Şimdi Ara

Hangi hatty kullanyyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben avea ve türkcell turkcell ?ehir merkezinde genellikle çekmedi?i için vodafon yapacam o hatty.
    Aveadan memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsinden var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Hepsinden var

En çok hangisinden memnunsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD82B0187 -- 12 Temmuz 2014; 14:03:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technoyun

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Hepsinden var

En çok hangisinden memnunsunuz

Ben şu an Turkcell kullanıyorum. 25 liraya 500 dk, 1000 sms, 2gb internet. Müşteri hizmetlerinin ilgisinden dolayı memnunum.
    Bulunduğum yerde Avea daha iyi çekiyor, daha ucuz, internetide daha hızlı aslında.
    Diğer hatlara gelecek olursak onlarda aile bireylerinin kullandığı hatlar. Mesela babam çok konuşmaz, onunki Bimcell. 10 lira yüklesem, bazen 2 ay bitmez.

Nihayetinde benim bulunduğum yerde en iyisi Avea, sonra Turkcell. Vodafone ise hiç bir cazibesi yok.
  • bende turkcell kullaniyorum,avea woops kullandim daha once fakat internet hizindan memnun kalmadim 3G de bulundugum yer zonguldak merkez.

• Turkcell. Çok fazla konuşmam, genellikle aranırım sadece. SMS de biraz, çoğu zaman aldığım 5TL'lik SMS paketi zarardır benim için. Sınırsız İnternet'e 25TL bayılırım, o da kota aşımı sonrası hız düşmesi başladı; cazibesi azaldı.
    Bulunduğum yer Irak sınırı, üç operatör de 3G çekiyor. Turkcell'in belli yerlerde fazladan birkaç istasyonu var, daha geniş alanda çekiyor sanırım. Turkcell bölgedeki yeni koyduğu tek panelli bir baz istasyonunu bile 3G yapmış. Avea elektrik kesintilerinde biraz sorun yaşatıyor, bir yangında itfaiyeye bile ulaşamadık falan. Aküleri şarj olmuyor sanırım voltajlar düşük diye, sanırım Turkcell trafo dikmişti bu soruna karşı. Ama Turkcell de bir sefer 5 saat kadar bakıma girdi. Vodafone ise kullanan görmedim, bilmiyorum nasıldır.
  • pttcell eski 14lük tarife:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell 49 luk paketi kullanıyorum 4 gb turbolu fiyat belki yüksek ama internet hızı gayet tatmin edici ortalama 16 mgbt i görüyorun

• Avea 1000 dk 1000 sms 4gb internet 5400 dk tarife ici. Interneti cok hizli ortalama 15-20 mbit arasi aliorum. 28tl oduorum. Cok memnunum. Kapsama sorunu yasamiorum. Koyumuzde de bile cekio.

• quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

Avea 1000 dk 1000 sms 4gb internet 5400 dk tarife ici. Interneti cok hizli ortalama 15-20 mbit arasi aliorum. 28tl oduorum. Cok memnunum. Kapsama sorunu yasamiorum. Koyumuzde de bile cekio.

Avea ile bu hız enteresan 1 ay öncesine kadar bende kamu megadaydım 1 kere gece 4 de görmüştüm o hızı

• O da senin sansina artik :) screenshot koyayim aksam bi gorun siz de ;)

• Cepten resim yukleyemiorum neden acaba?

• vodofone.

• quote:

Cepten resim yukleyemiorum neden acaba?

Benim avea 15-17 arasıturkcsll 2-3 mbit arası.

• Benim evde turkcell 3g cekmio. Avea her turlu bence daha iyi benim icin. Her anlamda ihtiyacimi karsiliyo.

• quote:

Benim evde turkcell 3g cekmio. Avea her turlu bence daha iyi benim icin. Her anlamda ihtiyacimi karsiliyo.

aynen öyle birde türksel çekiyor avea çekmiyor diyorlar şehir merkezinde edge 1 diş çekiyor bazen servis yok yazıyor. avea hep full yada 1 diş düşükte
  • Herkesin kendi tercihi. Adam turkcelle 60 tl verio ben ve esimin hatlarina verdigim para 56 tl bi de babamin 10 tlye 500 dakikasi var. Uc kisinin hat parasi aylik 66 tl. Varsin ufak tefek yerlerde de cekmesin. Zaten avea bana su rahatligi kazandirdi. Gittigim yerde avea cekio mu diye telefonu kontrol etmiorim artik. Cekiosa konusuorum cekmiosa kimse ulasmasin sorun diil. :) ben butceme bakarim. Devir ekonomi devri. Turkcell kalite vs komik gelio bana.

• Avea kullanıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea

• quote:

Herkesin kendi tercihi. Adam turkcelle 60 tl verio ben ve esimin hatlarina verdigim para 56 tl bi de babamin 10 tlye 500 dakikasi var. Uc kisinin hat parasi aylik 66 tl. Varsin ufak tefek yerlerde de cekmesin. Zaten avea bana su rahatligi kazandirdi. Gittigim yerde avea cekio mu diye telefonu kontrol etmiorim artik. Cekiosa konusuorum cekmiosa kimse ulasmasin sorun diil. :) ben butceme bakarim. Devir ekonomi devri. Turkcell kalite vs komik gelio bana.

+1 avea faturalı kullanıyorum trcell kontörlü avea ya 25 lira ayda öderken türkcell e 60-70 lira yüklüyorum. Sınırsız internet paketi için hat almıştım vodafona taşıyacam.zaten şehir merkezinde türksel çekmiyor. Vodafonunda faturalısı kazık o yüzden faturalı avea ile faturasız vfone kullanacam. Avea nın çekmediği yer görmedim ama olursa da vodafonla tamamlarız onu :) galaxy note 3 te şuan trcell var iphone 4s te avea değişiyorum sürekli :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.