Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heyecanlandik ama clio 1.2 edc icon icin bende bekliyorum subatin 2. Haftasi basvurmustum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kavacık mais ten fluence edc teslim aldım. Başka araç teslimi yoktu. Gidince plaka takıldı, belgeler verildi. Merak edenler için Bridgestone lastik var, stepne de aynı..

Ben necvox platinum marka multimedia sistemi aldım 2250 liraya..etrafta araç olmadığı için fotoğraf çekme şansım olmadı.

Herkese hayırlı olsun. Bekleyenlere sabır diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 5510gokhan

Heyecanlandik ama clio 1.2 edc icon icin bende bekliyorum subatin 2. Haftasi basvurmustum.

Aynı araç için arkadaşım İzmir Maisten başvurdu be arandı cuma veya pazartesi teslim edilecek.

• Allah allah yau benim başvuru tarihim 9 mart acaba ondan mi geç gelecek fluence edc

• Ben aldım arabayı. Hediye filan vermediler. Bi tek paspas ve ruhsat kılıfı verdiler. :) Adamlar doğru düzgün mazot bile koymamış içine :) arabayı verirken az ilerde benzinlik var oradan mazot almadan devam etmeyin dediler.
  • beatamvitam ve seloz89 güle güle kullanın... Fluence 15 edc için ilk izlenimlerinizi rica etsem bizimle paylaşırmısınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seloz89

Ben aldım arabayı. Hediye filan vermediler. Bi tek paspas ve ruhsat kılıfı verdiler. :) Adamlar doğru düzgün mazot bile koymamış içine :) arabayı verirken az ilerde benzinlik var oradan mazot almadan devam etmeyin dediler.

Hayirli olsun gule gule kullanin.

• Hayırlı uğurlu olsun aracınız, güzel günlerde kullanın :)

Trafik seti ve yangın söndürücü verdiler ama değil mi ?
  • Araçlarını alanlara hayırlı olsun.. Dün akşam mesaj gelmiş bana da.. 3 gün içinde teslim peşinatını yatırın diye.. İş bankası Yenişehir şubesi ne yatirilacakmis.. İnşallah 10 güne kadar alabiliriz..

• Megane lar ne zaman verilmeye başlıcak acaba ?
  • İsoneo hayırlı olsun... Hayırlı kandiller arkadaşlar...

• Ben 20 gün önce teslimat ödemesini yaptım ortalama 15 gün içinde teslimat yapılacağını söylediler ancak 20 gün oldu arayan soran yok dahası ben arıyorum size dönecez diyorlar temsilcime msj atıyorum cevap yazmıyor..teslimat ödemesini neden bu kadar erken isteyim teslimatı yapmıyorlar..birde benimki de fluence icon manuel idi..genelde almış herkes aynı arabayı..ne yapmalıyım acaba..beklemeye devam mı edecem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unas27

Ben 20 gün önce teslimat ödemesini yaptım ortalama 15 gün içinde teslimat yapılacağını söylediler ancak 20 gün oldu arayan soran yok dahası ben arıyorum size dönecez diyorlar temsilcime msj atıyorum cevap yazmıyor..teslimat ödemesini neden bu kadar erken isteyim teslimatı yapmıyorlar..birde benimki de fluence icon manuel idi..genelde almış herkes aynı arabayı..ne yapmalıyım acaba..beklemeye devam mı edecem..

Hocam içinize kuşku düşürmek gibi olmasın ama 17 nisanda sanırım bursadan izmire giden sıfır otmobil yüklü bir tır devrilmişti ve içinde fluenceler vardı bildiğim kadarıyla. http://www.bigazete.com.tr/2016/4/sifir-kilometrede-otomobil-yuklu-tir-devrildi-h21936.html

Forumdan anladığım üzere genelde ödemeyi yaptıktan 7-10 gün içinde ek paket- özellik olup olmayacağı da sorularak teslim ediliyordu. İlk defa 20 gün uzayan sizi duydum. Malum Türkiye de yaşıyoruz. Kazalı arabaları fabrikada boyatıp tamir edip satıyorlar sıfır diye tekrar. Bunu sadece renault değil hemen hemen tüm firmalar yapıyor malesef. Şikayetvar sitesinde sıfır araç boyalı çıktı diye tonla şikayet var. Ben şahsım adına dikkatli olmanızı öneririm. bkzhttp://www.hurriyet.com.tr/yetkili-bayiden-aldigi-sifir-kilometre-arac-boyali-cikti-40096683

Aracınızı hangi bayiden alacaktınız? İzmir ise dikkatli olmanızda fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dorukk61

Salı günü teslim alacağım ne fotoğrafı istiyorsunuz gidince cekiyim.

yokmu bir gelişme?
  • Aracimi ankarada alacgim.. Boyle bir durumu araci teslim almadan tespit etmem mumkunmu acaba..nasil bi tedbir almaliyim

• Oooo fluence hakkında ki iddialara kafayı takmayın .
    Nereden biliyorsunuz o araçların Kampanyaya ait olduğunu ?
    Tedbirli olalım derken bunu kast etmemiştik.
  • Ankara da fluence icon manuel alan kimler var acaba.. Sanirim araclar modeline gore sirasiyla dagitiliyor..fluence atlanip baska bir modele gecilebilir mi acaba..cok soru var ya..

• Ben de sorayim bir soru Teslim odemesi icin 3 gun mu sure veriyorlar. O surede odeme yapmazsak ne oluyor peki?

• İthal araçlardan henüz haber yok herhalde.Kadjar Icon EDC bekliyorum bende.Haziran sonuna razı olduk çünkü bant tarihi 26.hafta eken üretim olmaz ise teslimat zor gözüküyor. İnşallah bayramı geçmez,arabayı haziran başı satacağım bayrama arabasız girmeyiz inşallah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turap38 -- 3 Mayıs 2016; 19:26:53 >
  • Yerli otomobiller için bu saatten sonra erken teslim beklemiyorum,bari zamaninda teslim etsinler o bana yeter.

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.