Şimdi Ara

Ritot akıllı saat projesi ile bileğiniz ekrana dönüşüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ritot akıllı saat projesi ile bileğiniz ekrana dönüşüyor

Son dönemde sayıları oldukça artan akıllı saatler pek çok açıdan artık birbirine benzerken, yenilikçi özellikler sunan ürünler ise tüketici tarafında daha fazla ilgi görüyor. Ritot akıllı saati bunlardan birisi. 

Indiegogo üzerinde bağış desteği arayan Ritot akıllı saati fonksiyon olarak rakiplerinden ayrılmıyor. Bileklik tarzında tasarlanan Ritot; mobil cihazlar ile iletişim kurarak zamanı, arayanın ismini, metin mesajlarını, hatırlatıcıları, sosyal ağ güncellemelerini, hava durumu uyarılarını ve emailleri kullanıcılara bildirim olarak gösterebiliyor. 

Ritot'un farklı olan tarafı ise bu bildirimleri bir ekranı olmadan göstermesi. Üründe yer alan piko projeksiyon modülü yönüne göre bileğin üst kısmında veya alt kısmına yansıtma yaparak bildirimleri bu alanda görüntülüyor.

Kullanıcı saate dokunduğunda veya salladığında ekran görüntüsü anında yansıtılıyor ve 10 saniye sürüyor. Ayrıca ürün içerisinde titreşimli uyarı sistemi de mevcut. Ürünün kaidesi kablosuz şarj imkanına sahip ve ayrıca alarm olarak kullanılabiliyor. 

Sürekli bir ekran barındırmayışı cihazın pil ömrüne de olumlu katkı yapmış. Projeksiyon sürekli açık olarak cihaz 6 gün kullanım süresi sunarken, bekleme modunda da bir ay idare edebiliyor. 

Ritot kampanya tamamlanmadan gerekli bağışın 3 kat fazlasını toplamış durumda ve 120$ karşılığında Şubat ayından itibaren destekçilere dağıtıma başlayacak.  

• Güzele benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müthiş

• Almaya çalışayım. Umarım takılmaz da gelir...

• Gayet mantıklı bir cihaz olmuş..

• Özellik olarak diğer akıllı saatler ve bileklikler arasından sıyrılıp güzel noktalara gelebilir. Ama iş fiyatlandırmaya gelince vergiler dahil ülkemizdeki fiyatına bağlı olarak alınabilir bir cihaz haline getirilirse neden alınmasın ki.

• güzele benziyor ancak prototip ile ilgili günlük hayatta, güneşli havada kullanım videosu yok. Hep fotoğraf üzerinden gitmişler. güzele benziyor ancak prototip ile ilgili günlük hayatta, güneşli havada kullanım videosu yok. Hep fotoğraf üzerinden gitmişler.
  • Tutar bu. Telefon üreticileri niye böyle şeyler düşünemez anlamak mümkün değil.

Bu arada şöyle bir cihazmış, oldukça etkilendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 15 Temmuz 2014; 0:41:19 >
  • Bana biraz garip geldi.

• neyyy 120$ Hilmi bunu sevdi ama cok pahallı :D

• Fiyatını hak eden bir şey yapmışlar sonunda

• 3 vakte kadar çin yapımı benzer modeller çıkar, hatta bazıları orjinalinden daha fazla özellik sunar, bize de o zamana kadar beklemek düşer.

• 120$ biraz pahalı sanki report ritot

• Pek güzel gelmedi bana açıkçası.

• In Time filmi geldi aklıma :)

• İlginç
  • en azindan ortada bir prototip olaydi sadece photshoptan ibaret.gunduz gozukecek mi o bile soru isareti

• Gün ışığında nasıl performans sağlıyor belli değil. Görsel olarak ilgi çekici ama kullanışlı olacağını sanmıyorum.
  • Riot zannedip LoL ile alakalı sandım :D

• güzel de,cilde zararlı mı acaba
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.