Şimdi Ara

KLIMA RADYATOR TAMIR UCRETI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
13.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaslar merhaba.bugun klima gazi doldurmaya gittim ilk once valf kaciriyor dedi sonra valfi soktu radyator kirik yada catlak var butun gun surer sokulup tamiri vs dedi.

Acaba tamiri ne kadar tutar ? Klima gazi dahil.

Arac 2003 toyota yaris.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Guncel @*President*

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Keşke fiyatı arızayı tespit edip giderecek yere sorsaydın. Fiyat konusunda bir şey diyemem. Radyatördeki hasarın durumuna göre tamiri mümkün olmayabilir ayrıca. Radyatör değişikliği için maddi açıdan hazırlık yapmanda fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *President*

Keşke fiyatı arızayı tespit edip giderecek yere sorsaydın. Fiyat konusunda bir şey diyemem. Radyatördeki hasarın durumuna göre tamiri mümkün olmayabilir ayrıca. Radyatör değişikliği için maddi açıdan hazırlık yapmanda fayda var.

Adam fiyat vermedi hocam.Komple sokulup bakilacak 1 gunluk isi var dedi.Valfi soktu bakti kirik var burdan kaciriyor dedi orda ki cocuk.

Servise gitsen 1000 tl ye cikarsin dedi bende tak bosver dedim.Annemin arabasi mecbur yaptiracagiz ama bikac yere daha baktirayin diyorum.kazada yapmadi durduk yerde nasil kirilir anlamiyorum arkadas ya

Alüminyum malzeme olduğundan ve içinde sürekli basınçlı gaz olduğundan çatlama olabiliyor tesisatta. Genelde petekten çıkmaz sorun ara borulardan çıkar, alüminyum kaynağı ile çatlak yer kaynatılır çok absürt bir yerde değilse.
  • quote:

Alüminyum malzeme olduğundan ve içinde sürekli basınçlı gaz olduğundan çatlama olabiliyor tesisatta. Genelde petekten çıkmaz sorun ara borulardan çıkar, alüminyum kaynağı ile çatlak yer kaynatılır çok absürt bir yerde değilse.

Evet hocam kaynakla duzelebilirmis radyator oyle soylendi.

Sokmek takmak gaz basmak kaynak derken asagi yukari tahmin ne kadar cikar sizce sanayide ? 300 400 tl tutar mi ?

Sökme takma işçiliğine bağlı biraz. Parça değiştirmezsen dediğin rakamlara biter bu iş. Am akaynak yapılamayacak bir yerdeyse hurdacının insafına kaldın demektir.
  • quote:

Sökme takma işçiliğine bağlı biraz. Parça değiştirmezsen dediğin rakamlara biter bu iş. Am akaynak yapılamayacak bir yerdeyse hurdacının insafına kaldın demektir.

Anladim hocam tesekkurler.Artik baska yerlerede goturup baktirip yaptiracagiz napalim.

• sıfırı 220 liraymış. tamirle uğraşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavipasa

sıfırı 220 liraymış. tamirle uğraşmayın.

Link alabilir miyim ?

Servisi aradim 1.410 tl sadece parca fiyati

• babamın octavianın radyatörü kaçırıyordu götürdüm bostancı sanayiye radyatöre kaynak yapıldı + klima gazı dolduruldu 300 lira aldı bana fazla geldi beylikdüzü-esenyurttaki fatih oto sanayide abimin götürdüğü bir usta vardı ona sordum 150 lira fiyat verdi benim ibizam soğuk üflemiyordu götürdüm yine bostancı sanayiye baktı dedi iç radyatör evaporatörden kaçırıyor parçanın orjinal fiyatı 750 lira yan sanayisi 400 lira + 300 lira isçilik dedi 750-1000 arası yani yaptırmadım simdi fatih sanayideki ustayla görüstüm ve kaynak yapılabileceğini ve toplam 250 lira tutacağını söyledi 1-1.5 gün sürermis bu hafta içi götürmeyi düsünüyorum.
    google a "toyota yaris klima radyatörü" yazdım. çıkan ilk sitede 299 lira, ikinci site 220 lira çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

babamın octavianın radyatörü kaçırıyordu götürdüm bostancı sanayiye radyatöre kaynak yapıldı + klima gazı dolduruldu 300 lira aldı bana fazla geldi beylikdüzü-esenyurttaki fatih oto sanayide abimin götürdüğü bir usta vardı ona sordum 150 lira fiyat verdi benim ibizam soğuk üflemiyordu götürdüm yine bostancı sanayiye baktı dedi iç radyatör evaporatörden kaçırıyor parçanın orjinal fiyatı 750 lira yan sanayisi 400 lira + 300 lira isçilik dedi 750-1000 arası yani yaptırmadım simdi fatih sanayideki ustayla görüstüm ve kaynak yapılabileceğini ve toplam 250 lira tutacağını söyledi 1-1.5 gün sürermis bu hafta içi götürmeyi düsünüyorum.

Hocam hangi fatih sanayi sitesi bu ? Esenyurt mu yoksa ilce olarak gecen fatih mi ?

Telefon bilgileri varsa pm den yollarmisin ? Verdigin fiyat cok iyi gidip kaynak yaptirayim h ici bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

babamın octavianın radyatörü kaçırıyordu götürdüm bostancı sanayiye radyatöre kaynak yapıldı + klima gazı dolduruldu 300 lira aldı bana fazla geldi beylikdüzü-esenyurttaki fatih oto sanayide abimin götürdüğü bir usta vardı ona sordum 150 lira fiyat verdi benim ibizam soğuk üflemiyordu götürdüm yine bostancı sanayiye baktı dedi iç radyatör evaporatörden kaçırıyor parçanın orjinal fiyatı 750 lira yan sanayisi 400 lira + 300 lira isçilik dedi 750-1000 arası yani yaptırmadım simdi fatih sanayideki ustayla görüstüm ve kaynak yapılabileceğini ve toplam 250 lira tutacağını söyledi 1-1.5 gün sürermis bu hafta içi götürmeyi düsünüyorum.

Hocam hangi fatih sanayi sitesi bu ? Esenyurt mu yoksa ilce olarak gecen fatih mi ?

Telefon bilgileri varsa pm den yollarmisin ? Verdigin fiyat cok iyi gidip kaynak yaptirayim h ici bende.

esenyurttaki fatih sanayi sitesi telefonu biraderimde yarın veya öbür gün gönderirim hocam adamların yaptıkları is de güzel fiyatı da uygun öyle krocan tipler de değil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

esenyurttaki fatih sanayi sitesi telefonu biraderimde yarın veya öbür gün gönderirim hocam adamların yaptıkları is de güzel fiyatı da uygun öyle krocan tipler de değil

Tamam hocam bana pm den lutfen yollayin telefon numarasini.Annemin araci oldugu icin en kisa zamanda yaptirmaliyim.

Ramazan dolayisiyla cikmiyor gunduz ama ramazandan sonra sicaklarda klimasiz mahvolur vallahi.

Bekliyorum hocam.tesekkur ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.