Şimdi Ara

4S mi Z1C mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 2 telefon arasinda karardiz kaldim. Bu 4smi yoksa z1c mi sorusuna cevabiniz nedir. Sebepleriyle yazarsaniz memnun olurum. Baska telefon onermeyiniz lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YaylaFatıhh

Arkadaslar 2 telefon arasinda karardiz kaldim. Bu 4smi yoksa z1c mi sorusuna cevabiniz nedir. Sebepleriyle yazarsaniz memnun olurum. Baska telefon onermeyiniz lutfen

Tabiki z1c,elma armuta o gitmeyen bataryaya o para verilmez,z1c oldukca ustun donanim var,sd kart uyuk avantaj,720p ekrani daha uzun sure performansini devam ettirmesine katki saglar,o ebatta dunyada daha iyisi yok ve ustelik saglam bir yapisida var.

• Z1C
  • Z1c daha iyidir çünkü iphone 4s 3 sene öncenin cihazı ve devri bitmeye başladı iphone 5 deseydiniz o zaman iphone 5 derdim ama z1c, 4s ten daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: toyota_58

Z1c daha iyidir çünkü iphone 4s 3 sene öncenin cihazı ve devri bitmeye başladı iphone 5 deseydiniz o zaman iphone 5 derdim ama z1c, 4s ten daha iyi

iphone 5lerin kasasında bı sıkıntı oldugu soylenıyor, o yüzden uzak duruyorum o telefondan.

Bide iphone 4 ve 4sler ios yenı guncelleme alamıcagı ıcın 1 veya 2 sene sonra kapancagı ve telefonların bı ıse yaramıcakları soylenıyor ne kadar dogru ?
  • YaylaFatıhh kullanıcısına yanıt
    Öncelikle iphone 5 in kasasında ne gibi bir problem var sizden ilk defa duyuyorum ben kullanıyorum sonuna kadar memnunum aldığıma hiç pişman değilim parasını sonuna kadar hakediyor belki bataryaya laf söyleyebilirsiniz ama söylenenlere bakmayın 3g ile sürekli internete 4 saat boyunca bakabilirsiniz wifi ile 6 saat falan ekran acik kalabiliyor

4, 4s kapanma gibi bir durum söz konusu olamaz sadece app store bazı uygulamalar ios7 veya 8 ister o uygulamayı telefona yükleyemezsiniz hepsi bu

• quote:

Öncelikle iphone 5 in kasasında ne gibi bir problem var sizden ilk defa duyuyorum ben kullanıyorum sonuna kadar memnunum aldığıma hiç pişman değilim parasını sonuna kadar hakediyor belki bataryaya laf söyleyebilirsiniz ama söylenenlere bakmayın 3g ile sürekli internete 4 saat boyunca bakabilirsiniz wifi ile 6 saat falan ekran acik kalabiliyor

4, 4s kapanma gibi bir durum söz konusu olamaz sadece app store bazı uygulamalar ios7 veya 8 ister o uygulamayı telefona yükleyemezsiniz hepsi bu

valla iphone 5 kullanıcı yorumlarında fazla sıkayet var. Şarj sıkıntısından bahseden var. Soyulmadan bahseden var. Wifiden ve vb. bırcok seyden .
    S4den sonra iphone alısabılırmıyım yoksa z1compact alıp androıdden sasmamak gıbı bı durumumda var. Bıraz karazsızım . Iphone kullananların cogu telefonları ıphonun bı ust modelıyle degıstırcklerını soyluyor. Ios ısletımınden memnunlar galıba. Ben alısabılrımıym onu dusunuyorum. Bıraz ıcımı rahatlatcak bılgılerınız varsa dınlerım .
    SAOLUN

Valla ben kimseyi zorla herhangi bir işletim sistemine zorlamam ama şöyle söyleyeyim size hangisi daha iyi gelirse onu alın öncelikle eskiden android kasardı şimdi o sorunu baya bi çözdüler arayüzü widgetlari insana hoş gelen şeyler ama ios kullanan adam android kullanınca bunlar ne böyle çocuk oyuncağı gibi boşu boşuna zaman kaybı diyebiliyor iosta uygualama kalitesi diye birseyde var uygualamalar çok iyi çalısıyor geçişleri falan insana mutluluk veriyor, aynı zamanda iphone 5 te multitasking hızını ve arka planda 60-70.. Uygulamayı çalıştırmak androidin yapabilecegi birsey degil android maksimum galiba 14-15 tane uygualama acabiliyor.ama androidinde güzel yanı bilgisayardan birşey atmak istediğinizde kolayca atabilmeniz hiç zorlanmamak ios ta bu iş biraz zor oluyor itunes ten müzik atma falan zor olabilir bazı kullanıcılar için onun haricinde bircok ozellestirme secenegi mevcut androidde daha yazardim ama neyse buna gore secim yapin iphone5 hakkindaki cikan dedikodulara inanmayin 1000tlye ikinciel aldim wifi yuzunden sifiri ile degistirdim apple in kullaniciya verdigi memnuniyeti gordum benbundan sonra biraz zor vazgecerim appledan

• Bit kadar ekran,o ekrana ragmen gitneyen batarya etrafta sarj aleti ile gezenler,sd kart olmamasi ne adam gibi oyun nede mesaj yazilmasi fp oranin yerlerde olmasi,bluetootu bile apple tekelinde bir baska cihaza kullanamamak bunlar beni elma armuttan ebediyen uzak tutyor yalniz satarken degil sonrasindada musteriye yolunacak gozle bakiyor apple bence.

• quote:

Valla ben kimseyi zorla herhangi bir işletim sistemine zorlamam ama şöyle söyleyeyim size hangisi daha iyi gelirse onu alın öncelikle eskiden android kasardı şimdi o sorunu baya bi çözdüler arayüzü widgetlari insana hoş gelen şeyler ama ios kullanan adam android kullanınca bunlar ne böyle çocuk oyuncağı gibi boşu boşuna zaman kaybı diyebiliyor iosta uygualama kalitesi diye birseyde var uygualamalar çok iyi çalısıyor geçişleri falan insana mutluluk veriyor, aynı zamanda iphone 5 te multitasking hızını ve arka planda 60-70.. Uygulamayı çalıştırmak androidin yapabilecegi birsey degil android maksimum galiba 14-15 tane uygualama acabiliyor.ama androidinde güzel yanı bilgisayardan birşey atmak istediğinizde kolayca atabilmeniz hiç zorlanmamak ios ta bu iş biraz zor oluyor itunes ten müzik atma falan zor olabilir bazı kullanıcılar için onun haricinde bircok ozellestirme secenegi mevcut androidde daha yazardim ama neyse buna gore secim yapin iphone5 hakkindaki cikan dedikodulara inanmayin 1000tlye ikinciel aldim wifi yuzunden sifiri ile degistirdim apple in kullaniciya verdigi memnuniyeti gordum benbundan sonra biraz zor vazgecerim appledan

İşte bende sizin gibi alıp birsüre sonra "wifi,ısınma,kasasının eğrilmesi" sıkıntısıyla karşılasırsam benım ıcın sıkıntı olur. Aılemde bu telefon olayına " konusmalık bı alet ıste baska napcaksın " gozuyle baktıkları ıcın bana bu sıkıntılar cok buyuk gelıyorlar. s4 alırken 4 ay telefonu arastırdm. Sımdı ısındıgı ıcın satmaya kalktım bır cok sıkıntı cektım.
    Sony z1compacta baktıgımda bı sıkıntı goremıyorum ama ıcımdende bı ıphone alma sevdası besledım . Bundan dolayı ne kadar kotulensede ıphone alma kararımı degıstırmem.

• Kiyas kabul etmez Z1c.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Bit kadar ekran,o ekrana ragmen gitneyen batarya etrafta sarj aleti ile gezenler,sd kart olmamasi ne adam gibi oyun nede mesaj yazilmasi fp oranin yerlerde olmasi,bluetootu bile apple tekelinde bir baska cihaza kullanamamak bunlar beni elma armuttan ebediyen uzak tutyor yalniz satarken degil sonrasindada musteriye yolunacak gozle bakiyor apple bence.

Her kullananlar bu sıkıntılardan bahsetmıyor. Artık bluetooth diye bı olay yok. whattsap herseyın yerını goruyor. Muzık bıle gonderebılıyoruz. Onu sıkıntı yapmıyorum. Sd karta gerek yok androıd cıhazlar gıbı 8gb verıp 5 gbnı uygulamasıyla kaplamıyor apple. Sd kart benım ıcın bı zorunluluk degıl. Sarj sıkıntısına bısey dıyemem . buyuk bı kısım bundan müzdarip. Sımdı s4 kullanıyorum oda sarjı az gıdıyor. Artık butun telefonlarda var o sıkıntı. Ne olursa olsun malzeme kalıtesınden tutunda fırmanın gosterdıgı ihtişama kadar apple bi klas benım ıcın.

Belkı bu dedıklerım sızın ıcın cok sacma olabılır. Neden bılmıyorum ama telefonu elıme aldıgımda bıle bı gozume hosnut gelen bı yapısı var.
    " AMA HERKES ICIN FARKLIDIR GORUSUNUZE SAYGI DUYARIM "

• Z1C

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    tabikide z1 compact. iphone'un küçücük ekranında ne film izlersin, ne oyun oynarsın, ne internette gezinirsin, ne de bir görsel vb. incelersin rahatça. vasat bataryası da extrası. ayrıca ios çok kapalı bir sistem. birçeok şeyi kısıtlıyor. bir süre sonra sıkılabilirsin. ayrıca hafıza kartı takılamıyor. ne alırsan o. bir süre sonra sana aldığın model yetmeyebilir. ayrıca iphone 4s çok eskidi. yakında rafa kaldırılacak bir cihaz haberin olsun.
  • Z1C.4s çok eskidi sen z1c al.
  • quote:

Bit kadar ekran,o ekrana ragmen gitneyen batarya etrafta sarj aleti ile gezenler,sd kart olmamasi ne adam gibi oyun nede mesaj yazilmasi fp oranin yerlerde olmasi,bluetootu bile apple tekelinde bir baska cihaza kullanamamak bunlar beni elma armuttan ebediyen uzak tutyor yalniz satarken degil sonrasindada musteriye yolunacak gozle bakiyor apple bence.

2 ay kaldı bit kadar ekran eleştirine bakalım ne diyceksin artık

• 4s kullanan biri olarak z1c al derim , 4sin devri bitiyor artık bu zamandan sonra 4se para verilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

2 ay kaldı bit kadar ekran eleştirine bakalım ne diyceksin artık

evet o zaman dusuncez bırseyşler

• 4s mi kaldı hocam tabiki z1c

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4S nedirla Z1C'nin karşısına 5S'i koyman gerek sonuçta benzer fiyattalar.5S'i koysan bile ben Z1C derdim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.