Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KEOPS_2

Forum ahalisi iyi akşamlar;

Arkadaşlar aracınızı ne ile yıkıyorsunuz?

Benzinli kullanan arkadaşlar yakıt tüketimi ne gösteriyor sizde ?(Megane)

yağmurla şaka bir yana daha yıkatmadım hiç yağmurlu havalar zaten ama bende merak ettim acıkcası nasıl yıkadıklarını veya yıkattıklarını
  • Ben clio aracım için eliftuning ten aldım. Gayet memnunum
  • KEOPS_2 K kullanıcısına yanıt
    Su ile yıkıyoruz

Forumdaşlığımıza istinaden kızmıyacağını düşünerek bu cevabı yazdım

Espiri olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazar günü hava güneşliydi kendim bir temizlik seti yapmaya karar verdim işte lastik parlatıcı jant parlatacı 6 çeşit bez ayarladım evden cam için dış kaporta için motor için ve araç içi için gel gelelim pazar sabahın köründe göreve gittim geldim tüm hevesim kaçtı arabada epey kirlendi önceden temizlettiğim oto kuaför var oraya götürdüm aracı elemanların başında bekledim yıkattırdım misler gibi oldu .
    Parasından değil ama araç ile ilgilenmeyi seviyorum kendim yıkadığım zaman daha güzel oluyor.Şu paspas takımı ve bagaj havuzunu alayım kendim başlıcam yıkamaya .

Birde A 101 den oto şarjlı süpürge aldım geçen asldhalsdkhalskdhlad

• quote:

Orijinalden alıntı: mfguness

Ben clio aracım için eliftuning ten aldım. Gayet memnunum

Foto rica edebilirmiyiz?
    Nasıl zemini tamamen kaplıyor mu ?
    Altında sabitleme klipsi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Pazar günü hava güneşliydi kendim bir temizlik seti yapmaya karar verdim işte lastik parlatıcı jant parlatacı 6 çeşit bez ayarladım evden cam için dış kaporta için motor için ve araç içi için gel gelelim pazar sabahın köründe göreve gittim geldim tüm hevesim kaçtı arabada epey kirlendi önceden temizlettiğim oto kuaför var oraya götürdüm aracı elemanların başında bekledim yıkattırdım misler gibi oldu .
    Parasından değil ama araç ile ilgilenmeyi seviyorum kendim yıkadığım zaman daha güzel oluyor.Şu paspas takımı ve bagaj havuzunu alayım kendim başlıcam yıkamaya .

Birde A 101 den oto şarjlı süpürge aldım geçen asldhalsdkhalskdhlad

onun fiyatı çok iyiydi bende alacaktım ama açlar sömürmüşler nasıl memnunmusun emişi kalitelimi?

• yyildirayy kullanıcısına yanıt
    Yok abi neden kızayım.:)

Sünger falan nereye kadar,bir iki derken üçüncüde makineye girerim gibime geliyor.
  • Orta diyelim emiş gücüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: aligbt_18

quote:

Orijinalden alıntı: nefees

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nefees

quote:

herkese günaydın İSTİNYE Mais ten özellikle megane alan arkadaşlar hediye olarak ne veriyorlar acaba? bi kaç güne arabamı alırım artık inşallah plakamda belli oldu...

Plaka belli oldu demişsiniz nereden baktınız acaba e-devletten mi? Bazı arkadaşlar orfin A.Ş sitesinden dediler ama ben bulamadım.

orfinden baktım rehin kaldırma bölümünde yazıyor. bugün aradım sabah maisi ne zaman alırız plakada belli oldu diye yoğunluk var araçlar ayazağa depoda biz istinyeye gelince sizi randevu için arayacağız yani siz arayıp durmayın demek istediler heralde...

Teşekkür ederim. Şimdi baktım plaka kısmı boş daha benim plaka bile çıkmadığına göre bu haftada teslimat zor olacak gibi desenize.

Yoğunluk olacağını bilmiyorlar mı? İstanbul büyük şehir OYAK birkaç bayii üzerinden de kampanyayı yapsa da bizlerde mağdur olmasak.

sigortayı cuma günü yaptırdım ben cumartesi kontrol ettiğimde plaka belli olmuştu siz de eğer motor numaranız belli olduysa hemen sigortayı yaptırıp mt.nize bildirin yaptırdım diye işlemlere başlasınlar. bir de kasko için dışardan 1380 liraya taksitli fiyat almıştım durumu maiste bu işe bakan barış beye bildirdim kendisi görüşmeler yaptı ve 1260 tl ye taksitli olarak aynı kaskoyu yaptık. dışardan fiyat alın ve bunu bildirin yardımcı olacaklardır bilginize. yoğunluk olacağını biliyorlar evet ama bu oyak kampanyasından mais şubelerin kar etmediğini duydum sanırım bundan olsa gerek bizim işlemlerimize angarya gözüyle bakıyorlar heralde...

Sigortayı barış beye yaptırdım. Kasko ile ilgili görüştük Anadolu Sigorta dan fiyat aldım dışardan 1500 tl diye barış beye söyledim bi bakayım ben dedi ve aynı fiyatı söyledi güyya anadolu askeri indirimi var mehmetçik kasko diye ama yinede pahalı. Bakalım biraz daha araştırıp yaptırıcam. Siz hangi firmanın kaskosunu yaptırdınız bende bir fiyat sorayım bakalım.

• Megane cvt 600 km oldu hepsi şehir içi ort. 8.9 çok mu acaba ne dersiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megane daki ses sistemi gercekten vasat onceki aracim focus 2 deki sony nin yarisi bile olamaz ama o zaman baska arabalara bindigimde hep zayif gelirdi ses sistemleri demekki çoğu aracin ses sistemi ayni vasatlikta.
    1.5 dci 90 hp aracla 830 km oldu ortalama 4.8 litre bunun 450 si şehirler arasi gerisi bildiginiz dur kalk trafigi bence gayet iyi.

• nefees kullanıcısına yanıt
    bende anadolu sigortadan yaptırdım ikisinide yaşım 30 sigorta 363 kasko 1260 oldu. benim araç cvt sizinki ne?
  • firenbugaz F kullanıcısına yanıt
    çok görmemişsiniz

650 km.
    10.6 lt. ortalama
    hihi...
  • KEOPS_2 K kullanıcısına yanıt
    köpüklü yıkama yaptırıyorum.
    gerçi fark etmez ki ben de
    araç beyaz....
  • arabayı aldığım ilk gün shell de fulledim , 500 km oldu ortamala 5.8 litre megane dci edc.şehiriçi hep.

Kumandadan hafızaya alınmayan radyo kanallarını nasıl tarıyoruz bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptorf -- 30 Mart 2015; 22:57:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firenbugaz

Megane cvt 600 km oldu hepsi şehir içi ort. 8.9 çok mu acaba ne dersiniz

benım megane cvt de 8.9... normal bence...yakında lpg yi cakarım gibi zaten...
  • Bende Ankaradan 6,2 ortalama ile geldim arkadaşlar.400km.

Şu an 6,7 gittikçe çıkıyor.

(manuel megane)
  • Sıfır araçta yakıtın yüksek ortalamasını normal görüyorum cvt megane 7.5 ort. Olursa tüp taktırmam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megane 1.6 manuel. Yakıt ortalamam 8.9 lt 600 km oldu... Şehir dışı yola çıkınca hemen düşüyor... Şehir içinde yine yükseliyor... Simdilik iyi...

Bu arada arkadaşlar sizde de böyle arada fan sesi gibi ses geliyormuş, devre dışi kkalır gibi... Fön makinesini kapatır gibi... Sanki klimayi kapatınca bu ses geliyor... Takilmadim ama servise gotursemmi ?

• hkmtlgz H kullanıcısına yanıt
    gerenk yok bence.
    bende de aynı ses var.
    Klima kompresöründen geliyor ses.
    eğer klimayı devre dışı bırakırsanız sesin gelmediğini görürsünüz.
    Klima kompresörü ısınan iç ortam nedeniyle devre dışı kaldığında yüksek fan sesi gibi bir ses çıkarıyor.
    1.6 manuel 10.6 lt. ş.içi
    acaba ben mi çok agresif kullanıyorum...?
  • 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.