilerliyor.

Plaka gözükürse aracınız bayide işlemleri tamamlandı demektir .

Şu an sizi peşinat için aramaları an meselesi .

• ciekmete C kullanıcısına yanıt
    İlk başvuru yaptığım andan itibaren şaşı numarası ve motor numarasında tc numaram olmak üzere 2 ayrı rakam vardı. Bugün itibariyle tc numaram yerine motor numarası ( şaşı nosundan f@rkli) girilmiş.
    25 şubatta sariyer mais 1.2 edc icon clio için başvuru yapmıştım.

• Teşekkürler yarın müşteri temsilcisine durumu bildiren bir mesaj atayım bakalım ne diyecek. Tüm işlemleriyle 10 günlük bi süreç kaldı sanırsam.

• Hayırlı olsun hocam, darısı başımıza :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciekmete

Arkadaslar,
    Renault 2015'leri bitirmis herhalde en sonunda. Mayis fiyatlari yayinlanmis. Kadjara baktim fiyatin artirmislar yine.
    En azindan fiyat konusundaki elestirilerimiz yersiz cikti.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bugün 4-5 Renault bayisi aradım. mayıs fiyatları yansımayacak nisan fiyatları üzerinden devam edeceklermiş. yani zam yapmamışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dorukk61

Kasko olmadan araci teslim etmiyorlar, bir de lastik basınçları yüksek oluyor ilk benzincide kontrol edin.

Ben dün akşama doğru Bursa Mais i aradım daha Kadjar dan haber yok dedi. ne zaman geleceği de belli değil dedi. siz ne ara aldınız. yoksa teslim ediyorlar da bizden gizliyorlar mı?
  • Araç neydi?

• Yarın arabami alıyorum İzmir maisten clio

• quote:

Orijinalden alıntı: deepblue17

Araç neydi?

kadjar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetgenco

quote:

Orijinalden alıntı: Dorukk61

Kasko olmadan araci teslim etmiyorlar, bir de lastik basınçları yüksek oluyor ilk benzincide kontrol edin.

Ben dün akşama doğru Bursa Mais i aradım daha Kadjar dan haber yok dedi. ne zaman geleceği de belli değil dedi. siz ne ara aldınız. yoksa teslim ediyorlar da bizden gizliyorlar mı?

MT "kadjar verdiğim ilk musterimsiniz" dedi ocak sonu müracaat etmiştim. Sizinki de en yakın zamanda gelir umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: melih8839

Teslim alanlardan fotograf koyan hala yok :) Kadjarın resimlerini bekliyoruz.

Almadan önce forumda sormuştum ne fotoğrafı istiyorsunuz bayiye gidince cekeyim diye ses çıkmadı. Kadjar aynı yani bi değişiklik yok. Zaten araci evin otoparkina bıraktım ben sehirdisindayim.

• Arkadaşlar bende clio aldım. Belki benim araçta da kadranın rengi farklıdır. Ama önce kadranın ne olduğunu öğrenmem gerek. :) Eğer yardımcı olursanız şimdi gidip fotoğrafını çekip yükleyebilirim. :) İyi forumlar
  • crescent arkadaşım " Yukarıda bir arkadaş demiş güvenim kalmadı MT lere diye ama gerçekten çok fazla insan arıyor ve gün almaya çalışıyor yani onlarda biraz haklı sanırım kadroları yetersiz kalıyor ve dedikleri gibi otoparkları benim bildiğim oranın çatı katı yani o kadar büyük otoparkları yok dedikleri gibi. Başka bir yerde otoparkları varsa bilemem tabi benim gördüğüm yeri söyledim sadece. " dediğin kişi benim. Bunu da senin daha önceki mesajında "ben başka birşey sormak için İzmir maise gittiğimde aracımın oraya geldiğini ancak bana yoğunluktan bilgi veremediklerini öğrendim" demiştin...Bir de İzmir maisin sadece üstü garajı değil Şifa hastanesi arkası viyadük altını da garaj olarak kullanmakta ve kapasitesi yüzlerle ifade edilebilecek düzeyde biryerdir...Bizi bilgilendirmen ve aracını aldığın halde hala daha forumdan ilgini bilgini koparmadığın için çok teşekkür ederim...Tekrar aracını güle güle kullanmanı temenni ederim.

• seloz89 kullanıcısına yanıt
    Hiz göstergesinin olduğu yer.

• Maisteyim ve teslimat için bekliyorum arkadaşlar heycanlandim bir anda

• 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.