Şimdi Ara

Babam ve kardeşim için android telefon önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 700 lira bütçe var ikisi de telefon istiyor. Kardeşimin ilk telefonu, babamın ise ilk akıllı telefonu olacak.

Toplam bütçe 700 TL değil, 700 er TL den 2 telefon alınacak.

• Gmd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GMD gibi dandik telefon almaz babam. Zaten ben kafadan eledim onu. Buradaki telefoncular zaten artık GMD satmıyor bile çok sıkıntı çıkarıyor diye.

Babam Turkcell T50 diye tutturmuş araştırdım baktım kötü de değil. Alınır mı? ZTE üretimi bir cihazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulobey10 -- 12 Temmuz 2014; 17:53:47 >
  • moto g kullanıyorum bi bakın derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birine T50 alın,birine Moto G.Moto G daha iyi cihaz kaldırmadığı oyun yok.İki cihazda çok iyi.Ben olsam bi Moto G,bi T50 alırdım.
  • kamera ve sd kart kullanma onemlı ıse xperıa L bakılabılır,dıger yonlerden moto g gayet guzel + olarak tabıkı t50 alternatıf olabılır,dıscovery hakkında tasıdıgın bılınc ıcınde ayrıca tebrık ederım,cın oyuncagı bır cihaz kendisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Company-

Moto G
    Xperia L
    GMD
    Dark Evo P60

+

• Dark evo ve moto g güzel miş. Ramazan sonuna kadar iyice inceleyim T50, Moto G ve Evo P60 arasından seçim yapıcam.
  • GMD daha iyi turkcellin telefonlarından emin ol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havlayan Çekirge

GMD daha iyi turkcellin telefonlarından emin ol

GMD yi beleşe verseler alırken düşünürüm. Etrafımdaki GMD ciler telefonu servisten çıkaramıyorlar sorunsuz kullanana yok. Hepsinda illaki sorun çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulobey10

quote:

Orijinalden alıntı: Havlayan Çekirge

GMD daha iyi turkcellin telefonlarından emin ol

GMD yi beleşe verseler alırken düşünürüm. Etrafımdaki GMD ciler telefonu servisten çıkaramıyorlar sorunsuz kullanana yok. Hepsinda illaki sorun çıktı.

+1 aynen su konuda almasini bilen icin ders niteliğinde ornekler verdim bende..

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=94514717&p=1#94556232

• Turkcell T50
  • moto g al iki tane güncelleme garantisi sağlam kasası vb. üzmez
  • trükcel den tel almak gıbı bır hata yapma telefonda cok gomulu uygulama war reklam ıcın felan

önerilerim s3 -casper via-sony xperıa lt28h
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker3222679

trükcel den tel almak gıbı bır hata yapma telefonda cok gomulu uygulama war reklam ıcın felan

önerilerim s3 -casper via-sony xperıa lt28h

Türkcell alma diyorsun, casper tavsiye ediyorsun... Casperim satıldığı mağazanın önünden bile geçmem. Basit bir taplet bile yok yere 2-3 kere garantiye gittiyse telefon kimbilir ne olur. Bi kere reklamı ofsayt. Telefonun iyisini bilgisayarın uzmanlatı yapar diyor. Bi espiri var galiba sloganda...
  • vkler ve renkler tartısılmaz bnm fıkrım o turkclle casper kıyaslamanı anlamadım hala D:
  • Moto G
    Xperia L

wp düşünmezmisiniz
  • http://www.bizdeuygun.com/Sony-Xperia-SP_122648.html

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Moto G
    Xperia L

wp düşünmezmisiniz

Kendim WP kullanıyorum, babam ve kardeşim az çok beliyor ben kullanamam dedi ikisi de. Yoksa hiç masrafa gerek yok 2 tane Lumia 525 alırdık.

Edit: 700 TL nin 1 lira üstünde olmaz önerileri ona göre yapın, linkleri ona göre verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulobey10 -- 13 Temmuz 2014; 17:04:30 >
  • sulobey10 kullanıcısına yanıt
    Bence wp ye ikna et kardeşini etmesende babanı ikna et çünkü stabil telefon gerekli gibi duruyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.