Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar plakam 03 03 2015 te çıktı.. Hala teslim için aranmdim... Kafam atmaya başladı... Sabırla bekliyorum ama sonu ne olucak bakalım...

• Bence millet arabasını aldı.. Artik forum yavaş yavaş popülerliğini yitiryor

• Ben buradayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkmtlgz

Ya arkadaşlar plakam 03 03 2015 te çıktı.. Hala teslim için aranmdim... Kafam atmaya başladı... Sabırla bekliyorum ama sonu ne olucak bakalım...

Plakanız çıktıysa boşuna bekliyorsunuz ustam .
    Bayiyi arayıp gidin hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilmeceler

quote:

Orijinalden alıntı: atropin

hocam paspaslar kotu degil.. aksine bence kaliteli. ancak halı paspas oldugu icin zamanla koku yapiyor ve kum vs. icinde kaldigi icin ister istemer toz oluyor. onun icin kaucuk paspas ariyorum.

paspasları ve bagaj havuzunu inceledim bende beğendim ama arabaya sonradan yapılacaklar öyle masraflı gelmeye başladı ki
    krom çıta, cam filmi, kasko-trafik benzin masrafı da çıkacak araç geldiğinde yoksa her şeyi almak istiyorum aslında ama bagaj havuzu şimdilik daha yakın gibi

Konu cam filminde kopuyor
    Ziebart ve Sonax araştırdım 500-600 Tl fiyat çekiyorlar .

Bagaj Havuzu ve Paspas önceliğim sonra Krom Egzos cam altı çıta film gidicem

• mute06 M kullanıcısına yanıt
    Senden sonra 1.6 cvt bekleyen kaç kişi var bilmem ama senden once bekleyenler var, mesela ben, başvuru 17 kasım, hala aranmadik, sinirler gerilmeye başladı.

• Aracımın durumunu öğrenebileceğim,fabrika da tanıdığı olan birisini arıyorum.

Yardımcı olabilcek var mı?
  • hkmtlgz H kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde ayni sekildeydi. Arayan soran olmadi plaka ciktiktan sonra 2 gun. Sonunda ben aradim plakam cikmis 2 gun sonra teslim icin geliyorum dedim. Tamam dediler. Beklemeyin arayin geliyorum diye.

• Çok saçma hangi sıraya göre üretildiği belli değil araçların

• Megane 3üne kavuşan arkadaşlar verdikleri paspas nasıl?

Forumda daha önce yazılmıştı ama bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Ben buradayım

Sana lafım yok eyvallah

Ya kendi adıma olsa yapacam gerekeni ama...

Onlara kalsa daha sigorta a teklifi vereceklerdi buraya kadar da ben getirdim..gidip alicam en sonunda artik... Ama ben alamiyorum... Bakalım nolucak sonunda

• HAKKOPASA H kullanıcısına yanıt
    Ben de sizin gibi Megane HB Touch Plus 1.5 dCi EDC 110 bg. için başvurdum. Ama Ankara dışından müracaat ettik diye sevgili MT'miz önce Ankara içinden başvuranların sözleşmesini hazırladı ve önce onlara sözleşme imzalattı. Biz üvey evlatların sözleşmesi sonradan düzenlendi ve bulunduğumuz yerdeki Renault bayiine gönderildi ve orada sözleşme imzaladık. Bakıyorum başvuru tarihi benden sonra olanların çoğunun sözleşme imzalama tarihi benden önce. Renault'ta üretimi bence başvuru tarihine göre değil de sözleşme tarihine göre yapıyor.. Bu da MT'mizin Ankara dışından müracaat edenlere bir ayıbı.. Çünkü bizzat kendisi söylemişti önce Ankara içinin sözleşmelerini halledeceğiz diye..
  • Arkadaslar aranmayi beklemeyin kendiniz arayin sorun devamli. Ararsam ayip olurmu gibi dusunmeyin siz aramasaniz onlarda haber vermekte gec kaliyorlar yani araciniz orda olsada bekliyorsunuz bence halen bekleyenler yarin arayip sorsunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: megan44

Arkadaşım öncelikle senin ve tüm arkadaslarinki hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Lpg yi kac liraya takıyorlar, depoyu nereye ve nasıl yerlestiriyorlar, garanti konusu nasıl oluyor,bu konularda bilgilendirirseniz memnun olurum. Teşekkurler.

1900 TL 9 taksit..depoyu stepne istememistim oraya takacaklar,çok iyi olmuş bu hali dedi..garanti olayini tam konusmadik.ögrenince yakit durumunu da paylasirim..

• maliye bakanlığı'ndan onay alamıyorum araba gelmeden önce onuda alırım onuda alırım diyordum şimdi hepsinin fiyatları ve daha çok geliyor nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: mute06

Benden sonra başvuran kaç kişi aldı megane 1.6 cvt yi beni arayan soran yok ne iş yaa

sen birde aralıkta başvurmuşsun ben 15 kasımda basvurdum megane cvt beni bile arayan soran yok.
  • Arkadaşlar yarın aracımı teslim alıyorum. Boya kontrolü için 100 lira fiyat verdiler. Sizce uygun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: catamaran10

quote:

Orijinalden alıntı: mute06

Benden sonra başvuran kaç kişi aldı megane 1.6 cvt yi beni arayan soran yok ne iş yaa

sen birde aralıkta başvurmuşsun ben 15 kasımda basvurdum megane cvt beni bile arayan soran yok.

Benim basvurumda aynı araç 17 kasim catamaran10 kardes, hic mt ile görüşüp bilgi alabildinizmi, ne diyorlar, acaba ben ulaşamadım .

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.