Şimdi Ara

LG G3 video inceleme '2K ekranlı süper telefon testte'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
5.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz yılın flaş telefonlarından G2'nin devamı niteliğindeki G3, 2K ekranı, şık tasarımı ve diğer özellikleriyle pazara iddialı bir giriş yaptı. Biz de yeni telefonu enine boyuna değerlendirdik. Merak edenler için LG G3'ün tüm detayları videomuzda.

4K video örneğini 4K olarak izlemek için;

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    LG G3 Kamera Örnek Görüntüleri

• Bölüm 2 ve 3 ü bekliyoruz.
    edit 1 : çift ekranda internet tarıyıcı + haritada kasıyor .....
    edit 2 : 3g , ses kalitesi çekim güçleri ve en önemlisi batarya böyle sayıp gidcebileceğim tonla özelliklere değinilmemiş.
    video' da 20dk android tanıtımı. 10dk kamera resimler video 10 teknik özellikler 7 tasarım. ses kayıt ve diğerleri yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirrealsQ -- 14 Temmuz 2014; 19:56:16 >
  • Ne olursa olsun O fiyatlandırma ile gelmemeliydi :(

• Bu telefon alınır

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En büyük belki de tek sıkıntısı fiyatı
    Gerçi ben hala bi telefona 2000+ lira verilir mi orada kaldım ama eğer 2000 lirayı gözden çıkardıysanız bu telefon alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 14 Temmuz 2014; 1:51:13 >
  • Güzel telefon, ara yüzü de hoş bence ama G2'den çok fark yaratamamış bence. Bir de 2GB ram niye onu anlamadım.

• Güzel telefon ama hiç kimse cep telefonlarına bu kadar para vermemeli. G2 varken G3 almak mantıksız.

• G2'nin incelemesinde videonun altında fiyat performans yazıyodu. Keşke bunda da yazsaydı.

• lg g3 en büyük rakibi g2... fazla para vermeye gerek yok...

• İyiymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldım memnunum valla çokta memnunum adamlar yapmış senelerdir samsungdan sonra ilaç gibi geldi tavsiye ederim

• Bu tel incelenmemiş miydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

Bölüm 2 ve 3 ü bekliyoruz.
    edit 1 : çift ekranda internet tarıyıcı + haritada kasıyor .....

İkinci yorum :D

edit: SirrealsQ hocam bumper iyimiş pmden link atsana
  • Bugün vatan bilgisayarda denemedim. Diğer g serilerine gore tasarım çok iyi dgerleri yaninda çocuk gibi kalıyor))

Kamerası çok basarili. Ben bir telefonda bu kadar küçük diyaframla iyi fotoğraf çekileceğini düşünmüyordum ama resimleri gayet basarili ama yine de bir telefon sonuçta))

• telefon 2000 lira değilki 1700'e de var 2000 altında bulunuyo yani fiyatı gayet uygun diğer amirallerden

• Fiyattan sonra o ekran çözünürlüğü problem. 2K nedir ya ? Daha 1080P monitörde oyun oynamadım cebimde duran alette 1440 x 2560'ı ben ne yapayım ?
  • Hiçkimse saf android dışındaki herhangibir telefona 100 tane uygulama yükleyince tepetakla olduğunun incelemesini yapmıyor, neden ? =)

• Eve geçince izlerim :)

• bildirimi geç gördúm :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.