Şimdi Ara

SoundSight'ın yeni kulaklığı Full HD video kaydı yapabiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• SoundSight'ın yeni kulaklığı Full HD video kaydı yapabiliyor

Profesyonel DJ'lere yönelik kulaklık ürünleri ile ün kazanan SoundSight, çok farklı bir konsept ile teknoloji gündemine oturmayı başardı. Ürün hem kulaklık, hem video kaydedici hem de canlı yayın merkezi olarak işlev görüyor.

Standart bir Bluetooth kablosuz kulaklık olan ürünün sol kısmında 800mAh gücünde akümülatör benzeri bir enerji üreticisine sahip. Bu akümülatör enerji üreterek saklıyor ve 4 saat boyunca kesintisiz kullanım imkanı sunuyor. Aslında batarya kelimesini tam olarak karşılayan bu bileşene SoundSight farklı bir isim vermiş. Akümülatör ile 4 saat video kaydı veya 18 saat ses kaydı yapabilmek mümkün. 

Sağ kısmında ise kulaklığın ilgi çekici yanı olan CCD kamerası yer alıyor. Bu kamera Full HD görüntü yanında 30 kare/saniye hızında 720p video kaydı da yapabiliyor. Uyumlu uygulama üzerinden videolar düzenlenerek kaydedilebiliyor. Ayrıca 24 kare/saniye hızında 640p çözünürlükte yine uygulama üzerinden canlı yayın da yapabiliyorsunuz. 

Kamera dönebilen bir parçaya bağlı ve hem ön kısımdan hem de arka kısımdan çekim yapabiliyorsunuz. SoundSight seslerin yükse kalitede kaydedilmesi için 6 adet mikrofona yer vermiş. SoundSight yeni kamerasını ilk 30 gün 350$ fiyat etiketi ile satışa sunacak. Sonrasında ise fiyat 500$ seviyesine çıkacak.  

Kaynak:http://soundsightheadphones.com/

• Çok büyük bir yenilik. Bütün teknoloji düşkünü insanlar da bunu bekliyordu. Bundan sonraki hedef ise modem özellikli Tuzluk... onu da yaptılar mı gözüm açık gitmez artık.

• Bunu almak için profesyonel dj olacaksınız, 2. si ise sahnede performans sergileyeceksiniz ki coşkulu kalabalığı çekesiniz. Bu kriterlere uyup cihazı satın alacak kaç kişi bulabilecekler bakalım.
    Limited edition tarzı birşey olur.
  • Tasarımcılarına nobel şart oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşmışlar kendilerini. Kulaklık değil başka bir şey mübarek. :D

• Yakında osuruğumuzu melodi yapan alet çıkarsa iyi olur

• Ulan uykudan yeni kalktım zaten okuyorum okuyorum ne alaka kulaklık video nasıl kaydediyor beynim yandı

• Sona yaklaştık gibi ..
  • bu anca korsan flim satanların ilgisini çekecektir benim pek ilgimi çekmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Ulan uykudan yeni kalktım zaten okuyorum okuyorum ne alaka kulaklık video nasıl kaydediyor beynim yandı

• 4k olsun kışın kulaklarımız ısınsın

• Kulaklıkla bir insan neden video kaydı yapsın ki ? Hadi ses kaydeder tamam da video ne ayak. Alırsın kameranı/telefonunu çekimini yaparsın. Adamlar fantaziden fantaziye koşuyor.
  • Ulan adamların zaten muazzam kulaklıkları var. Bu çöpe mi kaldılar ya?

• deminden beri sound light okuyorum sound sight mış ya la

• Haberde ürünün asıl işlevi olan ses kısmından daha fazla bahsedilebilirdi.
  • Esasında güzel bir şey. DJ in gözünden yayını kaydetmek. Beğendim..

• hem kayıt , hemde ses verecek pil dayanır mı?

• İlginç işler peşinde koşmaktan bıkmıyorlar

• arkadaş çıkan her ürünün size hitap etmesi mi gerekiyor? dj kulaklığı, djlere hitap ediyor demek ki. ayrıca illa sahne performansı için kullanılması da gerekmiyor. linkteki gibi ev performansları için de bal gibi kullanılır. sana hitap etmiyorsa illa bişey saçma mı olacak arkadaş. her konuda söyleyecek en az bi sözü olan milletiz.
    http://www.youtube.com/watch?v=tr3ftsCVXhc

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.