Şimdi Ara

Xperia Z3 ile ilgili yeni görseller gelmeye devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xperia Z3 ile ilgili yeni görseller gelmeye devam ediyor

Sony'nin yılın ikinci yarısı için planladığı ve Xperia Z3 olacağı tahmin edilen amiral gemi modeli ile ilgili birbiri ardında görseller gelmeye devam ediyor. Son görseller ise karşılaştırma da içeriyor. 

Sızıntı kaynakları bu kez Galaxy Note ve Xperia Z3 modellerini yanyana getirerek boyut hakkında ipuçları vermeye çalışmış. Görselden de anlaşılacağı üzere Galaxy Note ve Xperia Z3 modellerinin boyutları hemen hemen aynı. Galaxy Note modelinde 146.9 x 83 x 9.7 mm şeklinde ölçüler yer alırken, 5.3 inçlik bir ekran bulunuyordu.

Sony'nin çerçeveleri biraz kalın tuttuğu düşünüldüğünde Xperia Z3 modelinde muhtemelen 5.3/5.4 inçlik bir ekran boyutunun bizi beklediği tahmin ediliyor. Çözünürlük konusunda da yine tahminler Sony'nin artık 2560x1440 piksel çözünürlüğe geçiş yapacağı yönünde. 

İşlemci konusunda henüz bir fikir birliğine varılmış değil. Erken prototiplerde cihazın Snapdragon 801 MSM8974AC versiyonundan güç aldığı görülüyor. Ancak LG G3 Cat. 6 ve Galaxy S5 LTE-A modellerinin Snapdragon 805 yongasetine geçişi ve yıl sonuna doğru daha fazla modelin bu yongasetini kullanacak oluşu Sony'nin elini zayıflatabilir. 

Xperia Z3 modelinin ne zaman lanse edileceğine dair bir bilgi yok ancak uzmanlar en erken Eylül ayındaki IFA 2014 fuarında Sony'nin bombalarını patlatacağını düşünüyor.  

• 801ac ile gelecekse hic gelmesin daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yavaş ol be Sony. Kaptırdın gidiyorsun neredeyse birbirinin aynı cihazlar üretiyorsun. Tamam seviyorum seni telefonların çok hoş da kim telefonunun 6 ayda eskimesini ister ki? Hem de çok küçük farklar yüzünden.

• Ben daha Z1'in üstüne Z2 neden çıktı çözememişken Z3 geliyor hayırlı olsun bakalım. Sızdırma doğru ise tasarımda ve donanımda yine pek değişiklik yok gibi görünüyor.
    Ortada daha kullanmaya yeni donanım yok, android tarafında firmalar genel anlamda 1 senedir aynı donanımlarla yeni amiral gemisi basıyorlar sürekli.
    Az bekleyin s805-810'lu olarak çıkarın nedir bu acele, arkadan 3 ayda bir amiral gemisi model çıkarın diye mi kovalıyorlar? Senesi dolsun bir hele.
  • Bu haberden sonra z2 almayı düşünen neden alsın? Sony kendi tabanlarına sıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendisinden 1 yıl önce çıkmış note 3 ile neden yan yana getiriyorlar ki? "Bakın biz aynı büyüklükteki kasaya daha küçük ekran takmayı beceriyoruz" diye mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsungtan beter olmaya başladı

• Samsung korkusu nelere kadirmiş.. 6 ayda bir telefon çıkarttırıyor firmalara..

• Note 3 ile aynı boyutta demek.
  • Resimdeki telefon note 3 degil ilk cikan note. Boyut olarak da note un boyutlari verilmis note 3 8.3 mm kalinliga sahip. Ekrani 5.3" 1280x800 yani 16x10 en boy orani var bu da demel oluyor ki 16x9 ekranlara gore daha kisa ve daha genis. Uzunluk olarak 5.2" ekrana sahip genislik olarak 5.4" civari. Yani 5.7" lik kasaya 5.2" degil 5.2" plastige sigdirilani Sony 5.2" metal cerceveye sigdirmis. Gelmis burda yanlis yazilmis bi haber uzerine yorum yapiyosunuz teknoloji siteleri buradan ibaret degil haberin dogrulugu icin birkac siteden teyit ederseniz daha iyi olur dostlar

• Bence biran once z3 cikarsinlar...z2 zaten satmiyacak..hatali uretim diye birsuru damga yedi..1799 liraya dustu fiyati gittigidiyorda.Biran once z3 u adam gibi cikarip piyasaya sursunler HATASIZ birsekilde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LooF -- 13 Temmuz 2014; 9:34:19 >
  • Olan kullanıcılara oldu.

• Sony böyle gidersre at yarışlarına katılma kararı alır benden söylemesi
    Not:donanım haber'e neden haberler geç düşüyor böyle

• Note 3 kadar büyükse z3 benim için iptal. Ben Sony'den LG gibi büyük ekran ama küçük kasa istiyorum.

note 3 kadar büyük olması nedir Allah aşkına ya
  • Arkadaş sürekli telefon cıkıyor sanki çok gerekliymiş gibi. Şu hıza bak. Bunu sebebi de kullanıcıların açgözlülüğü.

• Bi boş arkadaş 1800e düştü felan demiş ama ben hala fiyatı 2200 görüyorum beğenmediğim lg bile 2200 e.cihaz satıyor htc 2399 gerçekten bunlar kendi kafalarına sıkıyor haberleri yok

• Note ile karşılaştırılmış resimde. Kaynak olarak kullandığınız sitede yanlış belirtmiş.

• Samsung bile s3 s4 s5'te daha fazla makyaj yaptı kasada bir de o kadar laf yediler tipi aynı diye şuna bak z1 z2 z3 kasaları direk aynı

• Xperia Z kullanımda, Z1 yeni raflarda, Z2 geldi gelecek, Z3'e nasıl root atılıyor:)
  • Telefonun arkasındaki nfc logosu çine özel.Çin için üretilmiş operatör telefonu bence

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.