Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun, güle güle kullan. darısı başımıza
  • biz de görürüz inşallah o günleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tailor59 -- 6 Mart 2015; 0:08:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

quote:

Clio için torpido aydınlatması yok mu ?
    Şoktayım

Var mı bilen bu durumu ?

Hocam yarin aksam aracla cikicam bakip bilgilendiririm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alan arkadaslara hayirli olsun, bekleyen arkadaslar da (ben ve Capturcular dahil) tez zamanda aranıp araçlarına kavuşsunlar.

Alan arkadaslara bişi danışıcam. araçlarda alarm varmı?
    yoksa ne şekilde kaça taktırılabilir bilgi si olan varsa forumu aydınlatabilir mi?
  • Torpidoda aydınlatma mevcut degıl.clio 1.5dci için s&s modeli için.çok ta dar torpidosu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bursaya yolculuk var aracı almaya gidicez

• Günaydın
    Hayırlı Cumalar

• quote:

Günaydın
    Hayırlı Cumalar

Torpidodan gol yedik o zaman

• Biz bu soku ilk once 2005 de yasamistik sonra alismistik artik o yüzden şoka girmeyin renaultun bir ayıbı ile daha yüz yüze geldiniz. Yinede icinizi bozmayin clio güzel arabadır bizde 2014 DCI için var göre güzel araba torpido lambası olmasada

• Gunaydin hocam hayirli cumalar.
    hic moralini bozma.. max 20-30 tl ye halledersin bu kadar kafana taktiysan... hemde zevkine gore... tek ihtiyacin 20-30 cm led serit ve ister sensor ister ac/kapa buton.. iyi bi elektirikcide yarim saatte hallederler... goguse dokundurma ama cakmaga baglamasinlar. pilli yaptir. bil bittikce degistirirsin artik..,
    hatta isciligim iyi dersen al sana :http://www.renaultfanclub.com/clio-4-fan-club-clio-4-kulubu/62584-clio-iv-torpido-aydinlatmasi-yapildi-lkr_yldz.html
    yada daha bombası :http://www.biltek.tubitak.gov.tr/gelisim/elektronik/dosyalar/33/otomatik_cekmece_LED.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atropin -- 6 Mart 2015; 8:07:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Volvolus

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum bende 1.5 dci için 90bg s&s modelini Pazartesi teslim aldım.akünün koruma muhafazası mevcut degil.aradım servısı oyle cıkıyo dedıler sızınkılerde öylemi.yani akü kaputu açınca dımdızlak ortadadır.asagıdakı resımdekı gıbı benımkı
    https://www.dropbox.com/s/zd49fpinec4klqg/20150304_223046.jpg?dl=0

Kapağı, en son aşamada araci verirken takip verdiler bana, bence sizinkini unutmuşlar..

• Heyyoooo... Orfin'e motor numaram girilmiş mi diye bir baktım plakam bile belli olmuş Bir de Cumartesi şubeye inecek diyorlardı Acaba önden mi yaptılar işlemleri.
    Gün içinde arayıp soracağım. Biraz estetik için beklemem gerekecek muhtemelen. Alt korumanın ve cam filmlerinin kuruması için ama olsun. Bir kaç gün daha bekleriz. Telefonla ulaşınca son gelişmeleri bildireceğim yine.
  • gozcelik G kullanıcısına yanıt
    Hocam simdiden hayirli ugurlu olsun.. Allah kaza bela vermesin...
    biraz onceden basliyorlar sanirim. ayrica senden rica etsem e devlette aracin ruhsat tarihine bakabilirmisin ne gorunuyor? dun hafif netlesti ama bi capturcudan da teyit alirsam iyi olacak :)
    bu arada benim de islemler tamam plaka hazir ama pazartesi teslim alacagim. dedigin gibi govde alti koruma ile alakali bir durum zaten 1 tam gun kurumasi icin bekletiyorlarmis...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atropin -- 6 Mart 2015; 8:29:56 >
  • Selam,
    Şimdi okudum mesajınızı. Benim anında REHINLI oldu. Daha iki gün önce motor numaram bile yazmıyordu.
  • atropin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Hepimizin ki hayırlı olsun inşallah.

Araç babamın üstüne olduğu için e-devletten hemen bakamam. Hatta e-devlet şifresi var mıdır bilmiyorum da:) Varsa akşam bilgi veririm. Ama çok büyük ihtimalle durum aynıdır diye tahmin ediyorum.
  • gozcelik G kullanıcısına yanıt
    yok be hocam kendi e devletine gir babaninkine gerek yok. orada arac sorgulama cikiyor. sadece plakani yazacaksin.. baska birseye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: atropin

Gunaydin hocam hayirli cumalar.
    hic moralini bozma.. max 20-30 tl ye halledersin bu kadar kafana taktiysan... hemde zevkine gore... tek ihtiyacin 20-30 cm led serit ve ister sensor ister ac/kapa buton.. iyi bi elektirikcide yarim saatte hallederler... goguse dokundurma ama cakmaga baglamasinlar. pilli yaptir. bil bittikce degistirirsin artik..,
    hatta isciligim iyi dersen al sana :http://www.renaultfanclub.com/clio-4-fan-club-clio-4-kulubu/62584-clio-iv-torpido-aydinlatmasi-yapildi-lkr_yldz.html
    yada daha bombası :http://www.biltek.tubitak.gov.tr/gelisim/elektronik/dosyalar/33/otomatik_cekmece_LED.pdf

Bombasın usta

• quote:

@Or_By

Adam arabada uyuyor heralde

Arabadaysan torpido da aydınlatma var mı bi bak

yok yok karanlık her taraf göremiyorum bir şey
  • EynelMefer E kullanıcısına yanıt
    foto var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volvolus

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum bende 1.5 dci için 90bg s&s modelini Pazartesi teslim aldım.akünün koruma muhafazası mevcut degil.aradım servısı oyle cıkıyo dedıler sızınkılerde öylemi.yani akü kaputu açınca dımdızlak ortadadır.asagıdakı resımdekı gıbı benımkı
    https://www.dropbox.com/s/zd49fpinec4klqg/20150304_223046.jpg?dl=0

aynen bende de öyle oradaki tüm araçları açtırdım hiç birinde yok dedi eleman. 2015 ler böyle üretiliyor dedi. fazla üstelemedim bende ama 2015 model olup clio olan ve alan varsa yakarım başlarını

meganeların bagaja koyuyorlar kapağı teslimden önce takıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.