Şimdi Ara

İspanya ligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ilk defa ispanya liginde oynamaya başladım şuan espanyol takımı ile oynuyorum fakat anlamadıgım şey espanyol b takımına ne oyuncu gönderebiliyorum nede oradan kendime oyuncu alabiliyorum böyle bir hakkım yokmu bu espanyol b takımının tam olarak vasfı nedir :D

• ispanya sıkıntı her yönden bence başlamadan bırak :)
  • Galiba alabileceğin veya gönderebileceğin oyuncuları sezon başlamadan kaydetmen gerekiyor. İspanya Ligi 2-3 kere denedim pek oynamadım ama öyle olması lazım.
  • hiç beğenmedim ya bune insanı sıkmak için herşeyi yapmışlar resmen :D ispanyadaki insanlara üzüldüm kendi takımlarıyla oynamak için çabalıyorlardırda zevksiz
  • Espanyol B, alt liğde aktif olarak oynuyor hocam Maç günü aktif oynayan oyuncuları çıkartamıyorsun. Bide şöyle birşey var, oyuncu alabilirsin ama 25 kişi kaydetip federasyona gönderiyorsun, onun dışında oyuncu alamıyorsun, sen bu şekilde 25 kişi gönderdiysen alttan sadece 18 yaş altı oyuncuları çıkartıp oynatabiliyorsun diye biliyorum.Yine de kesin böyledir diyemiyorum, böyle hatırlıyorum
  • bende deportivo ile başlamayı düşünüyordum fakat yorumları okuyunca ispanya liginden vazgeçtim. İtalya veya Almanya 2.liglerinden takım öneriniz var mıdır ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.