Şimdi Ara

Motorola'nın telefonlarına yasak geldi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motorola'nın halihazırda piyasada bulunan üst seviye iki telefonu Moto X ve Moto G patent ihlali gerekçesiyle Almanya'da yasaklandı.

Bir süre önce el değiştiren ve Google'dan Lenovo'nun kontrolüne giren Motorola'nın yeni telefonları Moto G ve Moto X'in Almanya'dan gelen mahkeme kararıyla satışı ülke genelinde yasaklandı. Avrupa'nın en önemli pazarlarından biri olan Almanya'da faaliyet gösteren LPKF'nin Motorola'ya açtığı patent davasının sonuçlanmasıyla söz konusu kararın alındığı belirtildi.

Davaya konu olan patent ise Motorola'nın LPKF'ye ait olan ve cihazlarında kullandığı anten patentleri...

Motorola'nın davayı kaybetmesi sadece cihazlarının satışının durdurulması manasına da gelmiyor. Aynı zamanda şirket henüz açıklanmayan bi bedeli LPKF'ye ödemeyi kabul ederken, diğer yandan da ülkeden telefonlarını geri toplayacak.

• Almanya yerine Moto X'i buraya getirsinler fiyatıda düz hesap 1000tl olsun oranın 2 katı satılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasaklanırsa yasaklansın ben gayet memnunum telefonumdan 5aydır kullanıyorum android 4.4.4 geldi birde android l gelirse bu telefon garantisi bitene kadar kullanılır
  • Moto g severdim ama patent ihlali yapması çok kötü olmuş yeniden toparlanıyordu ama yine karizması çizildi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.