Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.707.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende başta fluence alacaktım . Sonra megane gördüm ve fikrim tamamen değişti. arada 11 bin tl fark var ama buna değeceğini umut ediyorum.Sende tekrardan gözden geçirebilirsin eğer uzun yıllar binici isen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: midnightz

quote:

Orijinalden alıntı: orhan5656

quote:

Orijinalden alıntı: bandırma10.5

bugün aradı mais broşür bilgi versiyonlar hakkındaki bilgi talenim için

lansman öncesi herhangi bir bilgi edinemiyoruz dedi

icon versiyonu full olarak tanımlanan olacakmış haftasonu söylediklerine göre

ama bu kampanya ile sunulmayan bazı opsiyonlar paket paket opsiyonel olarak sunulabilir lansman sonrası

yani ACC HUD kesin olmayacak icon megane da ama kesin olan haziranda teslim alınırken araçlar bayilerdeki fiyatının aynı donanımlısının en az 5 bin altında olacağı

ACC olmasını isterdim bekleyip en az 5 bin zarara girmek mi yoksa risk almak mı hala karasızım

bu arada ankara maise henüz numune megane gelmemiş

Biz ACC Talismanda var mı diye konuşuyorduk. Megane hakkında benim de bilgim yok. Benim düşüncem Megane 4 de ACC olacak olması yönünde çünkü sınıfında bu özellikleri sunan modeller mevcut. Megane ve Talisman için bence bu oyak kampanyası değil de seneye oyak kampanyasına girilmesi daha iyi olur. Eksik olan bir donanımda eğer aracı kredi ile alırsanız satıp başka araç almak da ayrı bir eziyete dönüşür. Seneye oyak kampanyasında Araç piyasaya çıkmış olur bayideki satış temsilcileri araca hakim olur hangi özellik var hangisi yok net oturmuş olur hem bu sene megane 4 alıp eskik donanım alan var mı o da görülmüş olur. 5 bin az bir rakam değil ama 75-80 binlik araç için çok bir rakam da değil. Yok illa 5-6 ay içinde Megane almak istiyorum diyorsan bekleyip bayide yüz yüze çatır çatır pazarlıkla istediğin donanımı alırsın. En azından moralin bozulmaz. Benim düşüncem bu yönde.

ACC HUD kesin olmayacak bilgisini nereden edindiniz?

ACC HUD kesin olmayacak demedim ki ben? Talismanda kesin olacak meganeyi bende bilmiyorum dedim.
  • Öncelikle hayırlı olsun..Aynı arabaya bende talibim fakat berlin mavisi dediğiniz lansman rengi olan mavi değil mi?Çünkü fransa broşüründe gördüğüm kadarıyla o mavi sadece gt line versyonuna veriliyor.icondaki mavi farklı mavi diye biliyorum..almaya gittiğinizde size jant koltuk vb konular hakkında görsel bir belge veya resim sunabildiler mi?ve megane kampnaya bitmeden görmek adına Türkiyeye gelecek mi?herhangi bir bilgi ve yaptığınız işlemleri yazabilirseniz seviniriz..
    tekrar hayırlı olsun aracınız..umarım kazasız belasız kullanırsınız..
  • pizdies kullanıcısına yanıt
    hayırlı uğurlu olsun güle güle kazasız kullanın hayrını görün şu ödeme planını bir izah edermisiniz ne şekilde ne zaman neleri ödeyecekmişiz aynı aracı alacak olursak

opsiyonel herhangi bir seçiminiz oldu mu ?
  • berlin mavisi derin mevi olarak geçiyor. mail adresiniz varsa megane 4 fransız broşürünü mail atabilirim size orada detaylı özellikleride mevcut.
    Reno bayisi çalışanlarıda açıkçası konuya çok hakim değillerdi. Ama şunu söylediler İntens donanımı neyse icon donanımının da o olacağını.Türkiyeye gelecek versiyon en fulü olacakmış onu söylediler.Opsiyon olarak 8.7 inç rlink 2 ve park yardımı sundular.Almadık. Yine c sınıfı için ses getirecek bir otomobil olacağını dile getirdiler. Normalde kayıtları elektronik ortamda alıyorlarmış yalnız bu araç şuan satışta ve sistemde olmamasından dolayı sisteme 1 ay sonra gireceklerini söylediler. 40 bin tl kredi kullandık ödemesi 1 ay içinde başlayacak. haziranda da geri kalan rakamı vereceğiz. Bizde ödeme planı bu şekilde oldu.
  • MAİS Ankara'ya telefondan hiç bir şekilde ulaşılamıyor, ayrıca e-maillere de dönüş yapmıyorlar.

Haftasonu gidip detaylı incelemeyi düşünüyorum fakat listede belirtilen teslim ödemesini değiştirebiliyor muyuz, yani teslimde daha fazla ödeme yapıp peşinatı düşürmek mümkün mü acaba bilginiz var mı? Kampanyaya katılanlara şimdiden hayırlı olsun

Bir de OYAK üyelerinin 1. derece yakınlarının fatura ve ruhsatı adlarına düzenlenmesini sağlamaları mümkün mü? Bilgilendirme formunda yalnızca eş belirtilmiş ama emin olamadım.
  • Trafik sigortası ve kasko parası ne tutar acaba aracı teslim alırken ?
  • Arkadaşlar oyak kampanyasından tüm reno bayilerinden yararlanabiliyor muyuz? Yoksa bazı bayiler mi görevlendirildi bu iş için?
  • gesi bağları kullanıcısına yanıt
    Sadece Mais şubelerinden yararlanıabiliyorsun. Onlarda İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da var.
    Alacağınız araca, sizin kazasızlık indiriminiz olup olmamasına, bulunduğunuz şehire göre vs. fiyatlar değişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyildirayy -- 5 Şubat 2016; 19:55:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar hayırlı olsun. fransızca broşür bende de mevcut teşekkür ederim.ama intens ile icon bir olacaksa demek ki yazılmayan bir çok özellik Türkiye ye gelecek.Ama bence birebir intens beklemek iyimserlik olur gibi geliyor.
    siz dedikten sonra broşürde berlin mavisini gördüm fakat biliyorsunuz broşür resimleri yanıltıcı olabiliyor. youtubeta bu rengin test edildiği bir link varsa elinizde buradan paylaşırsanız sevinirim.
  • pejonun 2015 versiyon araçlarınıda da bu renk mevcut buradan biliyorum . Güzel duruyor diye megane da tercih ettik derin mavi rengini
  • Teşekkürler..Tekrar hayırlı olsun jant ve koltuk için bilgi vermediler sanırım..
  • malesef :( forumdakiler onlardan daha iyi bilgiye sahip diyebilirim
  • leper L kullanıcısına yanıt
    ödediği paranın karşılığını emekliliğinde 200 bin tl alarak alıyor zaten.
  • +1
  • Umarım beklediğinizden daha iyi ve daha zevkli bir araba gelir..tekrar hayırlı olsun..
  • inşallah
    bu arada araçlarınız hayırlı olsun. araçların hiçbir borcu kalmazsa satış yapılabiliyor dimi?
    başka bir sorum da 110 beygir motor Fransa'daki 86 gram salınımı olan motor mu yoksa megane 3 teki eski tip motor mu?

saygılar...
  • borcu bittiğinde satışı yapılıyor diye biliyorum. Motor euro 6 diye geçiyor yeni tip motor 110 beygirlik energy dci , eski megane 3 motorunuda koyabilirler . 1 Aya netleşir diye ümit ediyorum herşey.
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.