Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beni müşteri temsilcim bugün 21 civarı aradı. Hala Maistelermiş. Baya geç ayrılıyorlar herhalde. O saatte teslim ederler mi bilmiyorum yalnız. Arayın yardımcı olacaklardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetcan342008 kullanıcısına yanıt
    Vekalet, makbuz teslim için bugün Anadolu Maise gitmek için aradığımda 18:00 dendi. Yani değişiklik yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hım ben ankara mais alacagım

• Anadolu Maisten Erkan beye evrak teslimine gittim, aracımın yerini sorduğumda, 360 araç geldiğini, özelde benim aracımın yerini bilemediğini belirtti. Ancak plaka ve ruhsat çıktığında bilgi vereceğini, istediğim güne göre aracı hazır edeceğini söyledi.
    360 sayısını duyunca, her halde Anadolu mais tüm araçları kısa sürede teslim edecek diye düşündüm.
    Bu arada Erkan bey de emeği için buradan teşekkür ederim.☺️

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20.02.2015 tarihinde mt tarafından teslimat ödemesi ve vekalet için mail ve aranarak bilgi verildi. Ödemeyi aynı gün vekaleti de 23.02.2015 tarihinde kendilerine ulaştırdım. Kasko ve sigorta için daha sonra arayacaklarını söyledi mt si ama 02.03.2015 tarihine kadar arayan olmadı ben aradım 2 saat içinde dönüyoruz dediler 03.03.2015 de benim aramam üzerine sigorta işlemini hallettim. teslimat tarihi ile ilgili sorularıma mt sinin cevap verebileceğini söylediler ama mt sine üç gündür hiç bi şekilde ulaşamıyorum (mail, telefon) ilk aramada ve daha sonra mail yoluyla özel plaka alacağımı ve proforma faturamı istememe rağmen henüz dönüş yapan olmadı. Süreç normal mi yoksa bi sıkıntı mı var

• Arkadaşlar uzun beklemelerden sonra nihayetinde biz de arabamıza kavuşacağız. Dün itibariyle plakamız çıkmış. Herhangi bir aksilik olmazsa yarın akşama doğru Anadolu maisten teslim alacağız. @atropin zahmet olmazsa listede güncellemeyi yapabilir misin?
  • özel plaka isteseniz de trafik sigortasını yaptırabilirsiniz beklemenize gerenk yok.
    proformayı aldıktan sonra trafik sigortanızı yaptırırsınız. nasılsa sadece motor şasi numarasıyla zmss yapılabiliyor.
    sonradan plaka işlemleri bitince teslimattan sonra bile zeyilname ile plakanızı işletebilirsiniz
  • İnşallah cumartesi teslim alıyorum aracı. Listeyi güncellemek istedim ama olmadı ?? Yardım lütfen. Adanadan Bursaya direkt uçak buldum anadolujet, hava alanından maise otobüs falan vardır sanırım...?

• Günaydın arkadaşlar. Galiba teslimat hızlanmış gibi gorunuyor. Aracını alanlara hayırlı uğurlu olsun.
    Megane 1.5 DCI EDC galiba hala piyasada yok vermiyecekler galiba bizim aracı. Aramızda megane DCI EDC daveti alan varmıdır. Varsa bir ses verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dhamat

20.02.2015 tarihinde mt tarafından teslimat ödemesi ve vekalet için mail ve aranarak bilgi verildi. Ödemeyi aynı gün vekaleti de 23.02.2015 tarihinde kendilerine ulaştırdım. Kasko ve sigorta için daha sonra arayacaklarını söyledi mt si ama 02.03.2015 tarihine kadar arayan olmadı ben aradım 2 saat içinde dönüyoruz dediler 03.03.2015 de benim aramam üzerine sigorta işlemini hallettim. teslimat tarihi ile ilgili sorularıma mt sinin cevap verebileceğini söylediler ama mt sine üç gündür hiç bi şekilde ulaşamıyorum (mail, telefon) ilk aramada ve daha sonra mail yoluyla özel plaka alacağımı ve proforma faturamı istememe rağmen henüz dönüş yapan olmadı. Süreç normal mi yoksa bi sıkıntı mı var

Süreç normal ustam

• HAKKOPASA H kullanıcısına yanıt
    Ben davet almadım. Direk gittim aracımın geldiğini öğrendim. Aracınız gelmiş olabilir fakat mtnin bilgisi olmayabilir. (O da garip bir durum zaten) ben evrakları teslim ettim beklemedeyim.

• Ankara mais bahcesindeyim...onlarca araç var.dediği gibi arkadasin belki de araciniz buradadır..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman5341

Sonunda bütün islemler bitti ve plakada basildi @foxprohira hocam saolsun aracin battan inmesine ankaraya gelmesine proformanin cikmasina kadar her konuda beni bilgilendirdi ve nasil davranmam gerektiğini anlamami sagladi. Yardimlarin için çok tesekkur ederim @foxprohira. Bu arada plaka e-devlette gozuktugune gore plaka basilmis ve bayiye gitmiş oluyor sanirim. Plaka bayiye gitmişse teslim edilememesi için bir neden varmi ?

takip formu 5 mart 2015 olarak guncellendi. Hayirli olsun.
  • fyaman81 F kullanıcısına yanıt
    takip formu 4 mart 2015 teslimat olarak guncellendi. Hayirli olsun.
  • ahmetcan342008 kullanıcısına yanıt
    Teslimat daveti aldi olarak guncellendi.
  • zyg26 kullanıcısına yanıt
    Teslimat daveti aldi olarak guncellendi
  • dhamat D kullanıcısına yanıt
    teslimat daveti aldi olarak guncellendi.
  • efecen2 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bgun tarihli teslim aldi olarak guncelledim. Hayirli ugurlu olsun...
  • GT_LİNE G kullanıcısına yanıt
    guncelledim hocam. hayirli olsun..
  • atropin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.