Şimdi Ara

Logitech G502 Gamer Mouse 155 TL(Adeks)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
4
Favori
3.493
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatı ortalama 220-250 lira arasında değişen bu mouse bir haftalığına Adeks Store'da 155 TL. Kaçırmayın derim.
    Link:http://www.adeksstore.com/urun/logitech-g502.aspx

• Sıcak değil yanan fırsat, 200 civarı satış fiyatı, piyasaya da 265den girmişti. Bu ürünü almak isteyenler için süper fırsat. Teşekkürler haber için

edit: siteyi inceleyin öyle alışverişinizi yapın ben tanımıyorum sorun yaşamasın kimse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 14 Temmuz 2014; 14:32:09 >
  • Ben de bu ve g602 arasında gidip geliyorum ama denemeden almak istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burbarian B kullanıcısına yanıt
    g602 alınmaz. g700s veya bunun arasında gidip gelebilirsin dostum. kablosuz performansı g700s in gerisinde g602nin.
  • 7.5 TL de kargo var.
  • G7 ve G8 tuşlarını istediğimiz gibi atama şansı var mı bunda?

elbette makro atayabilirsin istediğin gibi

ürünün incelemesi

http://forum.donanimhaber.com/m_91839717/tm.htm
  • taytaylan kullanıcısına yanıt
    kargo alışveriş yapacağınız tüm sitelerde var %90
  • Technics kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım 11 tuş programlanabilir yazıyor. Burdaki vatana da gelmiş nihayet. Hemen gidip deniyorum. Elime uyarsa alırım.

• kullandığım bir mouse. ele oturması çok çok güzel diyemem elleri büyük biri için. ama ergonomik bir yapısı var. ağırlıklarının hepsini takdığınızda bayağı bir ağır oluyor.
    birde baş parmak dayama yeri muazzam. hassasiyetine diyecek yok :)
  • Adeks'ten gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Sürekli kampanya yapıp piyasa fiyatının altında ürün satıyorlar özellikle de steelseries markasının mouse-klavye bileşimini gayet uygun fiyata satıyorlar. Zamanında kulaklık aldım oradan biliyorum
  • fiyat MÜKEMMEL
  • piyasasına göre çok iyi fiyat hatta yurtdışı fiyatı bile indirimsiz 80 dolar civarı. en ucuz rastladığım Novabazar'da bir ara 172 liraya kadar düşmüştü.

site ne kadar güvenilir bilmiyorum ama kapıda ödeme seçeneği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lok'tar ogar -- 14 Temmuz 2014; 15:13:45 >
  • adeks beşiktaşta zamanın en kaliteli kafesiydi. efsane cs ve dota maçları dönerdi. sonra liseliler geldi...
  • Kablosuz kullanımı yok sanırım G700 gibi? Eğer kablosuz kullanılıyorsa hemen geçeyim sipariş, gün içinde gerekli oluyor da laptop da...
  • ürün kabloludur, kablosuz kullanamazsınız
  • Az önce denedim. Elime mükemmel oturdu. Birazdan siparis geçicem ama havale seçeneği yok galiba. Site sorumlusu konuya bakıyorsa pm ile yardımcı olabilir mi?

üstad bence direk telefonla arayıp hesap numarası bilgilerini alabilirsin
  • Zorla cüzdanı açtırıyor bu fırsat
  • G600 almasaydim bunu alırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.