Şimdi Ara

ACİL MAX 250 LİRAYA NAVİGASYON ÖNERİSİ.. ÇOK ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar acil MAX 250 liralık navigasyon önerisine ihtiyacım var.Bu fiyata en iyi si hangisidir?omur boyu güncellemesi olamlı.
    Gerçekten çok acil..
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

• Hocam ben yarın öbür gün next 5015 modelini almayı düşünüyorum hatta kararımı verdim sanırım son anda caymazsam alıcam yani teknosaya gelmesini bekliyorum kalmamış ellerinde.
  • Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    Fiyatı ne kadar?
    Eniştem için açmıştım konuyu.Zamanında cevap gelmeyince next marka 248 liralık bir ürünü kafasına göre almış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 220 tl teknosada fiyatı bimeks de 178 tl çevremde bimeks mağazası yok gitmeye kalksam 20 30 lira benzin parası vercem zaten teknosaya gelmesini bekliyorum cihazın.

Enişteme sorayım bakalım hangi modeli almış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

220 tl teknosada fiyatı bimeks de 178 tl çevremde bimeks mağazası yok gitmeye kalksam 20 30 lira benzin parası vercem zaten teknosaya gelmesini bekliyorum cihazın.

hocam hepsiburadada 185 tl geri kalan 35 lirayada başka bişey alırsın bence yada tmc adaptörü falan diyolar onu alırsın.bi bak istersen.haa görüp almak istersen bilemem bende araştırıyorum sen al bakalım bi görüşlerini yaarsın kullanınca.şimdiden hayırlı olsun.
  • Şansa bak ya bu cumartesi günü bizim evin yakınlarına bimeks mağazası açılıyor 19.07.2014 saat 10:00 da açılış var

Allahdan başka bişey isteseymişim keşke 178TL e alırım artık cumartesi günü :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Hawk. -- 16 Temmuz 2014; 11:49:59 >
    Hayırlı olsun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Hayırlı olsun şimdiden

Sağol hocam inşallah bir sıkıntı yaşamayız bakalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Hayırlı olsun şimdiden

Sağol hocam inşallah bir sıkıntı yaşamayız bakalım.

hocam dikkat ettinmi bilmiyorum ancak.178 tl tlik fiyatta "webe özel" ifadesi var mağazada aynı fiyat olmayabilir.bi araştır derim.
  • O dikkatimi çekti valla dediğin gibi ama kime sorcaz ki
  • quote:

O dikkatimi çekti valla dediğin gibi ama kime sorcaz ki

netten sipariş et beğendiysen.diğer teknoloji mağazalarında incele artık yakınnda hangisi varsa.sonra netten sipariş yaparsın.genede sormak istersen bi ara sor müşteri hizmetlerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zyveli

quote:

O dikkatimi çekti valla dediğin gibi ama kime sorcaz ki

netten sipariş et beğendiysen.diğer teknoloji mağazalarında incele artık yakınnda hangisi varsa.sonra netten sipariş yaparsın.genede sormak istersen bi ara sor müşteri hizmetlerini.

Sordum web e özel dediği sadece internetten siparişlerde geçerli fiyat. Mağaza fiyatı farklı oluyormuş.
  • ben satıyorum cihazımı NEXT 5065 yada 525
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.