Şimdi Ara

Arrow mu The Flash mı ? (ANKET SONUÇLANDI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
9.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Drago kullanıcısına yanıt
    Hocam işin içine marvel i katarsan kan çıkar forumda . Daredevil güzel diziydi . Bakalım net flix ikinci kahraman dizisi yapabilir . Flash varken Batman vari Arrow kimmiş .
  • Flash'in ilk sezonu Arrow 1-2 tadındaydı. Arrow 3. sezon çok bozdu çok..

Bazı karakterler yakışmayacak çirkinlikte, hikaye olmamış hani. Ra's işini yapamamışlar. Sezonun geneli için konuşuyorum. Son bölümlerin yakışıyor olması değiştirmiyor gerçeği.

Sonuç olarak Arrow>Flash. Flash'ın yükselisi, Arrow'un düşüşü devam ederse ibre tersine döner.
  • Şuan için Arrow bir adım önde. Bunda 3.sezonun sönük gitmesinin de payı büyük. Ama, The Flash bu yükselişe devam ederse, Arrow da düşüşe devam ederse, The Flash geçecek gibi.
  • Arrow season 1-2>Flash
    Season3<<Flash

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: john abrutzzi

Arrow season 1-2>Flash
    Season3<<Flash

Ne olarak alıyım oyunu hocam

• Arrow bir tık daha önde gibi.
  • İlk 2 sezon ARROW çok iyiydi.Oyun ondan yana.
  • En sevdiğim DC karakteri olduğu için 8 yaşındaki çocuk misali heyecanla izlediğim için Flash derim tabiki.

Fakat Arrow da mükemmel... İkiside deme şansımız yok mu? =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank08 -- 21 Mayıs 2015; 0:27:00 >
  • Arrow tabii ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii ki Flash.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 21 Mayıs 2015; 9:48:41 >
  • Flash tabiki nedense arrow izlerken sıkılıyorum ama flash da tam tersi

• Arrow
  • Bu soruya cevabım bu;

• Arrowun senaryosu daha gerçekçi ve daha mantıklı. Flash biraz daha stüdyo dizisi olduğundan arrow diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anket sonuçlanmıştır.
  • Şu anketten Flash gibi bir dizi yerine Arrow'un birinci çıkması insanlık ayıbıdır
  • Abi bi arkadas bana izlediğim bir şey hakkında spoiler verdi ve cok sinirimi bozdu benim de ondan intikam almam lazım kendisi de arrow 3. Sezon 19. Bolume kadar izledi.Burdan sonraki bolumlerde ve sezon finalinde ne oluyor? Çok önemli spoilerları verirseniz makbule geçer. Keyfimden yapmıyorum ve yapılmasını da istemem zaten.Maksat ders olsun Yardım pls :)

• Ya ne bileyim Arrow monotonlaşmaya başladı. Flash tam gaz gidiyor ve çok gaza getiriyor. İzletiyor her türlü. Aksiyon var, komedi var, bilim kurgu, gizem var yani her şey var. Arrow? Adam almış eline bir yay iki ok, "şehrimi kurtarıcam" havasında gidiyor. Ra's'ı soktular içine iyice b.ka döndü. Çok sıktı ama sırf Flash ile aynı evrende diye izliyorum. Yoksa umrumda olmaz.
  • benim gözümde 2 side eşit
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.