Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de silikon olanlardan sipariş geçtim.. hatta şu anda gemide türkiyeye doğru geliyor.. bakalım ürün elime geçince yorumlarımı tekrar bırakırım buraya..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasko ile ilgili kimse yardım etmeyecek galiba bana.
  • nefees kullanıcısına yanıt
    Captur outdoor 1.5 dci kasko 730Tl.(%60 indirimli)Liberty sigorta.Sigorta şirketinin adından çok sigortayı yaptırdığınız acenta ve sigortacı önemlidir.Bence ona dikkat edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sompo Japon dan yaptırdım ben genişletilmiş kasko .

Uygun teklif verenlerin teminatlarına bakın derim

• 24 saatlik ortalama mesaj sayımız 20 lere kadar düşmüş durumda

Sanıyorum sayfa görevini tamamladı dolu dolu bir 5 ay geçirdik .

Amacım zaten buydu herkese faydası dokunsun istedim . Amaca ulaştık sanıyorum.

Tekrar tekrar teşekkkür etmek istediğim isimler var .

Başta @atropin sonrasında @Or_By @yylldray ustad

Aklıma gelen isimleri ana sayfada tekrar paylaşıcam .

İsimleri aklıma gelmeyen diğer arkadaşlara çok ama çok teşekkür ediyorum .

Ben her zaman buradayım şayet kampanya devam ederse 2015-2016 olarak başlığı güncelleyiceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 4 Nisan 2015; 11:12:23 >
  • Bu bir veda degil tabiiki ve bende buralardayim herzaman.. Sayfada takibe devam.. ancak dedigin gibi konu yavas yavas omrunu tamamliyor ve emektarlarda artik yavas yavas elini ayagini cekiyor. Hazir herkez gitmeden emegi gecen herkeze tekrar tekrar tesekkur ederim. Gerek kampanya konusunda gerek araclar konusunda acemiligimizi burada attik.. Gerci takip formunda teslimat en son %70 deydi ama kalan %30 da zaten forumu takipten vazgecenlerdir sanirim bu haftaki trslimatlardan sonra da teslim almayan kalmaz diye tahmin ediyorum. Allah herkese sag saglim kazasiz belasiz sevdikleriyle guzel gunlerde kullanmayi nasip etsin.. Emegi gecen herkezden Allah razi olsun.. Farkinda olmadan kalbini kirdigim gucendirdigim uyeler varsada kendilerinden ozur dilerim. Bir kere bile paylasimda bulunmus olsa tum takipcilere ayri ayri tesekkur etmek gerekir ancak sayfa kurucusu RuLazz bizleri burada bulusturdugu ve ilk gunden son gune kadar ilgilendigi icin ayrica bir tesekkuru hak ediyor. Hepiniz hakkinizi helal edin... Benden yana helal olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atropin -- 4 Nisan 2015; 12:30:34 >

• emeği geçen herkese teşekkürler...
  • sabrifidan kullanıcısına yanıt
    katılıyorum...card case sert olmalı koruyacak şekilde muhafaza etmeli

bu nedenle kartvizitlik iyidir...
    Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®

• Aracını alan herkese hayırlı olsun.yalnız oyak bu araçları satarken en az 2 sene satılmaması gibi bir madde koydurmalı.çünkü bu şekilde indirimli alıp ucuza satan bir sürü insan yüzünden ben ve benim gibiler araçlarını satamıyor.

• hız sabitleyici ile ilgili çok güzel bir detay yapmışlar....
    sabitlediğiniz hızı belli bir yüzde ile geçmediği sürece aracın hız kadranı etrafında yeşil ışık yanıyor....
    eğer araç sabitlenen hızı belli bir oranda aşarsa (%5)(örnekte 80 sabitlenmişti, 85 olunca yanmaya başladı)
    kırmızı ışıklar yanıyor...
    özellikle gece hızı aştığınızı çok net hissediyorsunuz:)

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®

• değişik bir kartvizitlik.....
    tam bizim anahtar kartlar için...
    Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®
  • birkaç örnek daha....
    Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®

• Hocam senin emeklerin gözardı edilir mi

Bizde sana teşekkür ederiz

Ben mümkün olduğunca yine burada olacam

Araçları aldık diye herşey bitmedi

Elbet sıkıntılar olacak yine birbirimize buradan yardım edeceğiz

• atropin kullanıcısına yanıt
    Hocam senin emeklerin in yeri ayrı

Sanada emeklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim

• cimbom musti C kullanıcısına yanıt
    Abiciğim teslim aldın mı aracı yoksa öğleden sonraya mı kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

Aracını alan herkese hayırlı olsun.yalnız oyak bu araçları satarken en az 2 sene satılmaması gibi bir madde koydurmalı.çünkü bu şekilde indirimli alıp ucuza satan bir sürü insan yüzünden ben ve benim gibiler araçlarını satamıyor.

Haklısın usta
    Bunun sert tartışması yapıldı o fikirde olanlar bir daha uğramadı buraya .

Etik olmadığı düşüncesindeyim .

• Arkadaşlar arabamı (megane touch plus 1.5 dci 90bg) boğaziçi mais /İstanbuldan teslim aldım. Aracım hazır beni bekliyordu. Toplam işlemler; aracın tanıtılması, sohbet muhabbet toplam 1-1.5 saat falan sürdü. Araçtaki ilk izlenimler süper süper süper... Boğaziçi maisde görevli özellikle ÖZKAN beye, Yaşar beye, Murat beye ve Deniz hanıma sonsuz teşekkürler. İlgi ve alakaları beni son derece memnun etti. Aracın fotograflarını daha sonra yükleyeceğim. Artık benide yeşilleyinnnn lütfen.....
  • İyi günler.

Benim gibi stepnesiz alan arkadaşlara bir sorum olacak. Stepne almadık diye krikoda mı koymadı bunlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saruja

hız sabitleyici ile ilgili çok güzel bir detay yapmışlar....
    sabitlediğiniz hızı belli bir yüzde ile geçmediği sürece aracın hız kadranı etrafında yeşil ışık yanıyor....
    eğer araç sabitlenen hızı belli bir oranda aşarsa (%5)(örnekte 80 sabitlenmişti, 85 olunca yanmaya başladı)
    kırmızı ışıklar yanıyor...
    özellikle gece hızı aştığınızı çok net hissediyorsunuz:)

Arkadaslar bunun gibi gizli yada bilinmeyen diye tabir edilen özellikler varmi baska bildiginiz.

• 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.