Şimdi Ara

Uygun Fiyatlı Beymen Gömlekler Toptan Fiyatına

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
3
Favori
3.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürünler hediye olarak gelmiş olup beden olarak büyük gelmesi nedeniyle denenmeden kutusuna konulmuştur. Toplamda 6 adet Beymen düz beyaz renkte gömlek bulunmaktadır.Gömleklerin hepsi 45 bedendir. Tamamı orjinal kutusunda kendi jelatini içerisindedir. Fiyat olarak 6 adet Beymen gömlek için toplu alışta 150 lira (tanesi 25 lira), tek alışta 30 liradır. Tüm ürünlerde kargo alıcıya ait olup site üzerinden anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderilecektir. Alıcısına hayırlı olsun.
    Fiyatlar güncellenmiştir.

İlan linki: http://www.sanalpazar.com/Uygun-Fiyatli-Beymen-Gomlekler-Toptan-Fiyatina__isp26768508

Uygun Fiyatlı Beymen Gömlekler Toptan Fiyatına

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _AveNTuriN_ -- 26 Ocak 2015; 0:29:50 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Şuanda feshanede beymen-altınyıldız-fabrika çadırı var beymen gömlekler 40 business gömlekler 59 divarese ayakkabılar 69 inci bayan ayakkabılar 39 lira bu fiyatlara forumda satılmazzz
  • mtasova kullanıcısına yanıt
    Taktir edersinizki her markanın birçok serisi ve birçok kalite üretimi bulunmaktadır. Şuanda Beymen'in orjinal kutulu olarak en ucuz gömleği iyi kalitede olan serilerde 80-90 lira aralığındadır. Bahsettiğiniz yer hakkında bilgim olmadığı için net bir şey söyleyemem elbette ancak genellikle bu tarz yerlerde satılan ürünlerin birçoğu düşük kaliteli ürünler oluyor. Satılamayan ürünler bu şekilde satılarak eritiliyor. Yinede mesajınız için teşekkürler.

• Üatad ben teşekkür ederim ama beymen business en üst kalitesi beymenin bilgi olsun diye
    Tam olarak anlatamadım sanırım ama durum aydınlansın diye daha net anlatayım. Birçok markada her serinin birkaç kalite ürünü oluyor. Yani business serisininde 1. 2. hatta 3. kalite üretimleri bile mevcut. Şuanda kendi sitesindeki fiyatlar ile sizin verdiğiniz fiyatları düşününce söylediğim durumun gerçekleşme ihtimali dahada yüksek oluyor. İlanını açtığım ürünlerin satılmasından ziyade konuyu görüpte bahsettiğiniz yerden almak isteyecek arkadaşların bilgilenmesi adına bu durumu yazmak istedim. Geçmişte buna benzer birkaç tecrubem olmuştu ne yazıkki. Çok ünlü markaların fabrika mağazalarından aldığım ürünlerin kaliteleri ve kullanım süreleri diğer normal ürünlere göre çok daha düşük çıkmıştı. Tekrar ilginiz için çok teşekkür ederim, amacım size muhalefet olmak yada kendi sattığım ürünlerin 1 numara olduğunu söylemek kesinlikle değildir. Sadece okuyanların bu durumuda göz önüne almalarını sağlamaktır.

iLan sahibini tanımam !! Arkadaş feshanede satmıyor !! istanbul dışı alacaksa ne yapsın !!! feshaneyemi gitsinler... varsa güncel kampanya linkini yazın arkadaşlar... o zaman ilan sahibide derki pahalıymışım yani
    şahsi kanaatim . Genelde kampanya yazan yerde kesin satılmayan serisi , bedeni , numarası , kalmamış ürünlerdir...
    :D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalyoncu.net

iLan sahibini tanımam !! Arkadaş feshanede satmıyor !! istanbul dışı alacaksa ne yapsın !!! feshaneyemi gitsinler... varsa güncel kampanya linkini yazın arkadaşlar... o zaman ilan sahibide derki pahalıymışım yani
    şahsi kanaatim . Genelde kampanya yazan yerde kesin satılmayan serisi , bedeni , numarası , kalmamış ürünlerdir...
    :D:D:D

Ne yazdigin anlasilmiyor ustad:-) feshaneyi bilmiyor yada ist de oturmuyorsa gir morhipoya bak fiyatlara yazmis olmus olmak icin yazmayalim ltfn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 19 Temmuz 2014; 22:35:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada her ürünün birçok kalitesi satılmakta. Bu nedenle şurada şu para şeklindeki yorumlar çok bağlayıcı olmuyor. Herkes kendine göre uygun olanı alır, isteyen pazardan, isteyen mağazadan isteyende benim gibi elindeki ürünleri satanlardan. Fiyat konusunda internet sitelerinden bakarak güvenilir yerlerin fiyatlarına bakarsanız ortalama aralık bellidir.

• 45 numara hangi beden oluyor yani hocam?

• caglayan95 kullanıcısına yanıt
    Çok emin olmamakla birlikte Xl ile 2xl arası olması lazım. https://www.karaca.com.tr/beden-olculeri.html bu siteden bakınca 44 xl 46 ile 2xl olarak verilmiş.

• 45 numara XXL ile XXXL arasinda beden olculerine denk geliyor. 40 veya 42 olsaymis kacirmazdim. Tam da aradigim gomleklerden.

• Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    Ne yazıkki beden konusunda tam emin değilim. Ancak birçok markanın sitesinde XL ile XXL arasında görünüyor. 40 42 de M ve L arası oluyor sanırım. Eğer çok aşırı geniş gelmez ise daralttırma yoluna gidebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre0808

Ne yazıkki beden konusunda tam emin değilim. Ancak birçok markanın sitesinde XL ile XXL arasında görünüyor. 40 42 de M ve L arası oluyor sanırım. Eğer çok aşırı geniş gelmez ise daralttırma yoluna gidebilirsiniz.

Daralttirsak bile omuzlari cok dusuk olur. Tadilat astari yuzunden pahaliya gelir.

• M beden ürünün kesimi nasıl acaba?
  • Patience kullanıcısına yanıt
    Normal kesim olması lazım. Zaten beden olarak m olduğundan çok fark olmaz.

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    45 bedenin ölçulerı ne ben 181 boy 90 kg nrum dar normalde xl gıyıyorum dar kesım de
  • gastauskas87 kullanıcısına yanıt
    Çok emin değilim ancak 2xl ile 3xl arası oluyor sanırım. Dar kesim xl giyiyorsanız size olmaz gibi görünüyor.

• yakasından bellı zaden kocaman :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.