Şimdi Ara

bilenler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sa herkese arkadaşlar sizce lada vega mı iyi rover larmı lütfen yardım edin ben öğrenciyim öyle çok para veremem ladalar daha yüksek model ama içinde bir şey yok roverlar 1997 modellerinde bile hidrolikten tut abs ye kadar herşey var gibi ama bunlar sonradan eklememi acaba yoksa roverları 1997 orjinallerindede varmı yardım 2001 model vegada hidrolik falan yok ama modeli 2001 hangisi alınmalı birde rover ve ladaların gerçekçi fiyatı nedir bilen varsa yazarsa sevinirim :)

• Rover için parça bulmak zor olur ve 2. eli zayıf hemen elden çıkaramassın ama yinede sana kalmış
  • Rover alıp ucuz yollu bi arabaya sahip olmuş olmazsınız çok sıkıntılı ve parçası pahalı bi araçtır piyasasıda malum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım roverlar sıkıntı çıkarır ve parçası pahalıdır diyorsunuz peki teşekkürler peki içindeki saydığım donanımlar orjinalmi yoksa sonradanmı ekleme mi biliyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SweentLyy

Rover için parça bulmak zor olur ve 2. eli zayıf hemen elden çıkaramassın ama yinede sana kalmış

hocam teşekkürler içindeki donanımlar sonradanmı eklemedir ki yoksa fabrikasından çıkışnda varmı biliyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esesli267

quote:

Orijinalden alıntı: SweentLyy

Rover için parça bulmak zor olur ve 2. eli zayıf hemen elden çıkaramassın ama yinede sana kalmış

hocam teşekkürler içindeki donanımlar sonradanmı eklemedir ki yoksa fabrikasından çıkışnda varmı biliyormusunuz?

Bilmiyorum. karşılaştırın 3- 4 tane aynı arabadan açın özellikleri aynı mı diye bakın aynıysa orjinaldir
  • esesli267 E kullanıcısına yanıt
    Abs hidrolik gibi şeyler orjianlinde var. Standart mı bilmiyorum opsiyon olabilir ama sonradan ekleme değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35UltrAslan1905

Abs hidrolik gibi şeyler orjianlinde var. Standart mı bilmiyorum opsiyon olabilir ama sonradan ekleme değil.

tamamdır hocam teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.