Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (478. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her sene değişmesine rağmen yaklaşık 3-5 bin belki biraz daha indirimli olur. En önemli özelliği kredilerin cazip olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata.BeG

quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

Reno bayisi artik indirim yapmiyor. Hatta temsilci dedi ki : vw gibi fiyatlari sabitleme calismalari varmis. Ben de dedim ki reno o zaman fişini çeker

Çok samimi bir arkadaşımla beraber geçen hafta Tekirdağ Buhari otomotive gittik. Kangoo Extremin liste fiyatı 52.500 liraydı. 50.000 + plaka ruhsata aracı aldık ??

Çok ucuza almissin ve acayip indirim yapmışlar yahu hem ticari aliyon hem de 2000 lira ne ki ? Eskiden renoya gidersin daha kapıdan 2000 atarlar, otur bi çay iç 2000 daha atarlar en son sıkı pazarlıkla bi 3000 daha alır çıkar giderdin. Şimdi öyle değil. İşte kötü kangoya bile ne yapmislar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ata.BeG

quote:

Reno bayisi artik indirim yapmiyor. Hatta temsilci dedi ki : vw gibi fiyatlari sabitleme calismalari varmis. Ben de dedim ki reno o zaman fişini çeker

Çok samimi bir arkadaşımla beraber geçen hafta Tekirdağ Buhari otomotive gittik. Kangoo Extremin liste fiyatı 52.500 liraydı. 50.000 + plaka ruhsata aracı aldık ??

Çok ucuza almissin ve acayip indirim yapmışlar yahu hem ticari aliyon hem de 2000 lira ne ki ? Eskiden renoya gidersin daha kapıdan 2000 atarlar, otur bi çay iç 2000 daha atarlar en son sıkı pazarlıkla bi 3000 daha alır çıkar giderdin. Şimdi öyle değil. İşte kötü kangoya bile ne yapmislar

Hiçbişey eskisi gibi değil. Eskiyle kıyaslarsak piyasa zaten baştan aşağı yanlış. Ama hala burnundan kıl koparmayan volkswagen grubuna ve diğer markalara bakarsan renault hala cazip
    Ayrıca kangoo'nun diğer ticarilerden neyi eksik onu da söylersen sevinirim. Fiyatı mı ? Yakıtı mı ? Servis yaygınlığı mı ? Hor kullanmana rağmen bana mısın demeyen yürüyen aksamı mı ? 3 tane kangoo eskitmiş biri olarak konuşuyorum
    Şunu da söylemeden geçmeyeyim. 13m3 master panelvanıda 65 bin liradan 57 bin liraya bıraktılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XeTLaG -- 31 Ağustos 2015; 11:46:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konuyla ilgili sunu sormak istiyorum. Kampanyadan faydalandik diyelim. Tekrar kampanyadan faydalanabiliyor muyuz? Bu hakkimiz bir kez m i var? Yoksa belli bir süre gecince tekrar faydalanabiliyor muyuz?

• Anchowy61 A kullanıcısına yanıt
    Kampanyadan tekrar yararlanabiliyorsun...
  • Araçlar anormal şekilde zamlanmaya devam ediyor.
    Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®

• arac fiyatları artmış bu sene kadjar satışa çıkarsa alıcam inşallah 47700 den megane aldık simdi 61100 tl olmuş
  • Alınan araçlar ne zaman satabiliyoruz. Alır almaz başkasına devir oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

Alınan araçlar ne zaman satabiliyoruz. Alır almaz başkasına devir oluyor mu?

Kredi borcunu hemen kapatıp devir işlemi yapabilirsin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: HARPOON

quote:

nakit para almayı dusunuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcroses -- 1 Eylül 2015; 19:09:25 >
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    hocam geçen sene nakit alım seçeneği yoktu.

çeşitli vadelerde faizsiz kredi imkanı vardı.. 20000 tl 20 ay, aylık 1000 tl ödeme gibi..

bu şekilde aldıktan sonra isteyen kredisini ödeyip kapatabiliyordu..

bu sene kampanya nasıl olur bilmiyorum tabii..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HARPOON

quote:

nakit para almayı dusunuyoruz.

Ben 2-3 senedir takip ediyorum peşin alım yok. Hemen krediyi kapatabilirsin onda sorun yok zaten.
  • 3 yıldır takip ediyorum peşin alım hiç olmadı

• 10 gün önce clio beyaz DCI 90 bg otomatik klima hız sabitleyici yedek lastik dijital dokunmaktır ekran 2015 modelini 55000 tlye aldık...

• Clio Sporttourer 1.2 120 beygir otomatik düşünenler mutlaka şu videoyu izlesinler:
    https://www.youtube.com/watch?v=tv6e5MzZ3Gs
  • nty35 kullanıcısına yanıt
    2015 olmaz

2016 olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: atropin

Rulazz Cliopatra nasil iyi mi:)
    Or_by hocam sende durumlar nasıl? Model yukseltiyormuyuz bu sene:) mais bizden çok çekti coook
    Bu arada kadjarin en azından bu sene kampanyaya girecegini sanmiyorum. Kampanyadan yada kapmanya harici kadjar alacaklarada tavsiyemdir: Acele etmeyin signature yani tr adi ile outdoor versiyonunu bekleyin. Er-geç gelecek pişman olmayin!

Kadjar için bu seneyi geçelim seneye pusuya yatalım

Ancak tüm modellere zam gelirken Kadjara zam yapmıyorlar piyasa yapsın diye

Seneye böyle olacağını zannetmem

• Tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngrkem -- 7 Eylül 2015; 21:00:42 >
  • Forum sayfalarında çok gezindim ama aklıma takılan bir kaç soru hakkında bilgi bulamadım bilen arkdaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
    1. örneğin kasımda kampanya başladı Bin lira peşinat verdikten sonra. 1.2 clio joy almak istıyorum 20 bin peşin verip gerisi kredi düşünüyorum bu 20 bin peşin kısımla kredı anlaşması kasım ayındamı yapılıyor arabanın mais lere gelince araba başındamı yapılıyor ?
  • dared3560 D kullanıcısına yanıt
    Süreç şöyle işliyor.
    -Arabanızı kredi seçeneğini seçiyorsunuz. siparişinizi veriyorsunuz. MAİS size peşinat ve teslim ödemelerini bildiriyor.
    -Sözleşme için çağırdıklarında sizden peşinatınızı yatırmanızı ve o dekontla gelmenizi istiyor ve sözleşmeyi imzalıyorsunuz.
    -kredi ödemeleri aksi belirtilmediyse sözleşme tarihinden 1 ay sonra başlıyor. yani 22 kasımda sözleşme imzaladıysanız 1. taksitinizin son ödeme tarihi 22 aralık oluyor.
    -peşinatı da arabayı teslim almaya giderken yatırıyorsunuz. ve arabayı teslim alıyorsunuz. Hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.