Şimdi Ara

TELEFON TAVSİYESİ MAX 900TL SP-MOTO G-S3-T50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim düşündüklerim xperia sp-moto g-s3-xperia L-turkcell t50 bu cihazlardan hangisini önerirsiniz veya sizin tavsiyeleriniz nedir 50-100 daha koy bunu al diyeceğiniz bir cihazda olabilir .

aradığım özellikler oyun oynamam ekran kalitesi ve dokunmatik hassasiyeti önemli
    sp için bazı yerlerde wifi çekimi iyi değil diye okudum fakat bu fiyat seviyesinde en çok önerilen cihaz istanbul bilişimde 859TL
    s3 tam istediğim gibi fakat eskidemi kaldı
    T50 nin dokunmatik hassasiyeti nasıl acaba discovery gibi hassasmıdır

not:discovery önermeyiniz kardeşime verdim değişiklik olsun diye başka düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 12 Temmuz 2014; 21:46:13 >

• şubat kullanıcısına yanıt
    Aynen bende senin durumundayım sp düşünüyorum.Ama sp nın wifi cekımı hakkında bır bılgım yok.
  • Iclerinde hem islemci hem gpu olarak sp en ustuni ama ekran tft ben begendim aldim begenmeyende olabilir,wifi couleli aylar oldu 4.1de vardi kisa menzilve kopmalar daha sonra hem menzili daha iyi oldu hemde stabil.Misal cihaz ilk geldiginde speaker sesi azdi birkac ay once walkman guncellemsi geldi hem kulaklik hem speaker sesi oldukca artti yani eski sorunlar yok cihaz 3 dort aydir oldukca iyi zaten suanki fiyati ile 1.2 ghz cihazlarla ayni paraya cokdaha hizli cpu ve cazip fiyatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia SP
    Turkcell T50
    Moto G
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Iclerinde hem islemci hem gpu olarak sp en ustuni ama ekran tft ben begendim aldim begenmeyende olabilir,wifi couleli aylar oldu 4.1de vardi kisa menzilve kopmalar daha sonra hem menzili daha iyi oldu hemde stabil.Misal cihaz ilk geldiginde speaker sesi azdi birkac ay once walkman guncellemsi geldi hem kulaklik hem speaker sesi oldukca artti yani eski sorunlar yok cihaz 3 dort aydir oldukca iyi zaten suanki fiyati ile 1.2 ghz cihazlarla ayni paraya cokdaha hizli cpu ve cazip fiyatta

aslında s3 almak istiyorum amoled ve dokunmatik hassasiyetinin çok iyi olmasından ötürü sp nin ekranı daha soluk ama dokunmatik hassasiyeti ne derece iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 12 Temmuz 2014; 22:43:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şubat

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Iclerinde hem islemci hem gpu olarak sp en ustuni ama ekran tft ben begendim aldim begenmeyende olabilir,wifi couleli aylar oldu 4.1de vardi kisa menzilve kopmalar daha sonra hem menzili daha iyi oldu hemde stabil.Misal cihaz ilk geldiginde speaker sesi azdi birkac ay once walkman guncellemsi geldi hem kulaklik hem speaker sesi oldukca artti yani eski sorunlar yok cihaz 3 dort aydir oldukca iyi zaten suanki fiyati ile 1.2 ghz cihazlarla ayni paraya cokdaha hizli cpu ve cazip fiyatta

aslında s3 almak istiyorum amoled ve dokunmatik hassasiyetinin çok iyi olmasından ötürü sp nin ekranı daha soluk ama dokunmatik hassasiyeti ne derece iyi

Sp nin o yonden hicbir sikintisi yok,yani basmatik degil cidden dokunmatik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.